"Muzułmański patrol" terroryzuje londyńczyków. "Prowadzicie nieczyste życie"

Grupa muzułmanów odbierała londyńczykom alkohol, obrażała kobiety i kazała im zasłaniać ciało. Mężczyźni, twierdzący, że są członkami "muzułmańskiego patrolu", sami sfilmowali całe zajście. Wideo trafiło do internetu.
Zakapturzeni mężczyźni zaczepiali przechodniów londyńskich ulic. Nazywali kobiety "nagimi zwierzętami bez szacunku do siebie" i kazali im zasłaniać odkryte części ciała. Pijącym odbierali alkohol - informuje serwis Daily Mail.

Film rejestrujący wydarzenie trafił do internetu. W sieci zamieścili go członkowie "muzułmańskiego patrolu".Zdaniem członków "muzułmańskiego patrolu" mieszkańcy Londynu prowadzą "nieczyste życie". - Nie obchodzi nas, czy jesteście oburzeni - mówi na filmie jeden z zakapturzonych mężczyzn. Na wideo słychać także, jak chuligani wykrzykują do przechodniów, że znajdują się "na muzułmańskim terenie".

Sprawę bada londyńska policja.

Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM

Serwis informacyjny

Komentarze (17)
"Muzułmański patrol" terroryzuje londyńczyków. "Prowadzicie nieczyste życie"
Zaloguj się
 • w.zboralski

  Oceniono 47 razy 39

  Mieszkam w Anglii i oni są do tego zdolni. Skoro byli zdolni wspierać wywoływanie ogólnobrytyjskich zamieszek z podpalaniem domów w ubiegłym roku a w Szkocji podczas islamskiego postu - ramadanu nie wolno już w szpitalach publiczej służby zdrowia jeść i pić w obecności islamisty, to historia z Londynu jest jak najbardziej realna. Oni tu już czują się panami...

 • krukpl

  Oceniono 32 razy 30

  i co nie było nikogo by dał raz w p*sk ? gdybym ja normalnie kulturalnie w pubie ( czy jak tam prawo pozwala )pił piwo i jakiś zakapturzony koleś by to wylał i zaczął wyzywać to bym od razu takiemu przywalił gdyż jest to podstawowy przykład akcji i reakcji

 • tegepe

  Oceniono 37 razy 23

  "Sprawę bada londyńska policja." - Tu nie ma co badać, tylko wziąć za mordę to całe towarzystwo - nie tylko w UK, ale w całej Europie. I nie kwakać, że się jakiemuś Turkowi u nas nie daje azylu politycznego, bo takich jak on zaraz przybędą setki. Wystarczy popatrzeć, ile tych kebabów, tych sklepów muzułmańskich powstaje, no i te Polki, które wyszły za Syryjczyków, a teraz oczekują od państwa polskiego pomocy...

 • sebrix

  Oceniono 23 razy 17

  Brawo... Niech dalej wpuszczają do kraju te islamskie gó...no!! Polacy jak przyjechali do angli to byli źli teraz macie tych psów z azji... Będzie lepiej.... Mieszkam w niemczech i widzę co się tam dzieje... oni mają po 5-7 dzieci za dekadę będzie jeszcze gorzej.... Zapakowac na statek tą chołotę i wywieśc to całe ści...wo do Iranu

 • uszatek_2

  Oceniono 13 razy 13

  ...czy ktoś chce czy nie to wszystko i tak skończy się KRWAWO .... Wyznawcy islamu rozmnażają się szybciej niż chrześcijanie. A kościół k. opływa w dostatki i tylko to go interesuje, więcej nic !!!!!!

 • pawelek332

  Oceniono 11 razy 11

  sprowadzili pastuchow do europy no i maja:).......tak sie zaczyna a konczy na bombach

 • bigabong23

  Oceniono 9 razy 9

  A sami się pieprzą z kozami. Toż to przecież porządni ludzie ci muzułmanie.

 • sushi2010

  Oceniono 2 razy 2

  W Anglii mowi sie zakulisowo, ze za kilkadziesiat lat wyspy beda bardziej muzulmanskie niz chrzescijanskie, bo muzulmanie maja najwyzsza liczbe urodzin - co rok to prorok (przepraszam za wyrazenie)!
  Biali Brytyjczycy jakos nie chca sie rozmnazac, co wcale mnie nie dziwi, bo wbrew temu, co mowi sie o tym w Polsce, system pomocy rodzinom z dziecmi wcale nie jest taki rozowy, nie dla kogos, kto np. chce poslac dzieci do porzadnej szkoly i mieszkac w porzadnej dzielnicy.
  Ale dla obcokrajowcow ten system wydaje sie wystarczajacy, zwlaszcza jesli sie na niego patrzy z perspektywy biednego kraju.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX