Nelly Furtado: Oddam 1 mln dolarów od Kaddafiego

1 milion dolarów - tyle kanadyjska piosenkarka Nelly Furtado otrzymała za prywatny koncert od klanu Kaddafich. - Oddam pieniądze na cele charytatywne - oświadczyła.
- W 2007 roku otrzymałam od klanu Kaddafich milion dolarów za 45-minutowy występ dla gości hotelu we Włoszech - napisała piosenkarka na swoim profilu na Twitterze. Zapewniła, że odda pieniądze na cele charytatywne. Nie sprecyzowała jednak, komu konkretnie przekaże pieniądze.

Klan Kaddafich często urządzał prywatne koncerty światowych gwiazd i płacił za to ogromne sumy. Dla Kaddafich występowali m.in. Beyonce, Usher, Mariah Carey i Lionel Ritchie. Teraz rodzina Kaddafich nie dysponuje już nieograniczonymi środkami. Po dwóch tygodniach krwawej rewolty w Libii kolejne kraje zamrażają aktywa klanu. Zdecydowały się na to m.in. USA oraz państwa Unii Europejskiej.

32-letnia Nelly Furtado to piosenkarka z Kanady. W 2000 roku zyskała popularność na całym świecie dzięki albumowi "Whoa Nelly", który przyniósł artystce m.in. nagrodę Grammy. Najnowszy album Furtado ukaże się w 2011 roku.

Rewolta w Libii: Najnowsze informacje

Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM

Serwis informacyjny

Komentarze (6)
Nelly Furtado: Oddam 1 mln dolarów od Kaddafiego
Zaloguj się
 • mangusta3

  0

  hipokrytka-celebrytka...

 • dongru

  0

  Ale się obudziła dziewuszka!...

 • nintom

  0

  nie jestem zazdrosna - ja już nie potrzebuję pieniędzy - jestem stara - ALE ZAROBKI TZW. GWIAZD SCENY, TV, PIŁKARZY I BANKIERÓW są absolutną patologią i właściwie nieprzyzwoitością w tym świecie, gdzie tysiące umierają z głodu i nie zawsze ze swojej winy !!

  NA ZAROBKI BANKIERÓW WŁASCIWIE NIE MAMY WPŁYWU ale na zarobki gwiazd estrady i telewizji moglibysmy mieć wypinając się na nich od czasu do czasu dla ich wlasnego dobra

 • alinaw1

  0

  Cóż to nagle za olśnienie?! Takich jak ona są tysiące: politycy, biznesmeni, artyści. Jedni przymykają oko na dyktaturę, inni z tyranami współpracują, płaszczą się by zdobyć posadkę, inni są zaszczyceni, że wystąpią przed nimi choć wiedzą, że pieniądze (podobnie jak ich właściciele) - potwornie brudne. Przykłady z rewolucji arabskich są mocno zastanawiające i podważają resztki wiary w demokrację zachodnią i ład moralny. Wg mnie najmocniejszym przykładem jest Mubarak- przyjmowany na salonach, uwielbiany przez przywódców, którzy doskonale wiedzieli z kim mają do czynienia...

 • minipolak

  0

  Wszystkie te gwiazdy sa bardzo humanitarnie zorientowane i za tolerancja.
  Ale za milion druta obciagna kazdemu.

 • kamfo

  0

  Gdyby nie ta zadyma w Libanie i że Kadafi jest teraz tym złym to by nie oddała pewnie, od 2007 minęło trochę czasu...

  "Wszyscy artyści to prostytutki w oparach lepszych fajek, w oparach wódki..."

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX