Zsa Zsa Gabor już po operacji. Amputowano jej nogę

Lekarzom nie udało uratować się prawej nogi hollywoodzkiej gwiazdy z dawnych lat. Zsa Zsa Gabor przeszła operację. Z powodu gangreny konieczna była amputacja prawej nogi powyżej kolana. Aktorka czuje się dobrze. Mąż, który czuwał przy łóżku chorej, stwierdził, że to była najlepsza z możliwych decyzji.
Istniało zagrożenie życia aktorki, która od lat boryka się z poważnymi chorobami. Stan pogorszył się latem ubiegłym roku, kiedy złamała biodro. Stan pogorszył się w listopadzie. Wówczas aktorka trafiła do szpitala. Początkowo lekarze podejrzewali zator, ale później odkryli, że doszło do infekcji.

Aktorka jest przykuta do wózka inwalidzkiego od czasu wypadku samochodowego w 2002 roku.

Aktorka jest w szpitalu w Los Angeles pod stałą opieką lekarzy od 2 stycznia. Trafiła tam, ponieważ kuracja antybiotykowa nie odniosła skutku.

Zsa Zsa Gabor musiała przejść operację ze względu na postępującą i zagrażającą życiu gangrenę. Amputowano prawą nogę powyżej kolana. Stan aktorki jest dobry.

Jej mąż, książę Frederic Von Anhalt, uważa, że decyzja o amputacji była najlepszą z możliwych. Istniało bowiem realne zagrożenie życia Gabor.

DOSTĘP PREMIUM