Ryan Dunn, gwiazdor programu Jackass zginął w wypadku

Ryan Dunn, który występował w show Jackass w stacji MTV, wypadł z autostrady na przedmieściach Filadelfii. Jego samochód stanął w płomieniach. Mężczyzny nie udało się uratować.
- Porsche zobaczyliśmy, gdy było już całkowicie zajęte ogniem. Nic nie mogliśmy zrobić - poinformowali policjanci. Ryan Dunn siedział za kierownicą. W wypadku, do którego doszło dzisiaj nad ranem czasu lokalnego, zginął także niezidentyfikowany jeszcze pasażer samochodu.

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że 34-letni Dunn znacznie przekroczył dozwoloną prędkość. Niedługo przed wypadkiem mężczyzna zamieścił na Twitterze zdjęcia, na których prawdopodobnie widać, jak pije ze znajomymi.

Gwiazda "Jackassów"

Ryan Dunn występował w programie Jackass, który zasłynął z pokazywania ryzykownych i często obrzydliwych popisów kaskaderskich. Emitowany w latach 2000-2002 miał z założenia szokować widzów. Uczestnicy okaleczali się, drażnili dzikie zwierzęta, wykonywali niebezpieczne i dziwaczne ewolucje - wszystko podlane sosem z niepoprawnych politycznie żartów.Program bił rekordy popularności, a eksperci oskarżali "Jackassów" i MTV o nieodpowiedzialność i zachęcanie dzieci to powtarzania wyczynów, które pokazywano na ekranie. Rzeczywiście, były przypadki obrażeń, a nawet śmierci wśród nastolatków próbujących naśladować telewizyjnych idoli. To właśnie naciski m.in. polityków sprawiły, że autorzy zdecydowali się zakończyć program w 2002 r.

DOSTĘP PREMIUM