Rosjanie sfilmowali deszcz meteorów nad Uralem. Oto 10 NAJLEPSZYCH NAGRAŃ [WIDEO]

W Rosji nad Uralem spadł deszcz meteorów. Wiele osób zostało rannych. W trzech największych miastach regionu wybuchła panika. W internecie natychmiast pojawiły się nagrania z tego wydarzenia. Oto 10 najlepszych.
1. Kamera samochodowa. Kierowca stojąc na światłach uchwycił drogę meteorytu. Widać dwa wybuchy:2. Inny kierowca, autostrada, nieco dalsza perspektywa. Na końcu ogromny rozbłysk:3. Kamera samochodowa, miasto. Wygląda, jakby za chwilę miał uderzyć w domy:4. Zaskakujące nagranie telefonem komórkowym. Na niebie pojawiła się chmura znacząca trasę lotu meteoru. Potem przerażający huk uderzenia meteorytu:5. Nagranie z kamery samochodowej. Nagle robi się zupełnie jasno. Widać trasę meteorytu:6. Kamera przemysłowa, ludzie spokojnie pracują. W tle pojawia się żółta kula światła:7. Nagranie zrobione telefonem. Przerażeni ludzie wybiegli z mieszkań. Wybuchła panika, ale wiele osób mimo strachu nie przestawało filmować:8. Miasto. Nagranie z kamery samochodowej. Rozbłysk mógł oślepić kierowców:9. Nagranie zrobione telefonem. Widać chmurę po trasie meteorytu:10. Z perspektywy kierowcy ciężarówki. Meteoryt rozbłyska i chowa się za lasem:Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM

Komentarze (2)
Rosjanie sfilmowali deszcz meteorów nad Uralem. Oto 10 NAJLEPSZYCH NAGRAŃ [WIDEO]
Zaloguj się
  • zelalem

    Oceniono 5 razy 3

    Na niektórych filmikach wyraźnie słychać strzały, którymi kosmici dobijają rannych w katastrofie!

  • workz

    0

    Na filmie nr. 9 autor całkiem przytomnie (podając szacunki liczbowe) zdiagnozował całe zjawisko, czym dowiódł, że w regionie Czelabińskim dobrze uczą fiziki. To samo zdiagnozował ekspert, który się wypowiada w innym artykule w tym portalu. Inni świadkowie (starsi wnosząc po głosie) mniej kompetentnie zauważyli , że poderwały się ptaki i psy, ale poza tym SZACUN ! :-)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX