Paradowska prześwietliła rolniczy OPZZ: Na stronie nie ma nic, prócz galerii zdjęć pana Izdebskiego

- Zdziwiona jestem, że szef OPZZ Jan Guz firmuje coś takiego jak dziwaczna organizacja, która nazywa się OPZZ Rolników i Organizacji Rolniczych, o której niczego nie można się dowiedzieć. Na internetowej stronie wszystkie odsyłacze kierują do galerii zdjęć pana Izdebskiego - mówiła Janina Paradowska w TOK FM. Rolnicze OPZZ zerwało rozmowy z ministrem Sawickim.
Sławomir Izdebski, lider rolniczego OPZZ, po zerwaniu środowych rozmów w Ministerstwie Rolnictwa zapowiedział "inwazję" rolników i górników na Warszawę. Protestujący zwolennicy organizacji blokują drogi na Lubelszczyźnie oraz od wczoraj utrudniają ruch w okolicy Warszawy.

Janina Paradowska chciała dowiedzieć się więcej o organizacji, która stoi za protestami. I jak przyznała w "Poranku Radia TOK FM", niewiele się dowiedziała.

- Sporo czasu wczoraj poświęciłam, by znaleźć informacje. I znalazłam tylko stronę internetową, na której jest logo i adres. Nie było nic na temat tego, jakie organizacje zrzesza pan Izdebski, kto stanowi władze, czy płacą jakieś składki. Nie ma nic prócz ogromnej galerii pana Sławomira Izdebskiego. Dla mnie to jedna z najbardziej tajemniczych organizacji związkowych - stwierdziła publicystka "Polityki".

Co na to Jan Guz?

- Zdziwiona jestem, że szef OPZZ -Jan Guz, wydawałoby się lider bardzo poważnego zrzeszenia związków zawodowych, firmuje tak dziwaczną organizację, która nazywa się OPZZ Rolników i Organizacji Rolniczych, o której niczego nie można się dowiedzieć.

Sławomir Izdebski zapowiedział, że rolnicy nie przerwą protestu do momentu spełnienia ich żądań. - 7 mln zł dla rolników, którzy stracili swoje uprawy przez dziki. Do tego zwrot kwot mlecznych i podpisanie porozumienia w sprawie trzody chlewnej - wyliczał w TOK FM.

Pierwszy biograficzny wywiad z Janiną Paradowską. Przeczytaj "A chciałam być aktorką..." >>

Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM

Komentarze (188)
Paradowska prześwietliła rolniczy OPZZ: Na stronie nie ma nic, prócz galerii zdjęć pana Izdebskiego
Zaloguj się
 • milorex10

  Oceniono 440 razy 354

  Bogaci chłopi przyjechali na strajk rolniczymi mercedesami, żądając kolejnych przywilejów, by starczyło na rolnicze Rolls- Roysy. Niektórym chłopom w głowach się poprzewracało od tych pieniędzy z Unii. Chcieli by tylko brać, brać i brać.

 • lukasz_patrykus

  Oceniono 290 razy 254

  w końcu się okaże ze ten OPZZ rolników to prywatna firma Izdebskiego do handlu ruskim węglem ;-)

 • cookies9

  Oceniono 246 razy 202

  Izdebski ma parcie na szkło i czeka na dobre miejsce na liście PiS do parlamentu...
  Putin szaleje na Ukrainie a Izdebski na polskich drogach...

 • peter-123

  Oceniono 195 razy 161

  Czas nareszcie by ta zwiazkowa anrchie Dudy , Izdebskiego, Guza itd ukrocic w sposob jednoznaczny. Im wiekszy cham, tym szybciej na gorze i rozkoszuje sie zyciem na koszt polskiego podatnika. Dotyczy to nie tylko tych ludzi.

 • jozwa50

  Oceniono 153 razy 143

  Mnie zastanawia jedno - myślę, że 90 % tych wypasionych ciągników biorących udział w blokadzie to dary UE. Po prostu chłopki otrzymały je w prezencie z tzw dotacji unijnych. Nie wiem jak w rolnictwie, ale w innych branżach jest ściśle określone przeznaczenie sprzętu otrzymanego z dotacji. Czyli ciągnik może być użytkowany wyłącznie do uprawy ziemi. Jeżeli jest użytkowany do zadym to może można cofnąć dotację i odebrać sprzęt ?

 • hildebrant666

  Oceniono 137 razy 127

  I ten koleś organizuje zadymy w sytuacji, gdy napięcie międzynarodowe jest na poziomie najwyższym od 30 lat. Głupi czy w pracy?

 • kabza1605

  Oceniono 126 razy 116

  Izdebski to biznesmen handlujący zagranicznym zbożem i węglem! O to kolejny "prawdziwy Polak" pasujący do PISu!

 • domarko1

  Oceniono 97 razy 91

  Zastanawiający splot okoliczności: eskalacja działań zbrojnych na Ukrainie, coraz większe zadymy w Polsce, prowadzące do rozkładu państwa.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX