Niemcy: Ojciec 17-latki wykastrował jej "chłopaka"

Gdy ojciec nastolatki dowiedział się, że jego córka spotyka się z 57-letnim mężczyzną, postanowił go wykastrować. Po fakcie stwierdził, że był to jego ojcowski obowiązek.
47-letni Helmut Seifert o relacji córki z dużo starszym od niej mężczyzną dowiedział się przez przypadek. Jak poinformował "Daily Telegraph", był tak zaniepokojony i zdenerwowany, że zgłosił sprawę na policję, jednak funkcjonariusze powiedzieli mu, że nie mogą interweniować w tej sprawie.

Postanowił więc sam rozwiązać problem. Poprosił o pomoc dwóch kolegów z fabryki, w której pracuje. W trójkę poszli do mieszkania "chłopaka" córki i kazali mu zdjąć spodnie. Mężczyzna został wykastrowany. Uniknął śmierci z powodu wykrwawienia ponieważ w porę zadzwonił na policję. Jego życiu nie grozi już niebezpieczeństwo, ale do końca życia pozostanie eunuchem.

Seifert został oskarżony o usiłowanie zabójstwa. Nie wyjawił jeszcze nazwisk mężczyzn, którzy mu pomogli. Proces odbędzie się w przyszłym roku.

- O związku córki dowiedziałem się odbierając anonimowy telefon. Policja mi nie pomogła więc postanowiłem sam rozwiązać sprawę. To był mój ojcowski obowiązek - powiedział po zdarzeniu Seifert.

Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM