Jedziesz do Rzymu na beatyfikację JP2? Już teraz zarezerwuj bilet

Wybierający się do Rzymu na uroczystość beatyfikacji papieża Jana Pawła II powinni jak najszybciej zdecydować się i dokonać rezerwacji. Za parę tygodni ceny wyjazdu, czy wynajęcia pokoju hotelowego mogą być dużo wyższe - alarmują pracownicy biur podróży.
Część przewoźników już stara się wykorzystać zainteresowanie wyjazdami do Rzymu w terminie beatyfikacji polskiego papieża - informuje Paweł Łęcki, przedstawiciel jednego z dużych biur podróży działających w Polsce. Niektóre linie lotnicze już ustawiły ceny na ten termin na dwu, a nawet trzykrotnie wyższym poziomie. Należy się spodziewać, że również włoscy hotelarze, będą chcieli wykorzystać tę sytuację i niebawem podniosą stawki.

Możliwość zarobienia z pewnością dostrzegą też inne linie lotnicze i przewoźnicy autokarowi. Zdaniem Pawła Łęckiego, takiej reakcji możemy się spodziewać w najbliższych dniach.

Decydując się na wyjazd teraz możemy sporo zaoszczędzić. Ponieważ ceny podróży do Włoch, jak i wynajęcia pokoju w Rzymie, są w tej chwili dość niskie. W maju do Wiecznego Miasta ściąga bowiem niewielu turystów - tłumaczy Paweł Łęcki. Jak przekonuje, nie powinno być jeszcze problemów z dokonaniem rezerwacji w hotelach o każdym możliwym standardzie.

Przyzwoity nocleg w Rzymie można znaleźć w tej chwili już od 150- 200 złotych za dobę. Najtańsze przeloty do Rzymu kosztowały dziś około 700. W takim przypadku trzeba nastawić się jednak na lot z międzylądowaniem.

Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM

Serwis informacyjny

Komentarze (1)
Jedziesz do Rzymu na beatyfikację JP2? Już teraz zarezerwuj bilet
Zaloguj się
  • mmekelevra

    Oceniono 1 raz 1

    BRAWO TOK.FM! 3 wiadomości dotyczące beatyfikacji Jana Pawła II na stronie pod tytułem "POLSKA". Co będzie dalej? Jutro podacie tak szczegółowo jak Radio Merkury, albo Polskie Radio 1 i 2 co który biskup, arcybiskup czy inny ksiądz katolicki powiedział w kazaniu? Co to jest?! To jest sprawa wewnętrzna kościoła katolickiego nic do tego Polsce! To nie jest sprawa państwowa, tylko religijna! Podobnie przegięliście podając przez cały dzień i w kółko wałkując informację o beatyfikacji jako pierwszą albo drugą wiadomość dnia. Przesadzacie.
    Polska nie jest państwem wyznaniowym.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX