Dennis Rodman: Kim Dzong Un chce, żeby Obama do niego zadzwonił

Dennis Rodman, była gwiazda NBA, wrócił z wizyty w Korei Północnej z wiadomością dla amerykańskiego prezydenta: Kim Dzong Un czeka na telefon Obamy - pisze ABC OTUS News.
Rodman zaszokował opinię publiczną, wybierając się w zeszłym tygodniu do Pjongjang. Stał się tym samym pierwszym znanym publicznie Amerykaninem, który spotkał się z Kim Dzong Unem, od kiedy objął on przywództwo w Korei Północnej w 2011 roku.

"Kocham go. On jest niesamowity"

Teraz Rodman szczyci się tym, że wie o koreańskim przywódcy więcej niż inni. - On uwielbia władzę. Uwielbia kontrolę. Ale wiecie co? On nie chce wojny. To jedna rzecz, jakiej nie chce - powiedział o Kim Dzong Unie. Rodman wyraża się też o swoim nowym "przyjacielu" bardzo entuzjastycznie. - Jest niesamowity. Kocham go - stwierdził.

Dennis Rodman i Kim Dzong Un rozmawiali m.in. o relacjach koreańsko-amerykańskich. - On chce tylko jednej rzeczy, by Obama do niego zadzwonił - przekazał sportowiec po powrocie do USA. Zasugerował też, że obaj przywódcy powinni porozumieć się dzięki łączącemu ich zamiłowaniu do koszykówki.

Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM

Komentarze (4)
Dennis Rodman: Kim Dzong Un chce, żeby Obama do niego zadzwonił
Zaloguj się
 • piotr_kolec

  Oceniono 6 razy 6

  Jestem wielkim fanem Dennisa Rodmana
  Choć mój idol ma wiedzę na poziomie banana

 • krukpl

  Oceniono 4 razy 2

  To tak jakby się ściskać z Hitlerem .
  A co przez tel ma powiedzieć \Obama ? Drop and die ?

  Pazerność do kasy wyżarła mu resztki mózgu

 • ciemnyludd

  Oceniono 1 raz 1

  Trzeba przyznać że w poglądach politycznych i w braku rozsądku, RODMAN przebił nawet DEPARDIEU....Ale w sprawach obyczajowych, to naszego WAŁĘSY NIKT NIE PRZEBIJE....

 • rot.leszek

  Oceniono 1 raz -1

  Q*wa a Jarek to od macochy?! czy jeszcze dojedziesz Dennis..??!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX