"Radości, optymizmu". Świąteczne życzenia premiera [WIDEO]

Donald Tusk złożył świąteczne życzenia za pośrednictwem internetu. Życzył radości i "przezwyciężenia tego, co nas męczy w niedostatkach dnia codziennego".
- Wiosna i święta wielkanocne to czas zwycięstwa życia nad śmiercią, wiary nad zwątpieniem. To odrodzenie optymizmu. My, Polacy, przeszliśmy trudne i bolesne chwile, ale udowodniliśmy sobie i światu, jak silna jest nasza ojczyzna - mówił premier Tusk. - Jest silna, bo źródła tej siły są głębokie i wieczne - to wiara, nadzieja i miłość - dodał.

Wspomniał też o zbliżającej się beatyfikacji Jana Pawła II. - Papież przez całe życie pokazywał, jak ważne są pogoda ducha i wiara w lepszą przyszłość - mówił premier, który z okazji zbliżających się świąt wszystkim życzył radości i optymizmu.DOSTĘP PREMIUM

Serwis informacyjny

Komentarze (6)
"Radości, optymizmu". Świąteczne życzenia premiera [WIDEO]
Zaloguj się
 • dr54

  Oceniono 6 razy 6

  Do zyczen Pana Premiera nalezy sie przylaczyc , opanowanie szefa polskiego rzadu , ktory w Europie jest bardzo szanowany powinno byc przykladem dla tych politykow , ktorzy na codzien zatruwaja nam zycie nienawiscia , podzialami i jadem .
  Wesolych Swiat Wielkiej Nocy Panie Premierze .

 • zenonczyk

  Oceniono 5 razy 5

  Przyłaczam się i życzę wszystkim tego samego.

 • arvelli_net

  Oceniono 4 razy 4

  .... Zdrowia i pogody ducha....

 • nintom

  Oceniono 4 razy 4

  dziękuje za spokojne słowa i odwzajemniam życzenia

 • jagielly10

  Oceniono 2 razy 2

  I tak ,trzymac p. premierze.Serdeczne zyczenia i usmiech na twarzy, tego nam trzeba nam Polakom.Bo, juz na skrzywione geby pisiakow, z p.kaczynskim na czele, patrzec nie mozna. Ani patrzec ,ani sluchac, kiedy slysze w radio "Trojce", pisiakow, ktorych znow, "lanasuje"to radio, oraz kiedy na wizji pokazuja sie pisiaki, "krew sie we mnie gotuje"i wylaczam i jedno, i drugie.I do tego wlaczyl sie i kler?I dolewa "oliwy do ognia"?A to jest "woda na mlyn "pisiakow, ktorzy i bez poparcia ,kleru "ziona ogniem nie nawisci, jak smoki wawelskie".Takimi kazaniami jak dzisiaj ,gloszonymi przez biskupow, odstrasza, niestety dalszych wiernych.Juz nie dlugo i polskie koscioly, beda swiecic pustkami jak na zachodzie.Wowczas, zobaczymy ,czy moherowe berety i pisiaki, utrzymaja koscioly?Kiedy ,pisiaki za przyslowiowa zlotowke, gotowi pojsc na kolanach do Rzymu,sa tak skapi i chytrzy.

 • oghana7

  0

  kazde swieta zepsuja na biskupi i kaplani ,ktorzy szczuja parafian na rzad ,a nigdy nie potrafia zobaczyc swoich grzechow .to groby pobielane -wedlug pisma - faryzeusze .kiedy wreszcie zniknie najgorszy z biskupow -zlosliwy bp michalik ,a takze flaszka -glodz .ci nigdy nie pogodza sie z odejsciem od wladzy jarkacza i robia wszystko ,zeby wrocil poprzez niszczenie obecnych wladz panstwa ?.za to doczekaja sie niedoksztalconego plastusia napieralskiego .

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX