Seremet: Na początku lutego śledczy pojadą do Moskwy

W pierwszych dniach lutego polscy śledczy pojadą do Moskwy - zapowiada prokurator generalny Andrzej Seremet. Mają tam z pomocą rosyjskich prokuratorów przebadać oryginały czarnych skrzynek i wziąć udział w przesłuchaniach kontrolerów z wieży na lotnisku Siewiernyj.
- Prokuratorzy będą uczestniczyli w przesłuchaniach osób kluczowych dla wyjaśnienia wątku sprowadzenia samolotu na lotnisko w Smoleńsku - zapowiedział prokurator Seremet. Wcześniej w TOK FM informowaliśmy, że polska prokuratura dała Rosjanom do wyboru trzy warianty, by zbadać oryginały czarnych skrzynek. Najbardziej zależało nam na przekazaniu lub wypożyczeniu oryginałów do przebadania w Polsce, ale Rosjanie nie zgodzili się na takie rozwiązania.

Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM

Komentarze (3)
Seremet: Na początku lutego śledczy pojadą do Moskwy
Zaloguj się
 • malutki563

  0

  mysle ze rzad za bardzo poddaje sie naciskom kaczynskiego; nie rozwiazuje waznych spraw tylko zajmuje sie nie potrzebnie jakims raportem czyzby to bylo dzis najwazniejsze ? nic i nikt nie przywroci do zycia tych co tam zgineli stalo sie i tak musi juz byc trzeba zajmowac sie tym co jest najwazniejsze bieda ludziom zaglada w oczy rosna ceny powodzie to sa sprawy wazne tym trzeba sie zajmowac

 • aleksy.pl

  0

  a co oni tam jeszcze chca?

 • rezun-one

  0

  Taaaaaak, Moskwa to ładne miasto. Stolica. Naszych śledczych równie dobrze można by w tej sprawie wysłać do Wieliczki, zdrowsze powietrze.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX