Córka znanego muzyka rockowego wysyłała modelki za granicę. Prostytutki zarabiały 500 euro dziennie

Joanna B., córka znanego muzyka rockowego, z matką Danutą B. (również oskarżona o sutenerstwo, przyznała się do winy) prowadziły od 2000 r. agencję modelek. Prawdopodobnie brak dochodów skłonił je do wyszukiwania modelek, które świadczyły usługi seksualne bogatym biznesmenom - pisze ?Gazeta Wyborcza?. Kobiety, które godziły się na seks, dostawały 500 euro dziennie.
- Nie dowierzałam, że za nicnierobienie można dostać tyle pieniędzy. Bo tych imprez i tego seksu wcale nie było tak dużo - zeznała modelka, która za kilka tygodni w towarzystwie arabskiego księcia dostała 10 tys. euro.

Matka i córka podsyłały modelki również Emilii P., która była mózgiem operacji. To była modelka, znana w środowisku jako "Emi", przed dziesięcioma laty uczestniczka konkursu Miss Polonia. Zdaniem prokuratury na wysyłaniu dziewczyn bogatym obcokrajowcom zarobiła w ciągu kilku lat setki tysięcy złotych.

Przymusu nie było

W kwietniu 2006 r. "Emi" poleciała do Barcelony z grupą dziesięciu dziewczyn. Zleceniodawcami byli Rosjanie. "Przez cały dzień siedzieli na jachcie i łowili ryby. Wieczorem bawiłyśmy się z nimi i świadczyłyśmy im usługi seksualne" - zeznała w śledztwie jedna z modelek. Według niej dziewczyny były zaskoczone, że chodzi o seks, ale żadna nie zrezygnowała z wyjazdu, godziły się na to. - Nikt nas nie przymuszał, nie zabierał paszportów - zeznawały modelki. Za cztery dni pobytu dziewczyny dostały po 2 tys. euro.

Sześć kobiet zamieszanych w sutenerstwo zostało zatrzymanych. Pięć z nich przyznało się do winy i dobrowolnie poddało karze.

Cały artykuł do przeczytania w dzisiejszej "Gazecie Wyborczej" >>

Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM

Serwis informacyjny

Komentarze (50)
Córka znanego muzyka rockowego wysyłała modelki za granicę. Prostytutki zarabiały 500 euro dziennie
Zaloguj się
 • ciemnyludd

  Oceniono 105 razy 65

  Nasz "sexbiznes" osiąga powoli poziom światowy...Pewnie dziewczyny odreagowują w ten sposób LEKCJE RELIGII W LICEACH, czemu trudno się zresztą dziwić.....

 • wondziadu

  Oceniono 70 razy 56

  Jak dziewczyny mają zlizywac śmietankę z kolan katolickich księży za ,, bóg zapłać ,, , to lepiej niech coś zarobią na zachodzie .

 • rot.leszek

  Oceniono 47 razy 43

  Bardzo niebezpieczny news
  Moze spowodowac ozywione zainteresowanie nastolatek - ta trudna i wymygajaca profesja

 • nick_do_komentarzy

  Oceniono 48 razy 42

  Ja to myślę, że one powinny jakąś nagrodę dostać za propagowanie polskiej kultury wśród arabskich szejków. Przy następnym wyjeżdzie każda powinna jeszcze wziąć ze sobą polską wódkę i płyty Chopina, żeby promować Polskę.

 • ojciec.scholastyk

  Oceniono 34 razy 30

  "na swiecie tyle jest tajemnic
  które powinny dawno dojrzec
  wieczorem tyle okien ciemnych
  i dziurek w które warto spojrzec

  spojrzec ohyda!
  A jak sie wyda
  ohyda
  a jak sie wyda
  a jak sie wyda
  a jak sie wyda
  to co
  bedziemy pisac do MO
  bedziemy pisac do MO
  bedziemy pisac do MO
  bedziemy pisac do MO ...."
  ....................

 • gumman56

  Oceniono 46 razy 24

  No i co z tego, że dziewuchy zarobiły trochę kasy? Tak na marginesie, sława naszych panienek sięga od zatoki Biskajskiej do Perskiej i od Przylądka Północnego po Przylądek Igielny. Tak trzymać!

 • minkat

  Oceniono 17 razy 17

  SE pisal o tym w 2009 roku:

  www.se.pl/rozrywka/plotki/joanna-borysewicz-podejrzana-o-streczycielstwo_100641.html

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX