Media: Kolejne piękna agentka. 24-letnia Anna Fermanova zatrzymana na przemycie broni

Niedługo po tym jak Anna Chapman zniknęła z pierwszych stron amerykańskich gazet, portale internetowe publikują zdjęcia nowej rosyjskiej agentki. Mieszkająca w Teksasie piękność, Anna Fermanova, została aresztowana za próbę przewiezienia wojskowej broni ze Stanów Zjednoczonych do Rosji.
FBI złapało piękną agentkę w marcu w czasie odprawy na lotnisku Kennedy'ego, kiedy próbowała przemycić trzy urządzenia uznawane w USA za broń dostępną głównie dla wojska. W sumie broń była warta 15 000 dolarów. Do wywozu tych urządzeń potrzebne było specjalne uprawnienie, którego Fermanova nie miała. Dziewczyna nie została zatrzymana, wróciła do Rosji, ale bez możliwości powrotu do USA. Mimo to na początku lipca przyleciała z powrotem do Teksasu, aby uczcić swoje 24 urodziny wraz z rodziną. Wtedy została zatrzymana przez FBI. Adwokat Fermanovej mówi, że zarzuty wobec niej są "śmieszne", ponieważ Anna wywiezioną broń chciała sprzedać myśliwym. Stwierdza również, że jego klientka nie wiedziała o zakazie powrotu do USA.

Fermanova jest urodzoną na Łotwie obywatelką USA. W Teksasie pracuje jako kosmetyczka, a w Rosji uczy języka angielskiego. Jej profil na Facebooku jest dowodem, że może zostać kolejną, zaraz obok złapanej dwa tygodnie temu Anny Chapman, najpiękniejszą rosyjską agentką. Udostępnia mnóstwo seksowych zdjęć w bikini, w skąpych przebraniach na Halloween, albo z kieliszkiem wina.

Więcej zdjęć Anny można zobaczyć na amerykańskich portalach internetowych

DOSTĘP PREMIUM