Komentarze (137)
Ziemkiewicz: Kaczyński to nie jest headhunterski talent, zrobił z Marcinkiewicza premiera
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • sclavus

  Oceniono 9 razy 7

  Z Piłsudskiego - Kaczyński ma tylko myśli: myśli sobie, że jest jak Piłsudski, ale ... gdyby chciał piety Piłsudskiego obejrzeć, musiałby na stół wleźć i jeszcze na palce się wpiąć...

 • wan20_3

  Oceniono 6 razy 6

  Mianowanie Marcinkiewicza premierem to nie był zły wybór. Marcinkiewicz sobie nieźle radził a jego rząd miał spore poparcie społeczne. Jak na pr4emiera powołał się Kaczyński to już było zupełnie inaczej. Moim zdaniem zły wybór Kaczyńskiego to Ziobro, Kamiński i Macierewicz. Nie należy obstawiać się durniami, paranoikami i kanaliami, bo to zawsze się źle kończy i dla Kaczyńskiego i dla nas czyli obywateli.

 • stupid_writer

  Oceniono 8 razy 6

  Panie Z., jak skonczyl Rasputin? Tez mnich!

 • zyks

  Oceniono 6 razy 4

  Ziemkiewicz jak zwykle bez sensu, ale jakby się trochę obudził - gada, że ziąbal (to taki pomniejszy zombi) z Nowogrodzkiej, "to nie jest headhunterski talent". Delikatnie powiedziane, skoro na prezydenta i premiera zaangażował sobie Beate Wielką i Dudusia Pinokia. Ale coś Pan zapomniał, Panie Z.: na końcu zawsze było coś o Michniku i Gazwybie?

 • rtaj

  Oceniono 6 razy 4

  To prawdziwy antytalent w robieniu czegokolwiek pozytywnego. TO PRAWDZIWY TALENT DESTRUKCJI

 • tad-tad

  Oceniono 6 razy 4

  No Ziemkiewicz, starasz się by nikt o tobie nie zmienił zdania, nawet gdy trafnie zdefiniował problem, Kaczyński jako czubek na czele, to diagnozą o kolejnym rządzie , potwierdził że jest idiotom.

 • wmc-33

  Oceniono 8 razy 4

  Brak headhunterskich talentów Kaczyńskiego stał się oczywisty, gdy kierownikiem telewizora został zgrany Kurski, a nie największy wizjoner dziennikarstwa, nieustraszony antymichnik, czyli Ziemkiewicz.

 • oliphant

  Oceniono 8 razy 4

  "Nabrał w swym trudnym życiorysie przekonania, że (...) podkreśla Ziemkiewicz."

  trudny życiorys??? Prezes miał trudny życiorys? W którym momencie?

 • tetradrachma

  Oceniono 10 razy 4

  Odwieczny temat (pytanie) co jest lepsze? Lew, na czele stada baranów czy baran na czele lwów ??? Polacy, w swej masie, to ciemna, chciwa, niemoralna, sprzedajna (moze nie dzicz) ale tłuszcza (motłoch). Z tej masy wywodza sie przywódcy (elity). To jak ma byc dobrze ?

 • contact_front

  Oceniono 5 razy 3

  To już niedługo wsieci wyciągnie na niego kwity :)

 • korcia2000

  Oceniono 5 razy 3

  Porównywać Kaczyńskiego z Piłsudskim to tak jakby obok kundla postawić rasowego afgańskiego charta.

 • nowy_jezus

  Oceniono 5 razy 3

  Jak to mowia, "A" players want to work with "A" players. "B" players want to work with "C" players. Zeby pracowac z dobrymi ludzmi, trzeba miec odwage i kompetencje. Jesli ktos ich nie ma, i czuje sie zagrozony kazdym przejawem niezaleznego myslenia, tacy zawodnicy klasy "B" wlasnie najczesciej otaczaja sie bezwolna miernota klasy "C", ktorej jedyna zaleta jest bezwzgledne posluszenstwo i lojalnosc wobec wodza, zeby w otoczeniu ludzi glupszych od siebie moc sie dowartosciowac.

 • sclavus

  Oceniono 5 razy 3

  ... a jaki ma być, biedaczysko, zakochany w komunistycznym teoretyku prawa, niejakim (prof.) Ehrlichu??

 • vendettav

  Oceniono 5 razy 3

  A Kasztankę ma? w Samych Swoich jakoś tak było: Wicia wierzchem jedzie. Na kocie. Nie na koniu. Teraz będzie: Jarek wierzchem jedzie. Na koniu? Nie na kocie.

 • berek-oberek

  Oceniono 5 razy 3

  Mam sposób na Kaczyńskiego............zagwizdać go. Najlepiej pod jego bunkrem.

 • halszka67

  Oceniono 7 razy 3

  Ziemkiewicz tak opisuje Kaczyńskiego"Nabrał w swym trudnym życiorysie przekonania, że tylko on jest w stanie odpowiednich ludzi na odpowiednie stanowiska dobrać"Jest to idiotyczne stwierdzenie.Coś mi się wydaje że Ziemkiewicz całkiem odleciał. Starość nie radość.

 • tadjan

  Oceniono 7 razy 3

  bardziej na prawo to jest tylko swąd szatana Torunia i jego purpurowe satelity.....

 • alef.omega

  Oceniono 5 razy 3

  Nie wiem co rozumieć przez "bardziej na prawo" od PIS, bo PIS nie jest "na prawo", tak jak sanacja nie była "na prawo". Sanacja to był jakiś dziwny konglomerat haseł narodowych, socjalizmu i etatyzmu. Jak słusznie zauważył Ziemkiewicz, opierało się to na "fuhrerprinzip" in w tym było bliskie faszyzmowi. Był Komendant i rządził folwarkiem, miał zawsze rację. Stosunek sanacji i samego Komendanta do Kościoła był co najmniej chłodny. W tym sensie, na owe czasy sanacja była ruchem raczej nowoczesnym. Ja rozumiem, że Ziemkiewicz widziałby jaki rząd quasi endecki, bo ci i ich radykalny odłam w ONR byli "na prawo" od sanacji, z katolskim zboczeniem. Ja raczej uważam, że bardziej był na pasował rząd zdecydowanie świecki, liberalny gospodarczo, bez księżycowego populizmu. Czyli rząd Ryśka Petru z ewentualnymi koalicjantami - i tu najchętniej widziałbym Korwina. Ale to i tak wyniknie z arytmetyki wyborczej. Z całą pewnością natomiast Polska musi się oderwać od katotalibanu - bez tego nie pójdziemy do przodu.
  W sprawie uchodźców bliżej mi do PIS, ale z drugiej strony trudno nie zauważy, że Polska obumiera. I być może na dłuższą metę, mimo obecnych problemów, Niemcy będą krajem bardziej dynamicznym i rozwojowym niż zasklepiona w swoim narodowym sosie Polska. W końcu USA to typowy "melting pot" z różnymi nacjami, kulturami i rasami żyjącymi w jakiejś symbiozie i per saldo wychodzi im to na dobre. Ale tam nie ma socjalu: jak chcesz imigrować do USA, musisz szykować się na ciężką robotę. Nikt ci nic nie da, poza szansą. I tak powinno być.

 • tegepe

  Oceniono 9 razy 3

  Kaczyński zestawiony z Piłsudskim. Co za debil z tego pismaka!

 • insmy

  Oceniono 9 razy 3

  Ziemkiewicz, co ty pier.dolisz. Jaki z Kaczyńskiego komendant? To absolutny dupek, taki jak ty, bo porównujesz go do Piłsudskiego. Ten był chłop z jajami! Miał żonę, dzieci, kochanki. A Kaczyński, ani nie ma jaj, ani żony, ani kochanki. Jest absolutnym zerem, zarówno jako mężczyzna i jako polityk. To taki sobie kurdupel.

 • idioteka-narodowa

  Oceniono 4 razy 2

  Polityk,który przez 50 lat jest niedowartościowanym człowiekiem w każdym wymiarze,nie może być dobrym politykiem człowiekiem,a zwłaszcza kierować 40 milionowym Krajem.

 • pizzon

  Oceniono 4 razy 2

  Nie mogę wyjść ze zdumienia jak ten człowiek ma anachroniczna wizję świata. Ta cała "odnowa" regulowana z góry to utopia. Kupił lud za "pińcet" , darmowe leki dla emerytów i wcześniejsze emerytury a nawiedzonym obiecał "Polskę od morza do morza" (chyba?) Cały ten projekt walnie z hukiem gdy w raitingach spadniemy do poziomu B- czyli Białorusi.

 • 6nine9

  Oceniono 4 razy 2

  NIe istotne czy Kaczynski ma 'headhunterski" talent, czy nie - bo wszyscy ludzie utalentowani juz dawno z piss uciekli albo zostali wywaleni. Zostały wyłącznie miernoty i wazeliniarze, gotowi robic największe świnstwa za stanowiska i pieniądze. To efekt zarządzania partią przez Zębysława Szczerbatego.

 • e-komentarz

  Oceniono 6 razy 2

  Ktoś, kto zrobił premierem BS a prezydentem AD, "nie bardzo może uchodzić za 'headhunterski' talent". Ale też wcale do tego tytułu nie aspiruje. W całym tym przejęciu władzy i spacyfikowaniu przeciwników chodzi o zupełnie coś innego.
  Prezes spełni swoją 'misję' zemsty i stawiania pomników, i z ulgą odda władzę. Nie będzie się zajmował takimi duperelkami jak gospodarka, bo na tym się zwyczajnie nie zna. Zagadką pozostaje tylko ile mu to mszczenie się zajmie.

 • dumlat

  Oceniono 6 razy 2

  Jak można faceta, który ma zarzuty wyłudzenia na 700 tysięcy złotych zrobić prezesem największej agencji płatniczej w Unii Europejskiej ??// To trzeba rozumu nie mieć. taki mis, był wójt Pcimia niejaki Daniel Obajtek został prezesem ARIMR. i ma dysponować 13 miliardami euro. ludzie przecież to o pomstę do nieba woła.
  Za ta idiotyczna nominację stoi Naczelnik Kaczyński :-) Pogieło Pana Panie Ziemkiewicz.

 • artau

  Oceniono 6 razy 2

  Bardziej na prawo od pzpr-piss jest tylko przepaść, a na jej dnie leżą truchła nazistów, komunistów i innych śmieci. tam też spocznie Szczerbate Zero z Żoliborza.

 • cezar85

  Oceniono 4 razy 2

  po co jarkowi talent do talentów?

  przecież on potrzebuje jedynie posłużnych i wiernych pacynek

 • benek231

  Oceniono 4 razy 2

  Taaa taki Pilsudski inaczej. Przeciez Pilsudski zrobil swoj przewrot majowy wlasnie po to by tacy Kaczynscy (z endecji) nie dorwali sie do wladzy - na co sie zanosilo.
  O Ziemkiewiczu nigdy nie mialem dobrego zdania - bo miglanc i huncwot - ale teraz mam jeszcze gorsze.

 • a.k.traper

  Oceniono 4 razy 2

  Z tym dziedzicem to przesadził, raczej folwarcznym, którego mianowano oficerem po kursach w MO.

 • a.k.traper

  Oceniono 4 razy 2

  Dla mnie to przypadkowy facet, w przypadkowym czasie i przypadkowej partii o wydumanych ideach, taki dawny grupowy partyjny z GS uważający się za sekretarza gminnego tylko dlatego, że w jego gestii był magazyn z glazurą:)))

 • mdro

  Oceniono 6 razy 2

  Ojej, nie zrobili Ziemkiewicza karbowym?

 • vomitorium1

  Oceniono 6 razy 2

  "Jest Komendant, który jako jedyny wszystko wie i ogarnia, a hierarchia zależy od wierności Komendantowi ... "
  pan prezes
  jest dompteurem we własnym cyrku
  (a hierarchia (i wierność)
  zbudowana jest na konstrukcji hakowej)

 • popijajac_piwo

  Oceniono 8 razy 2

  Niom, niom, świnie się żrom... Za to Ziemek to prawdziwy orzeł: na pijane panny się rzuca...

 • cezaryk

  Oceniono 6 razy 2

  Kto przygarnie wilgotnego gwałciciela – erotomana, pana Ziemkiewicza? No kto?

 • sirseb

  Oceniono 8 razy 2

  zrobil szydlowa tzw. premierem, a du*e p.o. preziem

 • zebymniezapomnial

  Oceniono 3 razy 1

  Jest jak najbardziej, a jego salon jest na Wawelu:)

 • prokuraturarejonowa

  Oceniono 5 razy 1

  Też jestem zdania, że następny Rząd stworzą Kukiz z Korwinem.

 • fctheduck

  Oceniono 7 razy 1

  Co to k...a za bełkot?

 • joris

  Oceniono 9 razy 1

  Głupota pana Ziemkiewicza nie zna granic.

 • zketrzynski

  Oceniono 5 razy 1

  czy Pan sie dobrze czuje??

 • Karol M001

  Oceniono 27 razy 1

  ziemkiewicza warto czytac - fakty.interia.pl/felietony/ziemkiewicz
  ostatnio troche pojechał pornograficznie, ale wczesniej ciekawie o trybunale

 • rgosc7

  Oceniono 2 razy 0

  Piłsudski to chyba jest tylko majakiem w głowie prezesa a nie rzeczywistością. Przecież to mały zakompleksiony człowiek, który czasem sam nie rozumie co mówi

 • akacz

  Oceniono 4 razy 0

  A swoją drogą, ciekaw jestem jak wyglądałby ranking Premierów? Sądzę, że najwyżej oceniany był by Grabski, drugi Cyrankiewicz, a kto na szarym końcu, czy na pewno Marcinkiewicz?

 • rpal

  Oceniono 1 raz -1

  Kolejny sługus który będzie na siłę dopatrywał się rasowych zachowań u zwykłego podwórkowego kundla.

 • zyks

  Oceniono 8 razy -2

  P. Ziemkiewicz ma chyba apetyt na stanowisko rzecznika rządu Korwin - Kukiz. Ale czemu tak skromnie, Panie Z.? Taki np. MSZ by Panu nie pasował, przy Pana intelekcie? Na numer sicher byłby Pan lepszy od tego obecnego pajaca.

 • Mario CsGo

  Oceniono 16 razy -2

  Jeśli za 3,5 lat będą wolne wybory, to kolejny rząd będzie efektem bardzo silnego przegięcia w lewo, a nie w prawo. Na prawo od Kaczyńskiego jest ściana a Korwin i Kukiz to błazny. Ale do tego czasu PiS zmieni konstytucję ( w konstytucyjny lub niekonstytucyjny sposób) i będziemy mieli tak jak po konstytucji kwietniowej. Nad parlamentem stoi prezydent i jeśli tych chce może rozwiązać parlament. A do wyborów prezydenckich mogą wystartować tylko dwaj kandydaci: mianowany przez prezydenta i mianowany przez kolegium elektorskie zależne od prezydenta. Nie zamierzam porównywać do III Rzeszy, ale chcecie wiedzieć co nas czeka poczytajcie jaki jest system polityczny w Wenezueli.

 • andrazkirm

  Oceniono 16 razy -2

  Następny rząd będzie Korwina i Kukiza ? Co on palił przed tym wywiadem ? Korwin - facet, który przypadkiem gdy poparcie mu wzrasta zawsze coś palnie i co kilka lat kłóci się ze współpracownikami, a potem tworzy nową partię oraz Kukiz, który na listy wciągnął ludzi od Sasa do Lasa tworząc partię która skazana jest na rozpad i która to w dni parzyste jest w koalicji, a w nieparzyste w opozycji.

 • norbertrabarbar

  Oceniono 29 razy -3

  Kukiz z Korwinem? I co jeszcze Stalin z Hitlerem?

  Ziemkiewicza bili koledzy w szkole?

 • ojciec.scholastyk

  Oceniono 50 razy -4

  Folwark? To Ziemusiowi powinno pasić. Ubezpieczony jest w KRUSie. Noo...może jako nowoczesnemu endekowi bliżej mu do folwarku w którym dziedzicem byłby Kukiz lub Korwin...o tempora...o mores

 • mc_michaal

  Oceniono 72 razy -6

  'trudny zyciorys' kaczynskiego. hehehe dobre. zyje jak paczek w masle na koszt podatnikow cale zycie

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX