Komentarze (74)
"Ksiądz przekroczył granice medialnego chuligaństwa. Chciałbym wykrzyczeć: Odpieprz się od mojego dziecka" [LIST OJCA]
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • white_lake

  Oceniono 22 razy 20

  mam nadzieję, że przynajmniej nie ochrzcił pan swego dziecka, bo z oburzenia wnoszę, że był pan kiedyś członkiem "wspólnoty"
  a gadaniem pryszczatego proszę się nie przejmować, oni tak muszą po prostu
  tylko lepiej dziecku rzeczywiście nie mówić o in vitro, bo na pewno kiedyś coś głupiego mu się o uszy obije, zresztą nie widzę powodu, żeby dzieci w ogóle o tym musiały wiedzieć, normalnie rodzice chyba nie opisują dziecku okoliczności poczęcia naturalnego, przynajmniej ja wolę nie wiedzieć i mojej córce nie zamierzam opowiadać,
  dziecko jest faktem i koniec
  kochajmy je i cieszmy się, resztą się nie przejmujmy

 • kap_jeden

  Oceniono 20 razy 20

  jak jest roznica miedzy naukowcem katolickim a naukowcem? taka jak miedzy krzesłem a krzesłem elektrycznym

 • biedron1977

  Oceniono 19 razy 19

  Jest mi strasznie przykro i potwornie wstyd, że ten człowiek udzielał mi ślubu 9 lat temu. Piękne kazanie o miłości z perspektywy czasu okazuje się być wielkim kłamstwem albo co najmniej hipokryzją. Szkoda, że wtedy nie byłem świadom poglądów księdza. To takie przykre, że ktoś kto powinien głosić miłość bliźniego, stygmatyzuje i sieje nienawiść. Wstyd.

 • j4s4

  Oceniono 19 razy 19

  ... a czy to nie jakaś rodzina pewnej ... posłanki?

 • eat.pussy

  Oceniono 16 razy 16

  No i taki faszysta Mengele jest profesorem Uniwersytetu Warszawskiego...

 • pawelek332

  Oceniono 16 razy 14

  gdyby tak powiedzial ksiadz z mojej parafi ,a ja mialbym dziecko poczete metoda in vitro to w czasie mszy spuscilbym mu taki wpie...ze do konca swoich dni by sie leczyl u pana doktora od glowy

 • androsak

  Oceniono 18 razy 14

  ta pryszczata fizjonomia na zdjęciu to chyba ktoś chory, wykoślawiony genetycznie - nie przysparza chwały KK

 • neumarkt

  Oceniono 15 razy 13

  Te niewyżyte seksualne zachcianki psują mu nawet buźkę! Pryszcz na pryszczu! A wybierz się prawiczku do Domku schadzek... Może i te wapory móżgowe wylecą ci z resztki szarych komórek! A tak, to jesteś zakałą światowej nacji. Nawet Kościół, matka Twoja, bo nie moja, powinna spuścić cię do cywila! I to SUBITO!

 • lojalista

  Oceniono 17 razy 13

  W państwie, jakim jest dziś Polska, to mieszkańcy decydują jakim chcą być krajem. Sami ustanawiają Konstytucję i sami wybierają swoich przedstawicieli do Sejmu i władz. Mają więc dokładnie to, na co głosowali. Ustawy regulujące życie społeczeństwa są ustanawiane przez przedstawicieli społeczeństwa, które dało im do tego mandat.

  Jeżeli Polacy chcieliby być społeczeństwem nowoczesnym i posiadającym szeroką wiedzę, to by wybierali do władz ludzi z zadaniem tworzenia jak najlepszych programów nauczania dzieci i młodzieży. A chcą?

  Jeżeli Polacy chcieliby mieć państwo świeckie, w którym obowiązuje litera i duch prawa, a nie dogmat Kościoła Katolickiego, to by mieli. A chcą?

  Jest demokracja. Rządzi większość. Jaka jest ta większość i na co ona pozwala? Każdy widzi...

  A z kraju ciągle wyjeżdżają ludzie, którzy nie widzą tu dla siebie miejsca. Czy to są przedstawiciele większości czy mniejszości?

 • xymeon_x

  Oceniono 14 razy 12

  on nie trafi do piekła

  na niego to już nawet szatan nasikać nie chce

 • piotr.otto

  Oceniono 13 razy 11

  Popieram Cię w pełni dobry człowieku. Skoro dobry Bóg dał ludzkości możliwość rozmnażania się w taki sposób to nie ma w tym nic zdrożnego ! Cieszę się z Waszego sukcesu i szczerze wspieram ! :-)

 • aldisek

  Oceniono 13 razy 11

  Zamiast protestować, to ten pan podszedłby do tego klechy (nawet podczas mszy) i dałby mu takiego kopa, że ten do końca życia śpiewałby falsetem.

 • sirseb

  Oceniono 13 razy 11

  widac z daleka, ze to amator piankowych/smietanowych schadzek

 • 5th_element

  Oceniono 11 razy 9

  adres tego faszysty to: flb@uw.edu.pl i f.lb@uj.edu.pl
  Sugeruje w listach ująć wnioski z pracy dwóch dziennikarzy śledczych J. Berry'ego i G. rennera pt. Śluby milczenia, autorzy rozmawiają z księdzem- psychiatrą amerykańskim, który jest jedną z najlepiej poinformowanych osób na świecie w tych sprawach, prowadzi ośrodek terapeutyczny dla księży pedofilów. Tan ksiądz twierdzi, że frakcja pedofilów wśród księży katolickich wynosi średnio 6% (!), a w niektórych amerykańskich diecezjach dochodzi do 10%.
  Jest to ogromna liczba jak na tę patologię seksualną. Normalnie w populacji generalnej pedofilów jest poniżej 1% (chyba 0.2%) - 2 osoby na 1000 podczas gdy wśród księży 60 na 1000!
  Z kolei szwedzcy psychologowie opublikowali raport, w którym napisali, że tylko 10-15% księży katolickich to osoby o prawidłowo rozwiniętej osobowości, 60-70% jest niedojrzałych emocjonalnie, a 20-25% księży ma poważne zaburzenia psychiczne. Raport ten został przedstawiony na Synodzie Biskupów w 1971 roku w Watykanie.
  Czyli panowie odrobili porzadnie zadanie domowe i na te dane można się powoływać w przeciwieństwie do lekarzy, o których majaczy ten faszysta.

 • zenon444

  Oceniono 9 razy 9

  Nie ma co czytać tych banałów - chrońmy krowy !
  obserwatorpolityczny.pl/gulasz-wolowy-moja-poganska-komunia-czyli-moralne-rozterki-poganina/

 • wirving

  Oceniono 8 razy 8

  A po czym można poznać dziecko księdza? Ma gdzieś odciśnięty krzyżyk, czy co?
  F. Longchamp de Berier -kolejny geniusz na miarę Łysenki. Czemu polskie uczelnie płodzą takich "profesorów"... To jest obraza dla rozumu.

 • izaarte1

  Oceniono 6 razy 6

  Trzeba piętnować takie zachowanie księży, dość stygmatyzacji ludzi myślących inaczej, mających inne poglądy niż kościół. Pora, aby księża doświadczyli wściekłości społeczeństwa i odpowiadali prawnie za pomówienia. Polecam tekst o zasadach manipulacji w kościelnych mediach - napisałam na przykładzie antykoncepcji, ale równie dobrze można to odnieść do in vitro www.czytamiwiem.pl/manipulacje-informacjami-o-antykoncepcji/

 • hazibula

  Oceniono 6 razy 6

  klecha pojechał ! zaśmierdziało faszyzmem.
  Łgarstwo jedno za drugim.
  Ci co akceptują in vitro - występują przeciw narodowi.
  Człowiek i jego życie niczym. Kościół i naród - wszystkim. A co jest narodem, to Kościół decyduje.
  Kto się ośmieli na in vitro , na tego spadnie karząca ręka państwa.

  Śmierdzi faszyzmem, jak Kościół-diabli !

 • he219uhu

  Oceniono 3 razy 3

  Szacun, Panie Ojciec.

 • zimmel

  Oceniono 3 razy 3

  A czego uczą w seminariach przez sześć lat.Tylko MITÓW, dlatego z ich poziomem wiedzy ogólnej jest ZERO [nie mylić z politykiem].

 • yeti362

  Oceniono 6 razy 2

  Myślę, że ojciec dziecka poczętego z in vitro nie ma szans z ojcem poczętym bez grzechu pierworodnego. Zero szans.

 • alchemik9999

  Oceniono 1 raz 1

  Popiliście w tej redakcji czy co ?
  Na głównej stronie TOK FM "List oburzonego ojca : Mam ochotę krzyknąć -odpieprz się od mojego ojca..." ???

 • ori555

  Oceniono 16 razy -2

  Spojrzałeś-łaś w lustro na Swoje oblicze i nabrałeś-łaś PODEJRZEŃ???????

 • wiseguy2012

  Oceniono 8 razy -8

  Co się dzieje???
  Tak patrzę sobie dzisiaj na stronę główną Gazeta.pl (wiadomo że należy do Agory i red. naczelnym GW jest A.Michnik , vice red. S.Blumstain) i co mi się rzuca w oczy: MNOGOŚĆ (aż 9) artykułów o Kościele Katolickim, Watykanie, Papieżu, księdzach, zakonnicach itd. itp. Co się dzieje? Skąd aż tak duże zainteresowanie braci Żydów młodszymi braćmi Chrześcijanami?

 • zmeczona100

  Oceniono 20 razy -14

  "zespół Beckwitha-Wiedemanna [schorzenie genetyczne charakteryzujące się m.in. dużą masą, połowiczym przerostem ciała dziecka, a szczególnie przerostem języka oraz przepukliną pępowinową - red.] występuje w populacji dzieci poczętych w sposób naturalny raz na 13 tys., a wśród dzieci urodzonych w wyniku in vitro 10 razy częściej; z duńskich danych wynika, że nawet w stosunku 1:1370. To już sugeruje, że procedura ta może znacznie zwiększać ryzyko wystąpienia tego schorzenia. Niską masą ciała i niskim wzrostem charakteryzuje się zaś zespól Silvera-Rusella - inne schorzenie epigenetyczne tego samego regionu piętnowania jak w przypadku Beckwitha-Wiedemanna. O zwiększonej częstości występowania tego zespołu po procedurze in vitro donoszono ze Szwecji i z Francji. Ponadto często dochodzi do zaburzenia piętna genetycznego na chromosomie 7., gdzie znajduje się tzw. gen gramatyki. Ale ujawnia się to dopiero, gdy dziecko idzie do szkoły i okazuje się, że ma dysleksję"

  www.stronaoinvitro.pl/schorzenia-genetyczne

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX