Wybuch w Moskwie - film już w mediach [WIDEO]

Do internetu trafił już film z kamery przemysłowej, która zarejestrowała wybuch na moskiewskim lotnisku. Rosyjskie media na bieżąco relacjonują wydarzenia związane z wczorajszą tragedią na Domodiedowo. Dziennikarze snują teorie na temat pracy służb specjalnych i przebiegu poniedziałkowego zamachu terrorystycznego, w którym zginęło 35 osób, a 180 zostało rannych.
Moment wybuchu zarejestrowała kamera przemysłowa. Film pokazała telewizja NTW. Krótko potem trafił do internetu:"Rossijskaja Gazieta" dotarła do informacji o tym, że służby specjalne wiedziały o przygotowywanym ataku terrorysty-samobójcy, ale poszukiwały zamachowca w innych rejonach Moskwy. Dziennik ujawnia, że badane są dwie wersje zdarzenia. Według jednej, bomba znajdowała się na pokładzie samolotu lecącego do Moskwy, ale z niewyjaśnionych powodów eksplodowała dopiero w hali przylotów. Inna wersja sugeruje, że terrorystka przyjechała na lotnisko samochodem w towarzystwie trzech mężczyzn i sama zdetonowała bombę w tłumie osób oczekujących na pasażerów.

Goście jednej z dyskusji zorganizowanych przez telewizję NTV uznali, że źle funkcjonują rosyjskie służby specjalne. Uczestniczący w programie posłowie z komisji bezpieczeństwa Dumy Państwowej twierdzili, że służby powinny mieć tak rozwiniętą sieć swoich informatorów i agentów na całym Północnym Kaukazie, by w porę zapobiegać podobnym tragediom.

Kto dokonał zamachu? Kobieta w czarnej chuście? Dwóch mężczyzn?

DOSTĘP PREMIUM