Red. Gmyz na tropie spisku: Szef Muzeum Powstania Warszawskiego popiera związki partnerskie!

Cezary Gmyz ogłosił na Twitterze i Facebooku, że Jan Ołdakowski wsparł zdjęciem swojej rodziny akcję małżeństw, które popierają związki partnerskie. Ołdakowski to b. poseł PiS. - A co się robi, jeśli ktoś napisze, że to ja, a to nie ja? - zastanawiał się po chwili szef Muzeum Powstania.
Gmyz zainteresował się naszym tekstem o małżeństwach, które nie czują się zagrożone związkami partnerskimi i popierają wprowadzenie tej instytucji do polskiego prawa. Na jednym ze zdjęć Cezary Gmyz rozpoznał... Jana Ołdakowskiego.

- Na fb nie znalazłem tego zdjęcia jako żywo przypominającego szefa Muzeum Powstania Warszawskiego, ale na wyborcza.pl (Red. Gmyz się myli. Zdjęcie pochodzi z portalu Gazeta.pl - red.) wciąż wisi -napisał na Facebooku Gmyz.

- Sam żyłem parę lat w związku partnerskim, ale nigdy nie miałem poczucia, że jest on nielegalny. Nikt nigdy mnie nie wezwał z tego powodu ani na policję, ani do prokuratury. O co więc chodzi z tą legalizacją związków partnerskich? Czy są one nielegalne, tak jak np. marihuana. Czy organy wzywają tych zbrodniarzy żyjących na kocią łapę przed oblicze sprawiedliwości. Jeśli tak, to mam nadzieję, że moje czyny się już przedawniły. W innym wypadku moje dzieci, które były na naszym ślubie, będą odpowiadały za pomocnictwo lub co najmniej za niepowiadomienie o przestępstwie - ironizował Gmyz.

Redaktor się jednak pomylił. To nie było zdjęcie Jana Ołdakowskiego. W komentarzach pod postem i na Twitterze od razu zakwestionowano wybór dziennikarza. Ale Gmyz obawiał się chyba, że doszło do prowokacji. - To jest zdjęcie Ołdakowskiego. Inna sprawa, czy bierze on udział w tej kampanii - zastanawiał sięw wymianie tweetów ze znaną blogerką Kataryną. Po chwili błąd sprostował na Twetterze sam Ołdakowski. W końcu Gmyz dał się przekonać. - Ok. Moja lepsza połowa twierdzi, że czas na okulary, a Ołdakowski jest starszy. Poddaję się pod naporem kobiet - napisał.

Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM

Komentarze (12)
Red. Gmyz na tropie spisku: Szef Muzeum Powstania Warszawskiego popiera związki partnerskie!
Zaloguj się
 • nebukadnezar

  Oceniono 53 razy 51

  Nitroglicerynę i trotyl też zwąchał...ale gdzie...on też nie wie. Redaktorzy pisowskiego radia Erevań - znowu nadają...na fałszywych falach, oczywiście.

 • winterm

  Oceniono 49 razy 47

  Durny ten Gmyz jak paczka gwoździ. Miernota o obrzydliwym charakterku.

 • ojciec.scholastyk

  Oceniono 37 razy 37

  I słusznie. Związek pewnej redaktorko dziennikarki z pewnej bardzo polskiej gazety z prezesem pewnego ipeenu był bardzo partnerski i zaowocował wieloma fajnymi kolumno-kalumniami.....Płodność niesamowita. A na marginesie ...co u Wieśka W.? Był szefem TVP...Rekolekcje...Wartości....Wolny Tybet..
  Zalegalizował już swoją bigamię?...
  No wiem...czepiam się. Rozumiem i poczekam jeszcze troszkę.

 • demolka666

  Oceniono 26 razy 26

  gmyz to zwykła pismacka gnida i tyle - po co mu robić reklamę?

 • ciemnyludd

  Oceniono 23 razy 23

  Sam Gmyz jest dowodem "konkordatowego" spisku Kościoła na poziom debaty parlamentarnej i publicznej w Polsce,....Metodą zastąpienia prawdy i logiki (patrz smoleński zamach") KOŚCIELNĄ "PRAWDĄ OBJAWIONĄ" ...Nie tyle zresztą objawioną przez Pana Boga ile objawioną przez politycznie uwikłany Episkopat...

 • white_lake

  Oceniono 20 razy 20

  rety, jakie to wszystko głupie i miałkie, po co pisać takie rzeczy, po co ja to ogóle czytałam...
  ch w d gmyzowi i katarynie

 • totapis213

  Oceniono 22 razy 20

  Polacy byli by wdzięczni gdyby ten pismak zapoznał ich z działalnością Rajmunda Kaczyńskiego który wraz z wujem Świątkowskim prokuratorem z nadania Stalina wymordowali wielu patriotów

 • dropsxb

  Oceniono 21 razy 19

  Tzw. redaktor Gmyz odwiedza podwarszawskie miejscowolści i wie, gdzie w większości głosowali na PIS.
  Do Kobyłki go np. zaprosili, widziałem ogłoszenie przypięte na drzewie. Ma jeszcze do odwiedzenia Wołomin, Klembów ,Tłuszcz, Łochów, itd.
  Przy okazji chcę zauważyć, że niejaki Piechociński przez 20 lat obiecywał modernizację drogi 634, ale mu Struzik zabierał pieniądze na inwestycje bliżej Płocka.
  I co panie wicepremierze? PJN panu pomoże? Przecierz Jakubiakowej nie wybrali nawet na sołtysa wsi Zawady.
  Przed ostatnimi wyborami pojawił się egzotyczny kandydat na posła z PO, specjalista od infrastruktury drogowej, dwojgo nazwisk, specjalista od tzw. Ameryki. I co? Nie wybrali go, a on dupę wypiął na potencjalny elektorat i od czasu do czasu dorabia jako specjalista w tvn24. O tempora, o mores!
  Przy okazji chcę zauważyć, że w Kobyłce, gdzie mieszkam ta wykształcona część mieszkańców stanowi mniejszość.
  Burmistrz wybrany przez proboszcza, debilnie się uśmiecha, bo go tak nauczyli na kursie markietingu i pozostanie na trzecią kadencję, a przed pierwszą kadencją przedstawiał się jako ,,menago,,
  Podwoił zatrudnienie w urzędzie i nie ma na nic więcej pieniędzy. Tu jest Polska!!!!

 • artanek58

  Oceniono 12 razy 12

  Red. Gmyz na tropie spisku: Szef Muzeum Powstania Warszawskiego popiera związki partnerskie!
  A ja już myslałem że ten szef muzeum podłóżył trotyl pod samolot prezydencki .
  A niech sobie nawet w takim związku żyje co to mnie obchodzi .Jak to ciemniakowi Gmysowi przeszkadza to walizki i do Hameryki niech emigruje .
  Widac że szef jest normalnym człowiekiem nie zacofanym idiotom

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX