Komentarze (202)
"Stado baranów powieliło syf" - Hołdys wściekły na media. Dlaczego rozstał się z "Wprost"?
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • wwww01

  Oceniono 6 razy 4

  Wystarczy przeczytać komentaże poniżej i od razu wiadomo dlaczego nie wzystkim "po drodze" z PiS-em. Brak kultury, insynuacje i kłamstwa - to główna linia dyskusji politycznej PiS-u.
  Dziwi mnie zdziewienie czy oburzenie Pana Hołdysa. Tyle czasu zajęło mu ustalenie z kim ma do czynienia?!

 • bruno_ja

  Oceniono 6 razy 4

  A taki był Hołdys cacy, jak robił wywiad z Pospieszalskim. A tak teraz jest be, jak mówi prawdę prosto w oczy.

 • dukat999

  Oceniono 4 razy 4

  Gratulacje!!!
  - Właśnie Lis przegrał tylko czy on o tym wie?
  (klasa Lisa = 0)
  a Hołysowi hwała , brawo

 • kociewiak2

  Oceniono 4 razy 4

  ..popieral pana Holdysa dzis dzienikarstwo to jeden wielki zwierzyniec z wilkami na czele.
  Wolnosc prasy nie polega na chamskich felietonach Ziemkiewicza,Karnowskiego,Nowaka
  Wildesteina i innych na kopaniu ,opluwaniu na mowieniu nam wolno pisac bo obywatel domaga sie prawdy jakiej ,,prawdy,,Prawo prasowe daje mozliwosc pisania dzienikarza wszystkiego co slina najezyk przyniesie a w szczegolnosci tz,,zabijanie gazeta,, a sady nic nie robia aby ukrucic te dzialania,,,,brawo Holdys

 • mocnypolak

  Oceniono 8 razy 4

  Hołdys powinien zostać męczennikiem lub patronem wszystkich grajków ! Bo chłop pcha się do mediów i plecie co popadnie. Może jakiś pomnik albo nazwę ulicy mu damy ? Bo o co mu chodzi ?

 • fantom55

  Oceniono 10 razy 4

  grabarz_pis napisał: Może zamiast tego celebrowania byś coś napisał alb o zaśpiewał ?
  A ja mówię: może jakąś szkołę by skończył? Wykształcenie uzupełnił? Chłop bez szkoły, mówiąc kolokwialnie, aspiruje do tego by komentować rzeczywistość dla ludzi wykształconych. Tylko dlatego, że go trochę ludzi zna ze śpiewania, albo noszenia dwukolorowej brody. Znam kilku kloszradów o ugruntowanym dość światopoglądzie, może oni by coś skomentowali dla Wprost?

 • mordaprostaczka

  Oceniono 10 razy 4

  Hołdys na prezydenta
  prezydent na babcię
  babcia na dziadka

 • tomex29

  Oceniono 10 razy 4

  Totalny bełkot pokazujący oderwanie "elit" naszego kraju od codziennych problemów ludzi.
  Kogo z prawie 2mln bezrobotnych interesuje Kukliński albo spór Hołdysa z mediami?

 • kwak4

  Oceniono 8 razy 4

  Czy większość tych, którzy tu komentują ten tekst, ma naprawdę aż takie problemy ze zrozumieniem tych kilkunastu linijek??? Co za głupoty tu wypisujecie? Jakie znaczenie ma to, czy Hołdys jest/był muzykiem, krytykiem muzycznym czy komentatorem politycznym i kogo do tej pory krytykował. Facet się wkurzył, bo kilkudziesięciu "dziennikarzy" (z różnych gazetek i portali) napisało kompletne bzdury na Jego temat. NAPISALI NIEPRAWDĘ! Dlaczego? Bo wydaje Im się, że "WSZYSTKO LEPIEJ WIEDZĄ" i nie muszą sprawdzać u źródła. To totalny upadek rzetelnego dziennikarstwa, Panie Karnowski, Ziemkiewicz i inni... Nasilił się po katastrofie smoleńskiej - przez ostatnie 10 miesięcy przez polskie media przetoczyła się ogromna fala piramidalnych bzdur, które firmowali swoimi nazwiskami "wybitni publicyści". Przejrzyjcie kiedyś w jakiejś czytelni tytuły i teksty w GW, Rzepie, Polska-The Times, SE, Fakcie, Dzienniku - będziecie się za głowy łapać widząc te wszystkie "teorie" i "fakty". Smutne, bardzo smutne... Dlatego bardzo dobrze, że Hołdys ZAREAGOWAŁ na ten syf, który o Nim wypisują!

 • ina2222

  Oceniono 12 razy 4

  myślałam do tej pory, że hołdys to dziennikarz muzyczny. a tu się okazuje, że to znany komentator polityczny. nawet komentuje politykę międzynarodową. dziwy nad dziwami:)
  przy okazji ten jego język bywa czasami rynsztokowy. ale rozumiem, rozumiem to na tym polega cięta riposta u dobrego komentatora:)

 • cz27

  Oceniono 3 razy 3

  Pismaki piszą bzdury aby zarobic na chleb z masłem,Hofman plecie bzdety bo jest głupi jak kura,Jatek opowiada bajki bo jest ciągle na prochach.Tak się kreci karuzela.

 • amanasunta

  Oceniono 5 razy 3

  Co to za wybitny felietonista ten Hołdys.Jego teksty to byłą żenada i masakra nawet w ,,zalisonym''Wprost -:))

 • 2rymowanka

  Oceniono 5 razy 3

  Hołdys to wyjątkowy półgłówek , szkoda miejsca dla materiałów o takich cymbałach...

 • wildenergy

  Oceniono 7 razy 3

  Jak ten ciul może nazywać ludzi baranami ?

 • guru133

  Oceniono 5 razy 3

  RAZ, jak to ma już we zwyczaju, znowu wypuścił smród z PiSuaru. Ten niezły kiedyś pisarz stał się zidiociałym dziennikarzem, politykierem. Żal człowieka.:(

 • aga444.pl

  Oceniono 5 razy 3

  ZH zawsze mial twardy kregoslup. Kiedy w "Medyku" zjawila sie jakas delegacja partyjnikow, lekko przyciety dwudziestolatek podszedl do mikrofonu i walnal:
  "nie bede gral czerwonym pajakom" (...)
  Przezyl ale przede wszystkim WTEDY!!!!.... mial jaja !
  -To jest silny facet a cenzura niestety ma "Mysia" kolor....

 • michal747

  Oceniono 5 razy 3

  Taki na przykład Ziemkiewicz wie, że jest beznadziejnym dziennikarzem, dużo za słabym by zaistnieć w poważnych mediach bez politycznego poparcia, więc pisze głównie o innych dziennikarzach próbując im dokopać. Nic dziwnego, że wymyślił sobie kolejną spiskową historyjkę..

 • thasis

  Oceniono 11 razy 3

  Holdys, Lis - co za roznica, ta sama HOLOTA

 • obywatel_nienumerowanej_rp

  Oceniono 3 razy 3

  Człowieku! Nie przejmuj się "rzeczpospolitym" szmatławcem, internetowymi wiadrami na pomyje w rodzaju "pudelków" czy wymiocinami pisdeków.

  Ich wszystkich trzeba ignorować - wtedy zdechną śmiercią - co prawda naturalną - ale za to w wielkich mentalnych męczarniach...

 • nora_syracuse

  Oceniono 5 razy 3

  Rąsia rąsie myje - do czasu...
  Zbyniu Hołdys - miałeś wizję szerzenia swojej wizji
  świata w ogólnokrajowym piśmie jak Wprost...
  przyszedł moment aż zrozumiałeś że jesteś po prostu
  element układanki która ma wypychać Lisa w sondażach
  na nie wiadomo jakiego dziennikarza.
  mówiąc naszym językiem jesteś jak Dorota Rabczewska w świecie muzycznym
  i dotarło do Ciebie, że słuchacze lubią bardziej słuchać Strachy na Lachy albo Jaromira Nohavicę.
  Weź "pióro" do ręki i lepiej zagraj ..

 • 1948tadeusz

  Oceniono 11 razy 3

  Niedouczone indywiduum może tylko obrażać, bo co ma do pokazania ? Muzyk, dziennikarz. grafik - co jeszcze po podstawówce można robić?

 • waszznak

  Oceniono 9 razy 3

  No i dobrze! Hołdysowi wydało się, że jest intelektualistą i zaczął wypisować głupoty. Dlaczego Reagan nie powiadomił Solidarności? Bo nie był idiotą! Chciał, żeby Jaruzelski powstrzymał Polaków przed lądowaniem we mgle, pasów nie było przecież widać. Ale u nas same chojraki i wielu chciało spróbować. Problem, że rozpieprzyliby nie tylko siebie.
  Niech Hołdys przytuli sie do swojego kolegi Pospieszalskiego: udało mu się przeprowadzić koleżeński wywiad nie zadając ani jednego trudnego pytania.

 • aiwaplatz

  Oceniono 3 razy 3

  Coś późno pacjent zajarzył, że dziennikarze to szambo. A i dalej nie wie, którzy!

 • donek.com

  Oceniono 11 razy 3

  PO z lisem chciałyby rządów totalitarnych.

 • ari-ola

  Oceniono 9 razy 3

  He he niezła ściema panie Hołdys. Tylko trochę nielogiczna. Dlaczego ten felieton o Egipcie się ukazał dzisiaj w gazecie, a tamten o który podobno nie szło - już nie?

 • kola

  Oceniono 9 razy 3

  @grabarz_pis - a co bidny Hołdys może zaśpiewać, kiedy go "w swoje szpony dopadł szmal, zdrada płynie z ust..." ;]

 • demokratus

  Oceniono 5 razy 3

  Ja jestem przedstawicielem społeczeństwa, a nie (N)narodu, i to przedstawicielem tej lepszej, myślącej samodzielnej. Więc proszę mnie nie obrażać i milionów czytelników Wprost, Polityki, czy GW.

 • marika-live

  Oceniono 9 razy 3

  niestety panie Hołdys, dziennikarskie pisowskie sępy, i podróbki PiS-u tzw. PJN które nawet pana niecierpiały, nagle zaczynają pana kochac i wielbić, jeżeli tylko poprzez pana można dowalić Tuskowi taka prawda.
  Bardzo dobrze pan napisał o nich i o ci wypocinach. Panie MigDalski, Jakubiak a najlepiej całe PJN wracajcie do PiS-u, bo co prawda wyszliście z niego, ale PiS z was nie może wyjść.

 • wicary

  Oceniono 11 razy 3

  Polska to dziwny kraj Knajpiany wyjec a aparycji knura kształtuje politykę, na dodatek to także alkoholik ( z tego nałogu nie da się wyzwolić ) Zaś ludzie, którzy mają odpowiedni intelekt są odganiani nie tylko od WPROST Polska to naprawdę dziwny kraj

 • powiewamito

  Oceniono 13 razy 3

  Zbysiu, trudno dziś uwierzyć komuś, kto na gremialnym i modnym biciu pis-u odgrzewał swoją przyfajczoną karierę. Wpadłeś w politykę a tam nie ma miejsca na przyjaciół. Efekt - wypierdut, i nie lej nam tu farbą na oczy.

 • pe3

  Oceniono 13 razy 3

  Nie odpowiadało Hołdysowi to się zwolnił . Natomiast Ziemkiewicza nawet końmi od koryta nie odciągną…

 • zetor100

  Oceniono 3 razy 3

  Święta racja. Każdy komus sluży. Dziennikarz redaktorowi, redaktor naczelnemu, naczelny wydawcy, wydawca politykom lub kolegom którym zawdzięcza że jest wydawcą. Na dziś nie ma ani jednej gazety, ani jednej telewizji, za którą nie stoją "jacyś" ludzie o określonych poglądach. To wszystko ma przełożenie na to , o czym się pisze i w jaki sposób manipuluje społeczeństwem.

 • wima51

  Oceniono 7 razy 3

  Hehe, tym gorzej dla Pana, że Pan " nadal lubi Lisa" , współczuję :)

 • la_extranjera

  Oceniono 2 razy 2

  Panie Hołdys! Czekałam od początku rewolucji na B.W. na taki artykuł, jaki w końcu Pan napisał. Dzięki, bo myślałam, że tylko ja mam w tym kraju podobne odczucia. Kolejny raz w dziejach świata giną niewinni ludzie, walczą o swoją wolność, a reszta nawet palcem w bucie nie kiwnie. Nie stać ich nawet na słowo wsparcia. Jak oni lecieli żeby "wyzwalać lud od dyktatury" i "przywracać wolność" (Irak) to było ok. Nikt wtedy sie nie przejmował rozlaniem terroryzmu i ekstremizem. Teraz jak ludy same walczą o godniejsze życie to podnosi sie larum, że ceny ropy wzrosna i że nie bedziemy mogli chodzić po plażach jak kiedyś. śmiechu to wszystko warte... A najbardziej mnie śmieszą Polacy, którzy tak boją się fanatyków religijnych buhahah. Przecież już od dawna mamy ich w kraju.

 • kochamjaktusk

  Oceniono 4 razy 2

  Dziwne, ze dopiero wtedy, gdy medialne klamstwa dotknely osobiscie Pana Holdysa, zdecydowal sie on zareagowac i ocenic wypociny roznych redaktorzyn, ktorzy pisza w mysl zasady: tym chata bogata ile bzdur i klamstw napisze tata.
  To, ze zbydlecone media od lat pluly i nadal pluja jadem, oczerniaja, manipuluja i dezinformuja nie przeszkadzalo Panu Holdysowi, no bo przeciez nie o niego chodzilo.
  Gdy dotyczylo to PiSu to bylo wszystko ok.

 • tepicpo

  Oceniono 2 razy 2

  faktycznie, wiadomość dnia :P

 • ewa7koz

  Oceniono 2 razy 2

  Bez urazy P.Hołdys,ale Wprost nadal będę czytała

 • prof-antoni

  Oceniono 2 razy 2

  i nie zapominajmy kogo Maryla wyrzucila za picie w pracy....

 • 2mimoza

  Oceniono 4 razy 2

  Co on się tak podlizuje i płaszczy. Dostał kopa, powinien spadać ! Na co liczy ?
  Pseudointeligent po podstawówce ....... !
  I takie g.... obraża ludzi wykształconych !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • fajny.abc123

  Oceniono 2 razy 2

  Powiedział Hołdys wyraźnie w radiu TOKFM dlaczego i powiedział wyraźnie.Ale tym gnojkom z "Uważam Rze" to nie wystarcza.To przecież agitatorzy polityczni nie dziennikarze.Teraz będą w nieskończoność rozsmarowywać "problem" jak smarki na szybie.W sumie nie ma się czym przejmować.(ps.cecha charakterystyczna pisuarów - przyczepiają się maniacko do "brzydkich wyrazów",czują się obrażeni i żądają przeprosin.Kłamliwe kundle!)

 • hydrograf

  Oceniono 2 razy 2

  Większość polskich "dziennikarzy" to "obsrane pudelki" które nie zasługują na miano dziennikarza... bo obraża to prawdziwych dziennikarzy, a w zasadzie ich niedobitki.
  Za "spsienie" polskiej polityki odpowiadają przede wszystkim te "obsrane pudelki"...

 • olias

  Oceniono 4 razy 2

  Hołdys to biedny, zastresowany człowiek o skłonnościach do gromadzenia żółci i waporów. . pamiętam jak wrzeszczał w tv na piratów kopiujących muzykę. zabawne, zważywszy że pewnie wśród nich ani jeden nie był zainteresowany twórczością Hołdysa. kto wie, może to rozwścieczyło bidulę?

 • guru133

  Oceniono 2 razy 2

  @retson4x4 nikt przecież nie wymaga od ciebie żebyś myślał, ale nie musisz się swoją bezmyślnością i i estetycznymi deficytami chwalił. Takim jak ty wystarcza czytanie głupot RAZ-a i jemu podobnych "specjalistów" od political fiction i cotygodniowe kazania plebana, które zastępują wam myślenie, więc ludzi, ktorzy jednak potrafią myśleć, nigdy nie zrozumiecie.

 • retson4x4

  Oceniono 4 razy 2

  dla mnie moze----spiewac,malowac,...poprostu nie zrobi nic ....zeby zmienic moje myslenie-malo tego ,ze beztalencie to jezszcze z dzioba ochydny,obrzydliwy,,,,sorry...ale taka jest prawda.

 • odchudzacz

  Oceniono 6 razy 2

  A Perfect jest Markowskiego i basta! :-))))))))))))))))))))))))

 • cinekn

  Oceniono 6 razy 2

  Z niego taki sam wiejski filozof jak z Klopotka

 • wieczorny_740

  Oceniono 6 razy 2

  Do Pl2512 i innych wypowiadających się tu znawców od muzyki i dziennikarstwa: opowiedziałbym Ci kim jest Hołdys i jak wiele wniósł do kultury, ale to nie ma sensu bo to tak jakby pająkowi mówić, żeby nie wypróżniał się na ścianę. A następnym razem zanim napiszecie komentarz, to proszę zajrzyjcie chociaż do Wikipedii.

 • slavik222

  Oceniono 6 razy 2

  Hołdys pisze, Hołdys ubliża.Hołdys zły na wszystkich.
  Ale czy Hołdys jeszcze może?... śpiewać?

 • demokrex

  Oceniono 6 razy 2

  Z panem Zbyszkiem tyle razy się zgadzałem co i nie zgadzałem (na tematy przeróżne)
  ale jedno jest u niego niezmienne WALI PRAWDĄ PO RYJU.

  A z bucem Karnowskim to ja sie jeszcze policze!!!!

 • grazka58

  Oceniono 12 razy 2

  Kolejny z elyty próbuje zaistnieć i powołuje się na sobie podobnych. Hołdys znikaj.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX