MAK ogłasza: chwalą nas za bezstronny i obiektywny raport

Na stronach internetowych Międzypaństwowego Komitetu Lotniczego pojawił się komunikat, z którego wynika, że instytucja ta zebrała pochwały za rzetelne opracowanie raportu na temat przyczyn smoleńskiej katastrofy.
Gdy w Polsce i Rosji pojawia się coraz więcej kontrowersyjnych komentarzy na temat raportu MAK działacze komitetu publicznie chwalą się bezstronnością i dogłębnością swoich ekspertyz. W komunikacie internetowym MAK dziękuje międzynarodowym organizacjom zajmującym się bezpieczeństwem w transporcie za "wszechstronne wsparcie wyrażone zarówno w trakcie badania przyczyn katastrofy samolotu Tu-154M o numerze 101 RP, jak i po opublikowaniu rezultatów śledztwa". Z komunikatu wynika, że międzynarodowe organizacje wyraziły szczególne uznanie za to, że Rosja i Polska zdecydowały się przeprowadzić techniczne śledztwo w oparciu o załącznik 13 konwencji Organizacji Międzynarodowego Lotnictwa Cywilnego - ICAO. - Po publikacji raportu końcowego MAK otrzymał szereg uwag podkreślających: obiektywizm, szczegółowość i wysoki poziom raportu, który w pełni odpowiada międzynarodowym standardom - można przeczytać w komunikacie opublikowanym przez Komitet Lotniczy.

Raport ws. katastrofy smoleńskiej ogłoszono w środę. Pojawiło się wiele komentarzy polityków i ekspertów, że jest on niepełny. Premier Donald Tusk uważa, że dokument przygotowany przez Rosjan jest niekompletny.

Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM

Komentarze (4)
MAK ogłasza: chwalą nas za bezstronny i obiektywny raport
Zaloguj się
 • kolega77

  Oceniono 7 razy 7

  PiS to partia frustratów, to partia totalnej negacji. Ich dewiza "im gorzej tym lepiej" Za wszelką cenę chcą wrócić do wladzy /bo władza jest najważniejsza/ choć obiejtywnie ujmując, jest to ich NIEDOCZEKANIE

 • squadack

  0

  @hvac1987

  Płaskim? Raczej wklęsłym...

 • hvac1987

  Oceniono 2 razy 0

  Przypomina mi to opinie mecenasa z plaskim pyskiem. Jesli nie opieprzaja zbytnio to znaczy ze chwala. Ten sam tok myslenia.

 • a1d1

  Oceniono 6 razy -6

  owszem tusk i komoroski
  NIEDOCZEKANIE !!!!!!!!!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX