Komentarze (150)
Paradowska do Macieja Laska: Jak zareagujecie na film Gargas o katastrofie?
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • saidakbar

  Oceniono 9 razy 5

  to bedzie fantastyczny film pełen przemyśleń........... a może raczej bezmyslny SF :-)

 • alebyk

  Oceniono 8 razy 4

  27 stycznia o 21:00 na antenie National Geographic Channel film o katastrofie smoleńskiej. Pokażą prawdę bo poziom tych filmó jest zawsze bardzo dobry. Powtórki programu odbędą się tego samego dnia o godz. 23:50 oraz w nocy z niedzieli na poniedziałek, o 02:50. PiSdzielska psiarnia zacznie wyć jak siromachy..

 • 2-julita

  Oceniono 4 razy 4

  prawdy nigdy nie da się ukryć

 • otoosh

  Oceniono 6 razy 4

  Im więcej czasu upływa od wydarzenia, tym bardziej pamięć "świadków" przypomina enuncjacje prasowe i telewizyjne, a mniej to, co rzeczywiście widzieli...

 • flipvert

  Oceniono 3 razy 3

  Smolensk, ziew...

 • wojtusz

  Oceniono 3 razy 3

  Nowy film o Titanicu?

 • okoni

  Oceniono 7 razy 3

  Ja tam lubię filmy S-F.

 • zbig501

  Oceniono 11 razy 3

  no to kartofle kupwać ten superfilm kartoflanki gargasowej, wszak forsy brak kartoflanym redaktorom z gpc!!!!!!!
  aha! kupcie dużo czipsów bo film wyjątowy! oj wyjątkowy, będą następne tak ,że po kredyty wszak to dzieło, a gargas? no cóż dorównać może jej tylko takie kartoflane zjawisko jak stankiewicz.

 • naprawdetrzezwy

  Oceniono 13 razy 3

  Dobre pytanie.
  Bo jak reagować na działalność ludzi chorych psychicznie?

 • akto49

  Oceniono 2 razy 2

  Życzyć trzeba Panu Laskowi powodzenia w tej trudnej misji, tak misji. Przeciwnik jest trudny i nieprzewidywalny, ma poparcie Kleru, Kościoła Rydzykowego , ludzi wiary, a nie -- wiedzy. Nie siadać do polemiki z politykami z PiSu. Szczególnie unikać Maciarewicza. To, niedobry człowiek, ale mistrz manipulacji. Powodzenia Panie Lasek. Polska, taka fajna Polska, będzie za to wdzięczna.

 • remo29

  Oceniono 6 razy 2

  Zobaczyłem tytuł i przeczytałem "Paradowska to Laska" ;)
  --
  parada karzełków

 • rubo45

  Oceniono 1 raz 1

  przecież samolot leciał kołami do góry już od startu z warszawy taka impra na pokładzie była nawet nie zauważyli że wylądowali i już są w rajuy

 • ggargi

  Oceniono 3 razy 1

  A gdzie są moje wcześniejsze komentarze ???? Co jest!!!!!

 • brenda11b

  Oceniono 6 razy 0

  jeszcze jeden ........ mieniący się dziennikarką i to jeszcze śledczą. Ludzie do Tworek z nią

 • ajjka0

  Oceniono 7 razy -1

  a ja sie pytam co robi prokuratura i inne instytucje ktorym powinno zalezec na odnalezieniu swiadkow,przeciez to sa kpiny zeby reporterka odnajdywala swiadkow tego wydarzenia KTORZY CHCA MOWIC pomimo uplywu trzech lat-pytanie ile jeszcze pozyja jakos mnie to nie zdziwi jak popelnia samobojstwo,filmu nie widzialam ale napewno ogladne chociazby z tego powodu by poznac fakty ktore moglam przeoczyc czerpiac wiedze z roznych zrodel-najbardziej ubawilo mnie zdanie raport millera byl trudny w odbiorze!czy ten pan chce z wiekszosci spoleczenstwa zrobic idiotow nadal twierdzac ze rosna pancerne brzozy?

 • slmako

  Oceniono 15 razy -1

  to ta Gargas od pogody ?? przeciez ona szuka meza (nowego) po rozwodzie

 • mazurek111

  Oceniono 8 razy -2

  A dlaczego pan Lasek nie chce konfrontacji ekspertów komisji Millera z ekspertami zespołu parlamentarnego? Przecież jeśli eksperci komisji Millera nie mają cienia wątpliwości co do błędu pilota, pijanego generala za sterami, pancernej brzozy, nacisków ze strony bliżniaków, tego że załoga nie mówiła po rosyjsku i czterokrotnego podejścia do lądowania (niepotrzenbe skreślić), to powinni oponentow zmiażdzyć argumentami.

 • leser.1

  Oceniono 8 razy -2

  Co to jest to "Gargas"?

 • cezar85

  Oceniono 4 razy -2

  najważniejsze, że baba z wozu.....
  reszta to tylko polityka
  a nie walka o prawdę
  bo tę zna każdy z IQ powyżej 25

 • jkca

  Oceniono 3 razy -3

  Lasek to kretyn!!!!!

 • srololot

  Oceniono 3 razy -3

  a może jeszcze raz ? idolka komuny zada pytanie u spec znawców w dziedzinie wypadków , przypadków i różnych takich tam matactw żydokomuny i zadała pytanie o słynnym film o gminie żydowskiej takiej , jak tu która denuncjuje do sowietów , Polskich patriotów na śmierć i o tych że nie ma tła ni fabuły przez co do tego doszło , kłamliwe sceny bez uzasadnienia tego tragizmu losu ludzi z jednej jak i drugiej strony , jednostronnie wskazujący na złych Polaków , a gdzie oprawcy żydowscy , dla skatowanych rodzin Polskich przez NKWD gdzie właśnie żydzi zajmowali najwyższe stanowiska siepaczy , morderców Polskich rodzin z filmu ,, Pokłosie " obecnie najwięcej ujadających psubratów na Polaków są wychowanych na Polskim mleku i chlebie w szczególności obecnie szczekający u nas i USA ?

 • piotr110660

  Oceniono 25 razy -3

  Lasek, co do którego wiedzy i osiągnięć naukowych nie mam żadnych informacji, powinien po prostu odważyć się na publiczną debatę z ekspertami Komisji Sejmowej, a nie zastępować Paradowskiej w uprawianiu propagandy.

 • pesymista2

  Oceniono 10 razy -4

  Teoria zamachu jest coraz bardziej czytelna. Pytanie tylko czy zrobili to Rosjanie czy polscy kryminaliści z WSI.

 • prawdziwy-pireansot

  Oceniono 8 razy -6

  Ale pięknie dajecie się sterować...Jakim cudem tylu ludzi nie widzi manipulacji w opisywaniu dokumentu Gargas ? TOKFM, Wyborcza etc. wciąż klepią to samo zdanie o kierowcy autobusu, ewidentnie wprowadzając czytelnika w lekceważące tony, bo "co tam może wiedzieć jakiś prostak, kierowca" ? To jedno zdanie-klucz ma za zadanie deprecjonować wartość całego materiału i zaszczepić w głowie czytelnika uprzedzenie co do powagi treści. Doprawdy, trudno uwierzyć, że naród któremu w identyczny sposób prano mózgi przez pół wieku nadal nabiera się na takie prymitywne zabiegi. Czytajcie świadomie, oglądajcie świadomie, myślcie świadomie - to naprawdę nie boli...no, może tylko za pierwszym razem. Pozdrawiam.

 • mlody_wyksztalcony_z_miasta

  Oceniono 18 razy -6

  Panie dr. Lasek. Jak sie jest pewny swoich racji to sie je śmiało broni przed każdym. A póki co jedyną obrona jaką stosujecie to jest próba ośmieszania expertów strony przeciwnej. Wobec tego prosze stanac naprzeciwko tym ludziom i powiedziec im smialo w oczy ze sie mylą gdzie sie mylą i gdzie nie mają racji. Prosze to powiedziec nie Maciarewiczowi tylko profesorom polskich uczelni którzy sa po przeciwnej stronie.Prosze im powiedziec ze sa smieszni i głupi jak ich Pan przekona wtedy pełny szacunek jak Pan bedzie probowal ich osmieszac tzn ze nie jest Pan pewny ot tyle.

 • dryl1

  Oceniono 15 razy -7

  Najważniejsza jest reakcja NIESIOŁOWSKIEGO STEFANA posła profesora.

 • derek.4

  Oceniono 26 razy -8

  Widać są kiepskimi specjalistami od wypadków lotniczych skoro zrobili takie kardynalne błędy.

 • abhaod

  Oceniono 21 razy -9

  POwie, że to wszystko nieprawda, babcia przytaknie i PO dyskusji.
  wpolityce.pl/wydarzenia/44918-w-anatomii-upadku-wraca-temat-trzeciej-czarnej-skrzynki-nikt-nie-wie-gdzie-jest-nikt-jej-nie-widzial

 • bolek_z_motorowki

  Oceniono 33 razy -11

  Jak to jak zareagują? Jak zwykle, "nic się nie stało, POlacy nic się nie stało!"

 • tekameka

  Oceniono 38 razy -12

  Niech Lasek i Paradowska odPOwiedzą gdzie jest czarna skrzynka z tupolewa?
  Wciąż nie wiadomo, gdzie jest jeden z najważniejszych dowodów na to, co faktycznie wydarzyło się 10 kwietnia 2010 r. w Smoleńsku - czytamy w "Gazecie Polskiej Codziennie". Chodzi o tzw. trzecią czarną skrzynkę - rejestrator K3-63, który zaginął w tajemniczych okolicznościach. Prokuratura wojskowa przyznaje, że NIC NIE WIE na ten temat.

  - Nie sposób odpowiedzieć na pytanie o konkretne techniczne urządzenia bez długotrwałej i czasochłonnej kwerendy akt śledztwa - poinformował rzecznik prasowy Naczelnej Prokuratury Wojskowej kpt. Marcin Maksjan.

  Przyznał jednocześnie, że z informacji posiadanych przez prokuratorów Wojskowej Prokuratury Okręgowej w Warszawie „nie wynika, aby wskazane w pytaniach urządzenia poddane były jakimkolwiek badaniom”.
  wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Gdzie-jest-czarna-skrzynka-z-tupolewa,wid,15259028,wiadomosc.html?ticaid=1fe62&_ticrsn=3

 • 3alfa.alfa

  Oceniono 41 razy -15

  Nie słuchałam wywiadu ale może Paradowska pytała się Laska gdzie jest rejestrator lotu K3–63???

 • sabbina

  Oceniono 36 razy -18

  w wysokiej "fachowości" Pana Laska i jego kolegów świadczy choćby ten wypadek

  www.rp.pl/artykul/948414.html
  po prostu zabrakło paliwa...

  pilotował przyjaciel Laska "po fachu"

  :)

 • rekontra333

  Oceniono 37 razy -19

  Lasek niech wytlumaczy jak TU scial brzoze, a reszte drzew wyzszych od brzozy i bedacych od niej kilka metrow obok, po prawej czyli stronie kadluba i kol, jest w calosci i jak to sie stalo, ze TU po stracie skrzydla jeszcze tak sie wzniosla ze przeleciala nad linia wysokiego napiecia.

 • bijelodugme

  Oceniono 41 razy -19

  I co by biedna Pani Janinka robiła bez katastrofy smoleńskiej? Znów rozgrzebuje ten podobno wałkowany cały czas przez prawą stronę mediów temat. Czy ta kobieta może wziąć na warsztat coś poza Smoleńsk i Kaczyńskiego/PiS?

 • sharn1

  Oceniono 41 razy -21

  Ten cały Lasek za zaniedbania i mataczenie w sprawie katastrofy powinien trafić do kryminału.

 • bolek_z_motorowki

  Oceniono 42 razy -22

  Głupawa mina Laska na zdjęciu to cała odpowiedź.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX