Paris Hilton aresztowana za posiadanie kokainy

Paris Hilton została aresztowana po tym, jak w czasie kontroli drogowej funkcjonariusze znaleźli przy niej kokainę - poinformowała policja w Las Vegas.
Do zatrzymania doszło dziś rano - donosi AP. Jak poinformował Marcus Martin, rzecznik prasowy policji w Las Vegas, Hilton została przewieziona do aresztu.

Policjanci zatrzymali samochód, prowadzony przez jednego z przyjaciół 29-letniej celebrytki. Podejrzewali pasażerów o palenie marihuany, widząc dym wydobywający się z samochodu. W trakcie kontroli funkcjonariusze znaleźli przy Paris Hilton nielegalną substancję - testy wykazały, że jest to kokaina.

Rzecznik policji nie podał, jaką ilość narkotyku miała przy sobie Hilton.

W lipcu tego roku Paris Hilton została zatrzymana w trakcie mundialu w Port Elizabeth w RPA pod zarzutem posiadania marihuany. Później z tego samego powodu miała kłopoty w czasie pobytu na Korsyce. W 2006 roku za jazdę pod wpływem alkoholu straciła prawo jazdy. Kilka miesięcy później została zatrzymana w czasie jazdy bez prawa jazdy i skazana na 45 dni więzienia (z czego odsiedziała tylko 3 dni).

Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM

Serwis informacyjny

Komentarze (2)
Paris Hilton aresztowana za posiadanie kokainy
Zaloguj się
  • nanook

    Oceniono 1 raz 1

    Za posiadanie kokainy trzeba by aresztować 90% Hollywoodu, Wall Street tysiące prawników, lekarzy .... Jeżeli państwa nie przejmą monopolu nad dragami to zorganizowana przestępczość i terroryści będą coraz mocniejsi, a przeciętny, społecznie wartościowy obywatel, który nie chce się w weekend ześwinić alkoholem, pójdzie do pierdla. Paranoja i to dzięki tępemu wyborcy, który daje się łapać na populistyczne hasełka bo wóda i fajki mu legalnie mózg zeżarły :D

  • jachujan

    0

    komu potrzena jest taka informacja? Jak mozna czyms takim zabierac czas ludziom? Czyzby nie bylo o czym pisac?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX