11 września. Nowy film z katastrofy lotu 93 [WIDEO]

Opublikowano nieznany film z katastrofy Boeinga 757 linii United w południowej Pensylwanii. Widać jak nad miejscem gdzie rozbiła się maszyna, unoszą się kłęby dymu. Wideo nakręcono 15 mil od miejsca katastrofy.


Na trwającym nieco ponad minutę filmie, operator ze spokojem, opowiada o tym co się w miejscu katastrofy, 15 mil od miejsca w którym stoi. - Był wstrząs. Nie wiem jeszcze co się dzieje. Jeden uderzył w Pentagon, drugi w World Trade Center oglądamy to w telewizji - słyszymy w nagraniu. Film, w tym tygodniu, udostępniła anonimowa osoba.

Zginęły 44 osoby

Boeing 757 był jednym z czterech samolotów porwanych 11 września 2001 roku. Samolot wystartował o godz. 8.42 rankiem z lotniska Newark pod Nowym Jorkiem do San Francisco. O godz. 9.24, mniej więcej 20 minut po tym, jak już drugi tego ranka samolot uderzył w wieże World Trade Center, do samolotu, tak jak i dziesiątków innych, dotarła depesza z centrali United z ostrzeżeniem, by uważać na "wtargnięcie do kokpitu".

Dwie minuty później zaskoczony pilot poprosił centralę o potwierdzenie depeszy.

Po kolejnych dwóch minutach do kokpitu wtargnęło czterech terrorystów - wcześniej siedzących tuż za drzwiami w fotelach pierwszej klasy. Samolot zawrócił i obrał kurs na Waszyngton.

O godz. 10.03 rozbił się na polu pod lasem w miejscowości Shanksville w południowej Pensylwanii. Nikt z czwórki porywaczy oraz 40 pasażerów i załogi nie przeżył.

Amerykański wywiad sugeruje, że terroryści z Al-Kaidy, planowali, by samolot uderzył w Biały Dom lub Kapitol. Ale plan został udaremniony przez pasażerów, którzy dowiedzieli się, ze to samobójcza misja terrorystów, w której zginąć mają setki ludzi.

"Lot 93" Greengrassa

Tajemniczy lot stał się tematem filmu Paula Greengrassa "Lot 93". Twórcy pokazali, jak pasażerowie zabijają dwóch terrorystów strzegących kokpitu, a następnie włamują się do środka. Gdy już mają wyrwać stery z rąk przywódcy zamachowców - ten rozbija maszynę w szczerym polu. Zabicie terrorystów i włamanie się do kokpitu to domysł, na który nie ma dowodów. Większość ekspertów jednak się z nim zgadza.

Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM

Komentarze (8)
11 września. Nowy film z katastrofy lotu 93 [WIDEO]
Zaloguj się
 • szybkipedro

  Oceniono 1 raz 1

  To bzdura (z rozbiciem) na zdjęciach z katastrofy tego lotu nie znaleziono fragmentów większych niż karta kredytowa, samolot został raczej zestrzelony i to solidną rakietą. Samolot po zderzeniu nie rozpada się w proch.
  A propos spisku, ameryka ma długą historię poszukiwania pretekstów do wojny, poczynając od wojny z Meksykiem. w 19 wieku. Pearl Harbor amerykanie mogli uniknąć bo wiedzieli o zbliżających się Japończykach ale nie zapobiegli temu żeby obywatele amerykańscy nie byli przeciwni rozpoczęciu wojny i szli do wojska na ochotnika.

 • 13kwis

  0

  @str-ato
  str-ato
  4 dni temu Oceniono 6 razy-2
  .Nie bylo zadnego zamachu tylko wewnetrzna robota CIA i rzadu USA(ogromne odszkodowanie dla wlasciecielia WTC). Potrzebny byl pretekst do wojny w Afganistanie i Iraku

  Takich głupców ja ty to chyba w Polsce więcej nie mamy. Wśród idiotów jesteś numer jeden.

 • jack869

  0

  jednak to był inside job.......uwierzyłem.

 • makaronnitki

  Oceniono 2 razy 0

  Bandycka ludobójcza oszukańcza mafia.

  O tym milczą jak grób
  I to jest największy dowód tego ludobójczego mordu CIA

  redpill.blox.pl/2009/03/WORLD-TRADE-CENTER-BUDYNEK-NR7.html
  www.paranormalne.pl/topic/6936-bbc-i-cnn-relacjonuj-zawalenie-budynku-wtc7-zanim-ten-si-zawala/

 • atleista

  Oceniono 1 raz -1

  Nie ma to jak teorie spiskowe. Zamachy na obywateli planowane przez ich własne rządy, amerykańskie, izraelskie i rosyjskie służby wywiadowcze oraz wszechwładne korporacje, banki, masonów, producentów z Hollywood, no i ekologów... A wszystko z ulubionym leitmotivem samolotu, jak nie w oparach sztucznej mgły, helu i bomby próżniowej, to sterowanych przez Langley. Do tego niezależny od wszystkiego amerykański YouTube stojący na straży prawdy.

 • makaronnitki

  Oceniono 1 raz -1

  www.youtube.com/watch?v=ltP2t9nq9fI&feature=player_embedded

 • jack869

  Oceniono 3 razy -1

  str-ato, a leki już wziąłeś ??

 • str-ato

  Oceniono 6 razy -2

  Nie bylo zadnego zamachu tylko wewnetrzna robota CIA i rzadu USA(ogromne odszkodowanie dla wlasciecielia WTC). Potrzebny byl pretekst do wojny w Afganistanie i Iraku. Szkoda tych ludzi....co zgineli ale Ameryka ma to gleboko w du.ie, bo tam codziennie ginie kiludziesieciu zolnierzy. Na ksiezycu tez nie byli ale to inna bajka. Jedno wielkie klamstwo wielkiego bankruta...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX