Republikanin i demokrata mają problem. Do walki o fotel senatora Wirginii wkracza... kot Hank [SPOT]

Hank nie wydaje się typowym zwierzęciem politycznym: spędził sporo czasu na ulicy, nigdy nie głosował i nie wygląda na to, by chciało mu się nosić ubrania - tak Huffington Post przedstawia kandydata do Senatu USA. Kandydata niezależnego, bo tak właśnie mówi o nim jego właściciel. Kot Hank stanie do walki o fotel senatora z b. gubernatorem Wirginii Georgem Allenem i Timem Kainem z Partii Demokratycznej.
Właściciel Hanka Anthony Roberts twierdzi, że dla żartu zorganizował kotu kampanię.

Założył mu wyborcze profile na Twitterze i na Facebooku oraz stronę kampanijną, na której opublikował spot.Żart się udał. A nawet lepiej: stronę Hanka odwiedziło tyle internautów, że padła. Na Facebooku Hanka ma już ponad 2,7 tys. fanów. Czy przekonał ich życiorys dzielnego kota, który "zainspirował wszystkich, którzy go znają"?

"Hank to dziecko ulicy - nie miał niczego, dlatego wie, jak dużo znaczy ciężka praca. Pracował i uczył się jednocześnie, bo był zwyczajnie zbyt uparty, by pozwolić okolicznościom decydować o swojej przyszłości. Po ukończeniu szkoły z wyróżnieniem Hank szybko wkroczył do świata biznesu. Rozkręcił lokalne firmy, które okazały się sukcesem. (...) Wie, że kluczem do lepszej przyszłości jest tworzenie nowych miejsc pracy" - czytamy w życiorysie Hanka.

Co dwa lata wymieniana jest część składu amerykańskiego Senatu. W tym roku wybory odbędą się razem z prezydenckimi - 6 listopada. Zostanie w nich wybranych 33 nowych senatorów, w tym jeden ze stanu Wirginia.

"Gwiazdy, czerwony dywan i łzy szczęścia. Zobacz relację z gali Oscarów [WIDEO]>>
{"mainEntityOfPage":{"url":"https://www.tokfm.pl/Tokfm/1,103086,11253594,Republikanin_i_demokrata_maja_problem__Do_walki_o.html","@type":"WebPage"},"articleBody":null,"headline":"Republikanin i demokrata mają problem. Do walki o fotel senatora Wirginii wkracza... kot Hank [SPOT]","datePublished":"2012-02-28T21:43:00Z","dateModified":"2012-02-28T21:58:11Z","articleSection":"Tokfm","description":"Hank nie wydaje się typowym zwierzęciem politycznym: spędził sporo czasu na ulicy, nigdy nie głosował i nie wygląda na to, by chciało mu się nosić ubrania - tak Huffington Post przedstawia kandydata do Senatu USA. Kandydata niezależnego, bo tak właśnie mówi o nim jego właściciel. Kot Hank stanie do walki o fotel senatora z b. gubernatorem Wirginii Georgem Allenem i Timem Kainem z Partii Demokratycznej.","publisher":{"@type":"Organization","name":"www.tokfm.pl","logo":{"url":"https://www.tokfm.pl/logos/276.png","name":null,"width":null,"height":null,"datePublished":null,"@type":"ImageObject"}},"author":{"url":null,"email":null,"name":"mar","@type":"Person"},"@context":"http://schema.org","@type":"NewsArticle","name":"Republikanin i demokrata mają problem. Do walki o fotel senatora Wirginii wkracza... kot Hank [SPOT]","image":[{"url":"https://bi.im-g.pl/im/0/11253/z11253540V,Kot-Hank.jpg","name":"Kot Hank","width":null,"height":null,"datePublished":null,"@type":"ImageObject"},{"url":"https://bi.im-g.pl/im/6/11253/z11253576V,Ulotki-Hank-for-Senate-.jpg","name":"Ulotki Hank for Senate\"","width":null,"height":null,"datePublished":null,"@type":"ImageObject"},{"url":"https://bi.im-g.pl/im/2/11253/z11253572V,Kot-Hank.jpg","name":"Kot Hank","width":null,"height":null,"datePublished":null,"@type":"ImageObject"},{"url":"https://bi.im-g.pl/im/1/11253/z11253601V,Kot-Hank.jpg","name":"Kot Hank","width":null,"height":null,"datePublished":null,"@type":"ImageObject"}]}

DOSTĘP PREMIUM