Komentarze (47)
Bp Pieronek: "Upominanie się o pomnik Lecha i Marii Kaczyńskich budzi śmiech"
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • eti.gda

  Oceniono 7 razy 7

  Biskup Pieronek to jeszcze nie cały Kościół. Ciekawe, co na ten temat mają do powiedzenia inni hierarchowie.

 • eti.gda

  Oceniono 6 razy 6

  jg-b:
  niech się zajmie tym co do niego należy a od polityki precz
  ----------------------------------------------------------
  No popatrz, popatrz! Kiedy sukienkowi mówią coś, co odpowiada PiSowi i jego wodzowi, powiadacie, że przecież duchowny to taki sam obywatel jak każdy inny i ma prawo mieć swoje poglądy polityczne i swobodnie je głosić. Jeśli jednak pozwala sobie na choćby umiarkowana krytykę waszego guru, zaczynacie skowyczeć, że jest to "mieszanie się kleru do polityki". To takie typowe dla PiS.

 • wodnik55

  Oceniono 6 razy 6

  no chłopcze tak to ty z jarkiem nie będziesz pogrywał, już się zaczęło przeszukiwanie w kopiach ukradzionych akt w poszukiwaniu twoich powiązań z aparatem bezpieczeństwa, wywloką ci że jesteś kobietą i padną wiekopomne słowa " już nikt nigdy przez tego pana nie będzie nauczany"
  reasumując Pieronek przerąbałeś sobie u najbardziej mściwego i psychicznego pokurcza w kraju i prędzej czy później jego faszystowskie bojówki postawia ci płonący krzyż w ogródku

 • chri-s48

  Oceniono 6 razy 6

  @jg-b
  - ja tu nie widzę polityki,tu wyrażone słowa bp.Pieronka zasługują na uwagę gdyż wyrażają one opinię większości Polaków - tej większości która jest normalna........

 • werter54

  Oceniono 6 razy 6

  No coz, dobry krok w dobrym kierunku, choc bardzo spozniony. Mam teraz nadzieje ze nastepnym krokiem bedzie rozpoczecie dyskusji nad usunieciem Kaczynskich z Wawelu i umieszczenie ich we własciwym miejscu. A pozniej oczywiscie zrealizowanie tego przedsiewzięcia..

 • fojs

  Oceniono 5 razy 5

  Zgadzam się z bp Pieronkiem i ciekawi mnie to jaka będzie odpowiedź z Jasnej Góry , Radia Maryja, abp Głodzia. Może się wkrótce okazać że śp. abp Życiński nie był jedynym duchownym który przywłaszczył sobie tytuł biskupa.

 • koloratura1

  Oceniono 5 razy 5

  Co do kopca na Krakowskim, z figurą Lesia na czubku - ks.bp. nie jest oryginalny; takie propozycje padały już rok temu; sama pisałam coś podobnego... Co, oczywiście, niczego ks.bpowi nie ujmuje.
  Gdyby pp. Kaczyńskich pochowano "najpierw... w jakimś innym godnym miejscu", to już nikomu - chyba nawet łącznie z Jarkiem i Kapciowym - przeprowadzka na Wawel do łba by nie przyszła... I co wtedy?
  Że w wawelskiej nekropolii nie ma miejsca na chowanie wszystkich prezydentów jak leci? No to można wywalić paru królów - już się tam należeli!
  :)

 • pazza.eu

  Oceniono 5 razy 5

  hihihihihi
  Wlasnie tak - trzeba OBSMIAC durnoty a nie nadawac im powagi!
  Glupote mozna pokonac jedynie smiechem!
  Niech zyja kabarety i satyrycy! Z wasza pomoca pokonamy demaskatorow helu i morderczej mgly, a na haslo "pomnik" ci spod palacu beda odwracali twarze.
  Do dziea w obronie Ojczyzny! ;)
  PS. A "politycy" typu Wrobel, Kempa czy sam szefunio nie beda mieli odwagi otworzyc jeme gebowa , aby nie narazic sie na smiessznosc....

 • ereta

  Oceniono 5 razy 5

  akto49; wcale nie sp[óźniony. zainteresuj się tym dokładniej to przekonasz się, że Bp Pieronek w tern sposób wypowiadal się jeszcze przed pogrzebem pary Prezydenckiej tzn, był przeciwko pochowkowi na Wawelu (może nawet był pierwszy w krytyce?)

 • 1theguru1

  Oceniono 5 razy 5

  brawo dla tego Pana.

  już chyba tylko smiechem można ich pokonać.

 • rekkoon

  Oceniono 4 razy 4

  @bruce_kee: jeszcze jawniej? Gdyby zadymieni PiSem tak jasno swoje poglądy wyrażali to nie byłoby problemu. Natomiast PiSiorkowi księżulkowie udają, że służą wierze i wszystkim Polakom a tak naprawdę służą preziowi PiS.

 • wachnick

  Oceniono 6 razy 4

  Pieronek ma racje i mozg ktory normalnie mysli. Jakby reszta kosciola taka byla to moze bym wrocila do kosciola. Takich duchownych nam trzeba a nie jakis idiotow ktorzy tylko podburzaja spoleczenstwo! Brawo Pieronek!!!!

 • tetradrachma

  Oceniono 4 razy 4

  Ekscelencjo, to słowa ważkie, ale (obawiam się), że to rzucanie - pereł przed.....wieprze !

 • stary.pierdziel

  Oceniono 4 razy 4

  a zatem: na wawel, na wykopki!!!

  precz z kartoflem!!

 • tadeo7890

  Oceniono 3 razy 3

  Bp Pieronek godnie reprezentuje wartości chrześcijańskie w Kościele Katolickim. Dlaczego? Bo chrześcijaństwo to nie ceremonie, relikwie, sakramenty, pielgrzymki, odpusty, rytuały. Wszystko to służy do zdobywania władzy przez Kościół, aby mógł panować nad religijnym człowiekiem. Tymczasem chodzi o coś zupełnie innego, bo aby zyskać duchową wolność, aby żyć według chrześcijańskiego przesłania „miłuj bliźniego swego” należy zrzec się władzy. Polecam artykuł o prawdziwym chrześcijaństwie i o tym, w jakim stopniu Kościół przejął tradycje pogańskie.

  kosmologia.info/prawdziwe-chrzescijanstwo/
  Wybrane tytuły akapitów z witryny Kosmologia – nauka duchowa
  Pogaństwo w chrześcijaństwie
  Inkwizycja to prześladowania i morderstwa w imię Jezusa
  Kupczenie odpuszczeniem grzechów
  Kościoły staną się muzeami oraz atrakcjami turystycznymi....

  kosmologia.info/zmierzch-swiatowej-cywilizacji/
  Człowiek myślący nie potrafi ulegać duchowej dyktaturze Kościoła
  Chrześcijaństwo jest dzisiaj na różne sposoby pomieszane z pogaństwem

 • adamowski1

  Oceniono 3 razy 3

  Jak nie lubię czarnych,to ten biskup budzi moją sympatię,mówi normalnie i w miarę realnie patrzy na świat.

 • plastelina2005

  Oceniono 5 razy 3

  I jak nie nazywać ich bydłem?

 • staryrys48

  Oceniono 2 razy 2

  Pierwszy.raz zgadzam się Bp.Pieronkiem.

 • as31

  Oceniono 1 raz 1

  Nazywa rzeczy jasno i po imieniu, bez krętactwa, mętnej mowy i bogobojnego ściemniania.. Pokazuje, że biskup może mówić uczciwie i ratuje honor polskiego kościoła katolickiego. Po prostu zachowuje się jak przyzwoity, inteligentny człowiek, a nie beczka pełna fałszywej świętości.

 • fajny_indygo22

  Oceniono 1 raz 1

  ....odblokowac Wawel ,odblokowac czerkan!!!!!!!

 • kocurrr

  Oceniono 2 razy 0

  Czyż nie? Jakoś eminencja nie kwiczał żeby kopiec na bazylice sniętego Piotra usypać. Wypad ze struktur państwa czarna pasożytnicza strukturo.

 • kocurrr

  Oceniono 4 razy 0

  Zasypać to można waszą ojczyznę Watykan stul lepiej dziub kreaturo bo pomników JP2 jest więdej niż gołebi które na nie srają.

 • hr.mar

  Oceniono 1 raz -1

  biskup niewiele pojal z nauk Jezusa, takie slowa jak milosierdzie jest dla niego chyba abstrakcja, jezeli nie umie uszanowac zmarlych, to prawdopodobnie zadne ludzkie wartosci nie sa mu znane, nie znaczenia czy kaczyski zasluzyl, czy na pomniki, czy nawawel, po prostu poziom moralny tego ksiedza odpycha i zniesmacza, jakby nie mial w sobie pierwiastka duchowego tylko rozum wyrafinowanego zwierzecia, ktore mysli ale nie czuje...

 • passtorian

  Oceniono 6 razy -2

  Pieronek, zgadzam sie w stu procentach! Ale czemu nie dodasz , ze w zamian warto by postawic nastepny pomnik swp. JPII? Bo tak naprawde to chcialem zaprotestowac , ze sie nie zgadzam z Toba, o wielki Duszpasterzu, w stu procentach rowniez.

 • nirelle

  Oceniono 5 razy -3

  Dyżurny Bp. Pieronek. KK jak zwykle, Panu Bogu świeczkę i diabłu ogarek.

 • bruce_kee

  Oceniono 4 razy -4

  Niech sobie ma poglądy, jakie ma, ale niech to przyzna jawnie, a nie udaje bezstronnego.

 • a1d1

  Oceniono 8 razy -8

  pieronek gdzieś ty się taki WYRODZIŁ

 • jg-b

  Oceniono 10 razy -8

  niech się zajmie tym co do niego należy a od polityki precz

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX