USA: zostawiła dziecko na dachu samochodu i odjechała

Zapomniała, że na dachu samochodu zostawiła swoje 5-tygodniowe dziecko, i... odjechała. 19-letnia matka z Phoenix z USA za swoje zaniedbanie została aresztowana. Zanim doszło do incydentu, miała palić marihuanę.
Do zdarzenia doszło w nocy z piątku na sobotę. Na policję zadzwonili zaniepokojeni mieszkańcy okolicy, którzy na skrzyżowaniu znaleźli niemowlę przypięte do fotelika samochodowego. Chłopcu nic się nie stało.

Według policjantów matka dziecka, 19-letnia Catalina Clouser, jej chłopak i znajomi poprzedniego wieczoru palili w pobliskim parku marihuanę. Partner Clouser został niedługo potem aresztowany za prowadzenie samochodu pod wpływem narkotyków. Nastolatka miała po tym udać się do domu znajomych i tam wypalić jeszcze jednego skręta.

Po północy postanowiła wrócić do domu. Policja podaje, że Clousner najwyraźniej wpierw przypięła synka do fotelika samochodowego, postawiła go na dachu swojego samochodu, a potem o nim zapomniała i odjechała. Dzieckiem zajmują się teraz pracownicy z ośrodka Arizona Child Protective Services.

DOSTĘP PREMIUM