Rosja: Zaloty pijanego podpułkownika [WIDEO]

Kolejny kłopot dla rosyjskiej policji. Jedna z funkcjonariuszek z Abakanu (południowo-zachodnia Syberia) nagrała na wideo zaloty swojego pijanego do nieprzytomności szefa. Według dziewczyny podpułkownik upił się na służbie, w budynku policji.
Na filmie opublikowanym przez portal Lifenews.ru widać jak ledwie mówiący policjant chwyta kobietę za kolano, całuje i gorąco namawia do odwiedzenia swojego gabinetu.Nagraj swojego szefa

W kolejnej scenie nieprzytomny podpułkownik Artem Topojew śpi na podłodze. Jego biurko zastawione jest butelkami.

Według Lifenews policjantka o imieniu Jelena nie chciała otwarcie sprzeciwiać się zalotom pijanego zwierzchnika, ale zdecydowała się nagrać komórką film dokumentujący jego zachowanie. Nagranie może stać się dowodem w sprawie.

A może to nie on? A może to był Dzień Kobiet?

Szokujące są też okoliczności incydentu. Na ewidentnie pijanego podpułkownika nie zwracają uwagi jego koledzy policjanci. Przechodzący tylko podśmiewają się z niego, nie próbują nawet reagować na jego stan.

ZALOTY PIJANEGO PODPUŁKOWNIKA - ZDJĘCIA >>>

Kompromitują się też pracownicy służby prasowej, których poproszono o skomentowanie filmu: - A skąd wiadomo, że to było filmowane w budynku policji? - zastanawia się Siergiej Kuzniecow. Rzecznik policji republiki Chakasja powątpiewa też, że bohaterem filmu jest policjant. Zastanawia się też, czy na filmie nie uwieczniono zabawy sylwestrowej lub zabawy z okazji... Dnia Kobiet 8 marca. Ale w policji Chakasji trwa już kontrola. Jeśli zarzuty stawiane podpułkownikowi się potwierdzą, grozi mu zwolnienie ze służby.

Policjanci w filmie

To kolejny w ostatnich tygodniach incydent w rosyjskiej policji, którego bohaterem jest pijany w sztok funkcjonariusz. Amatorskie nagrania robią furorę w internecie.

Jak nagranie pijanego pułkownika policji, który załatwia się pod drzwiami swojego gabinetu:Czy sposób na nudną służbę wybrany przez policjanta z Woroneża:Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM