Półnaga "Armia Putina" myje rosyjskie samochody [WIDEO]

Fankom rosyjskiego premiera Władimira Putina znów udało się dostać na czołówki gazet. Urządziły one myjnię samochodową w którym odziane w skąpe ciuszki szorują samochody.
Piękne młode Rosjanki z organizacji "Armia Putina" pierwszy raz zwróciły na siebie uwagę spotem, w którym zachęcały wszystkie kobiety do "zdarcia z siebie ubrań" dla rosyjskiego premiera.

Teraz fanki Putina zainspirowały się deklarowaną przez niego miłością do rosyjskich samochodów i otworzyły armię samochodową. Odziane jedynie w skąpe szorty lub majtki, staniki i buty na wysokim obcasie oferowały darmowe umycie auta rosyjskiej marki każdemu właścicielowi.Niezwykła akcja przyciągnęła uwagę dziennikarzy, którzy pracowicie udokumentowali wysiłki młodych Rosjanek. Także kierowcy byli bardzo zainteresowani i wielu z nich skorzystało z usług dziewcząt.

Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM

Komentarze (1)
Półnaga "Armia Putina" myje rosyjskie samochody [WIDEO]
Zaloguj się
  • yerry46

    0

    Fajne to. Widac, ze dzialania polityczne moga miec "smakowite" oblicze. Polecam to naszym nadetym, politycznym ponurakom. Tylko obawiam sie, ze dwa najwieksze polityczne obozy wystawily by druzyny; -jeden w korporacyjnych kostiumikach, drugi zas w lowickich pasiakach, tak by przypadkiem nie narazic sie czarnej mafii! Nadzieja w Januszu Palikocie!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX