Pijany ksiądz wjechał do rowu. Kilka miesięcy temu miał wypadek, w którym zginęli dwaj ministranci

Pijany proboszcz parafii w podkoszalińskich Osiekach wjechał samochodem do rowu - informuje ?Głos Koszaliński?. To ten sam duchowny, który w listopadzie miał wypadek samochodowy, w którym zginęło dwóch ministrantów.
O sprawie poinformowali "Głos Koszaliński" internauci, a sprawę potwierdziła Komenda Miejska Policji w Koszalinie. Proboszcza udało się zatrzymać po tym, jak policję powiadomił przypadkowy świadek zdarzenia. Jak ustaliła gazeta, ksiądz prowadząc toyotę wjechał samochodem do rowu.

Duchowny został zatrzymany już na plebanii. Jak wykazało badanie, miał 1,5 promila alkoholu w organizmie. "Głos Koszaliński" ustalił, że ksiądz przyznał się do prowadzenia samochodu pod wpływem. Biskup diecezji w trybie natychmiastowym odwołał go z funkcji. Nie jest to pierwszy wypadek księdza. 2 listopada ub.r., jadąc z czterema ministrantami, duchowny nagle stracił panowanie nad samochodem i wypadł z drogi.

W wyniku wypadku 16- i 23-letni ministranci ponieśli śmierć. Ksiądz wraz z dwoma pozostałymi chłopakami trafili do szpitala. Jak ustaliła policja, duchowny był trzeźwy. Nie wiadomo jeszcze, co było przyczyną tego wypadku. Nadal wyjaśnia to prokuratura.

Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM

Serwis informacyjny

Komentarze (23)
Pijany ksiądz wjechał do rowu. Kilka miesięcy temu miał wypadek, w którym zginęli dwaj ministranci
Zaloguj się
 • zorn.gottes

  Oceniono 61 razy 55

  co za durnie kopią rowy przy drogach, po których poruszają się księża? taka droga powinna być w całości zarezerwowana dla kleru i otoczona gumowymi drzewami z wnękami na rzygałki.
  alleluja.

 • aniechich03

  Oceniono 52 razy 48

  Minister Sprawiedliwości z Opus Dei da przy pomocy prokuratury i sądu ODPÓR kolejnemu atakowi na wartości religijne i Kościół w Polsce.
  Przyczyna śmierci podczas wypadku, gdy kierowcą jest ksiądz, jest zawsze prozaiczna
  Bóg tak chciał.

 • niktwazny126

  Oceniono 44 razy 40

  Niedopatrzenie jakieś, że księża jeszcze nie są obdarowywani immunitetami. Biskup odwołał go z funkcji i to dostateczna kara? Zdegradowany o pozycji wikariusza na odleglej wsi, nadal będzie nauczał o życiu w trzeźwości? Trochę dużo niusów o drogowych wyczynach kościelnych urzędników.

 • ciemnyludd

  Oceniono 29 razy 27

  Pijany ksiądz w rowie TO MNIEJSZE ZŁO.... niż trzeźwy biskup CHRZANIĄCY BANIALUKI o niemal o wszystkim ze szczególnym uwzględnieniem PARTNERSKICH...Z W I Ą Z K Ó W ....

 • andy18m

  Oceniono 25 razy 23

  Jakiś czas temu brajdak spowodował wypadek (na trzeźwo), w którym zginęła jedna osoba.
  Garował trzy lata. Nie było zmiłuj.

 • nebukadnezar

  Oceniono 22 razy 22

  Nie ma się co czepiać. Przecież kościół w Polsce to taka watykańska wersja PZPN...a szewc bez butów chodzi.

 • boykotka

  Oceniono 17 razy 15

  Nóż się w kieszeni otwiera :(

 • kot789

  Oceniono 16 razy 14

  Tak sie staral, by tych ministrantow zabrac na plebanie, a Ci mu wykrecili psikus i umarli

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX