Komentarze (59)
"Mentalność Sikorskiego jest mentalnością ministra PZPR". Po słowach szefa MSZ o Powstaniu
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • zawist9.live

  Oceniono 11 razy 9

  Panowie z PIS-u ! Przestańcie omijać istotę sprawy i nie obrażajcie ludzi ! Do krytycznej
  oceny decyzji o Powstaniu jest dziś aż nazbyt wiele dowodów świadczących o całkowitym zlekceważeniu przez przywódcow uwarunkowań wojskowo-politycznych ! Katastrofy narodo
  wej nie przesłoni żaden frazes !

 • pawel.nn

  Oceniono 9 razy 9

  Biedny Sikorski - komucha z niego robią. Może jak dobrze poszukają to i jakieś"papiery" na niego znajdą. Już się okazało że współpracuje z ludźmi z SB. No, no. A przecież to zasłużony prawicowiec jeszcze z rządu Jana Olszewskiego, potem AWS i PiS. To co przez cały czas był kretem lewicy?

 • wachmeister

  Oceniono 11 razy 9

  Czt ten palant wie cokolwiek o genezie Powstania Warszawskiego? Czy czytał choćby najmniejszy fragment o kulisach podejmowania decyzji? Watpię...

 • neumarkt

  Oceniono 9 razy 9

  Hofman WIE LEPIEJ! Kiedyś POLITYKA pisała o lewackim publicyście z PRAWA i ŻYCIA - KUR WIE LEPIEJ! Z Hofmanem to się nie rymuje, a coś w tym jest! On też wie lepiej!

 • neumarkt

  Oceniono 11 razy 9

  No cóż, pan Hofman to po prostu "UMYSŁ ZNIEWOLONY"!

 • przyganiacz

  Oceniono 10 razy 8

  Odezwał się Hofman - mitoman. Trzeba trzeźwego, rzetelnego podejścia do historii, a nie tworzenia mitologii powstańczej, która niczego nie przyniesie, tak jak samo powstanie. A tylko krowa (podobno) nie zmienia poglądów. No i Hofman. Bo mu tak każe szefowstwo od żłobu...

 • gru67

  Oceniono 8 razy 8

  Pan "PiS-katastrofa"

 • gojaga1

  Oceniono 7 razy 7

  Każdy ma prawo do swoich poglądów.
  Sławny Kisiel również miał krytyczne stanowisko wobec sprawy sensowności Powstania Warszawskiego. Można się spierac, ale wolnośc słowa i myśli jest ważna.

  PiS chciałby z powrotem wtłoczyc nas do skansenu socrealistycznego, gdzie wszyscy programowo myślą i mówią to co należy.

 • d.j.windowsmediaplayer

  Oceniono 7 razy 7

  Ale się rzucili na Sikorskiego. Wystarczy się trochę wychylić w tym podłym kraju stwierdzając oczywista prawdę, która dla każdego logicznie myślącego jest całkowicie bezsporna. Pieprzyć ten chorą polską idiotyczną mentalność.

 • neumarkt

  Oceniono 7 razy 7

  Dowiedziałem się pokątnie, że w kazamatach siedziby PIS-u zainstalowano skomplikowane urządzenia do "obezwładniania umysłów" osobników, którzy reprezentują ten zakon publicznie! Bywają jednak osobnicy, zbyt podatni na emanacje tego urządzonka, ego idiocieją kompletnie! Podobno zaproszono do Polski amerykańskiego naukowca, specjalisty od zwierząt kopytnych, który ma usprawnić tę maszynę "obezwładniającą umysły"! Wtedy będzie ona stosowana powszechnie wobec potencjalnych, ale wahających się jeszcze wyborców PIS-u. Prezes polecił zmultiplikawać stołeczny aparat tak, żeby każda, najmniejsza gmina posiadała aparat "obezwładniająca umysły". Zdaniem prezesa zapewni to miażdżące zwycięstwo wyborcze jego zakonu! Po zwycięskich wyborach, piczę nad tymi urządzonkami sprawować będzie Zbigniew Ziobro i Mariusz Kamiński, którzy, jak pierwsi skorzystali z dobrodziejstwa tej maszyny! Też się skutecznie, umysłowo "obezwładnili"!

 • goooral

  Oceniono 6 razy 6

  Pan Poseł Hofman to Prawdziwy Polak i Patriota, do tego ma zadatki na Wielkiego Wodza, Jego Heroizm jest niepodważalny, nawet by mu powieka nie drgnęła gdyby w zaciszu londyńskiego gabinetu miał podpisać równie mądry rozkaz (jak ten o wybuchu powstania)

 • trimeresurus

  Oceniono 6 razy 6

  Sikorski wreszcie przełamał tabu powstania. DZIĘKI PANIE MINISTRZE !!!
  Przez tę paranoję wybito znaczną część inteligencji, która po wojnie mogła służyć narodowi, a tak zastąpili ją chłopaki z czworaków. Jakie były tego efekty wiemy aż za dobrze.
  Akcja Burza, której zwięczeniem było powstanie warszawskie, dawała wyraźny sygnał co sowieci robili z AKowcami, którzy z nimi razem walczyli lub wyzwalali np. Wilno.
  Mój wujek po wyzwoleniu Wilna, jako oficer AK został aresztowany i wywieziony na sybir. Jeśli Bór - Komorowski o tym wiedział, a musiał wiedzieć, to doskonale zdawał sobie sprawę co go spotka jak wyzwoli Warszawę i jak jako gospodarz powita Ruskich.
  Jeśli mimo to wszczął tę ruchawkę warszwską, to jak powiedział generał Anders, trzeba go było oddać pod sąd polowy.
  A tak sobie chłopaczki i dziewczęta pobiegali po kanałach z visami przez 63 dni, a że przy okazji wybito ponad 200000 cywili, zrównano z ziemią miasto, utracono bezpowrotnie zabytki kultury narodowej. TO WSZYSTKO CHUJ !!!
  No ale prezesunio, i inni pisdochwalcy cały czas pie... o moralnym zwycięstwie !
  Nie ma tak głupiego narodu na świecie, który świętuje swoje klęski nazywając je moralnymi zwycięstwami.
  BRAWO SIKORSKI !!!
  PIĘTNOWAĆ TĘ GŁUPOTĘ A ŚWIĘTOWAĆ POWSTANIA I BITWY KTÓRE WYGRALIŚMY !

 • anakonda22

  Oceniono 6 razy 6

  ..POWSTANIE WARSZAWSKIE: całkowicie nietrafiona akcja. Kretyńskie idee, które wysłały na pewną śmierć małolatów i kwiatki polskiej inteligencji. Miejmy nadzieję, że pis-dzielcy na czele z Jarem i z dr Rydzolem, nie zrobią powtórki, gdy Kaczy Buc przerżnie kolejne, szóste wybory..................

 • aquarius888

  Oceniono 8 razy 6

  PiS to już w 100% LPR+Samoobrona.

 • puchowy

  Oceniono 5 razy 5

  czy pan już wie ile trwało powstanie ???
  wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80708,6878888,Pytanie_do_posla_PiS__Ile_trwalo_Powstanie_Warszawskie_.html

 • turbinowy

  Oceniono 5 razy 5

  2 lata temu TOK FM zapytał Hofmana ile dni trwało Powstanie Warszawskie. Odpowiedział, że 28 dni. To nie żart, można sprawdzić w necie :)

 • jasu-1974

  Oceniono 5 razy 5

  Powstanie Warszawskie to światowy rekord głupoty . Świadome skazanie na śmierć około 200 tysięcy ludzi drugi raz w życiu zgadzam się z R.Ś.

 • krytek-7

  Oceniono 6 razy 4

  Mozg p.Hofmana jest wypolerwany na wysoki polysk.Nieliczne odksztalcenia to chyba
  celulitis.Zeby go zrozumiec to nalezy bardzo duzo wypic lub byc zaawansowanym
  alkoholikiem (najlepiej z delirium).
  Na trzezwo nie da rady.

 • do100jnik

  Oceniono 6 razy 4

  mogę na to odpowiedzieć, że mentalność adama hofmana jest po prostu mentalnością głupa

 • watorski

  Oceniono 6 razy 4

  Kiedy słucham wypowiedzi Adama Hofmana to zawsze brzmi mi w uszach: POSŁY - OSŁY..., CO ROBICIE, WY TEN KRAJ R........
  A ten jest OSŁEM DO SZEŚCIANU.

 • alina85l

  Oceniono 4 razy 4

  P A.Hofman powinien zapoznać się z raportem Komisji Millera i dopiero potem zabierać głos. Może wtedy spróbuje myśleć samodzielnie i wiązać fakty, zamiast powtarzać oficjalne stanowisko swojego szefa które niewiele ma wspólnego ze zdrowym rozsądkiem.

 • birdy22

  Oceniono 4 razy 4

  Hofman to narodowy socjalista i bynajmniej nie myślę o Niemcach z lat 30. XX w. Historia kołem się toczy tyle, że po każdym obrocie staje się śmieszna jak np. nazwisko "polskiego" posła. Sorry polskiego posła.

 • siarymon

  Oceniono 4 razy 4

  hofman ty idoto jak chcesz kogoś krytykować na temat powstania Warszawskiego to najpierw przeprowadź wywiad z powstańcami ,przecież to powstanie to było prawdziwe gó... bo powstańy tego powstania nie wygrali i co tu święcić i opchodzić przegraną ???jednak hofman jesteś cieniutki z historią ,czytaj czytaj może zmądrzejesz bo zgłupieć już nie zgłupiejesz bo już głupkiem jesteś.

 • birdy22

  Oceniono 4 razy 4

  ciekawe po której stronie barykady w sierpniu 1944 roku byli dziadkowie Hofmana. Dzisiaj zdziwiło mnie, że "powstaniec", który w 1944 r. miał 9 lat chwali ten zryw. Jakoś żadnemu nie przychodzi do głowy, że jest winny śmierci 150000 cywili i zniszczeniu miasta.

 • neumarkt

  Oceniono 3 razy 3

  Mentalność Hofmana to niedościgniony naśladowca pana Josefa Paula Goebbelsa! Dziął w myśl jego zaleceń: Wielokrotnie powtarzane kłamstwo staje się prawdą! Obrzydliwy facet, tubka pana prezesa!

 • birdy22

  Oceniono 3 razy 3

  Szymko, mimo wszystko uważam, że portal TOK FM JEST NAJLEPSZY. Jest najlepszy bo ... czytelnicy są inteligentni.

 • szymko123

  Oceniono 3 razy 3

  @birdy22

  Dzięki za radę. :)

  Ale tak swoją drogą, powiedz sam, czy określenie 'buc wypasiony na 3 RP' nie jest ładniejsze, aniżeli sam Hofman...? Moim zdaniem takie określenie powinno mu schlebiać. ;)

 • dragon52

  Oceniono 3 razy 3

  ciekawy jestem skąd hopman zna tak dobrze mentalność PZPR przecież ja PZPR rządziła wredny hopman bawił się w piaskownicy!!!

 • wj1964

  Oceniono 2 razy 2

  Ten Hofman ma tyle drwiny w wyrazie twarzy i wypowiedziach, zacięte usta, nie trawię człowieka. To nie jest ktoś, kto powinien decydować o moim losie, przyszłości kraju. Taki ktoś nie jest zdolny do kompromisu w imię dobra społeczeństwa. Nie chcę łożyć na jego wysoką pensję.

 • hpklis

  Oceniono 2 razy 2

  On musi pamietac PZPR bardzo dobrze majac wtedy mniej niz 9 lat.

 • birdy22

  Oceniono 2 razy 2

  szymko, też mi się zdarzyło usunięcie postu ale sprawa w moim przypadku sprawa była prosta. Użyłem brzydkich słów. Zastąpiłem słowo brzydkie słowem ekstrementy i opis Jarosława K. przeszedł.

 • szymko123

  Oceniono 2 razy 2

  Można zapytać, dlaczego usuwacie większość komentarzy pod artykułem? Niestety widzę to nie pierwszy raz na tym forum. Szkoda...

 • gucio-2

  Oceniono 3 razy 1

  Hofman a ty nic o pederasyach w gronie poslow PIS zadenuncjowanych publicznie przez panne z odzysku Arent. Zamiast pieprzyć o ptriotyźmie o którym ch.......ju nie masz pojecia zajmij sie ru...iem zonecki bo ci ja Mularczyk przeoze swoim malym pistolecikiem

 • hpklis

  Oceniono 1 raz 1

  On musi pamietac PZPR bardzo dobrze majac wtedy mniej niz 9 lat.

 • leming_bury

  0

  Hofman późno dojrzewał więc o PRL-u ma pojęcie małego Jasia.

 • waleria33

  0

  Hofman: Według niego minister "powinien gloryfikować trud powstania, bo przez ten trud mamy dziś niepodległą RP"

  Powstanie nie moze miec trudu, trud mieli ludzie uczestniczacy w powstaniu, czyli powstancy. Ty, Hofmanie masz trud z mentalnoscia. Jesli w ogole rozumiesz co to znaczy.

 • be-rtil

  0

  Szymko123 masz rację,dziwne że sensowne komentarze się usuwa a zostawia szajsy. Oczywiście nie wszystkie,mnie też się to zdarzyło z zerem.

 • marek1956k

  Oceniono 2 razy -2

  Rodacy dlaczego PLUJECIE NA WŁASNĄ HISTORIĘ I ŚMIERĆ NASZYCH DZIADKÓW I BABCI KTÓRZY GINĘLI ZA OJCZYZNĘ CHCIELI OJCZYZNY BEZ CZERWONEJ HOŁOTY ZAPOMNIELIŚCIE SZYKANY MORDERSTWA KARTKI NIE ROZUMIEM

 • nodens_pn

  Oceniono 3 razy -3

  trimeresurus

  Tacy jak ty dziwolągu, swoje debilnie powierzchowne i prostacko jednostronne komentarze, w czasach gdy nie było komputerów, wypisywali na ścianach wychodków i wolę nie zgadywać czym to robili.
  Przestań wrzeszczeć i pluć, oceniać i wystawiać cenzurki.
  I ZROZUM WRESZCIE GÓWNIARZU, ŻE MOŻNA MIEĆ RACJĘ, ALE TRZEBA WIEDZIEĆ KIEDY JĄ PREZENTOWAĆ!

  I umyj usta.

 • nodens_pn

  Oceniono 5 razy -5

  Powstanie Warszawskie było modelowym przykładem jak nie należy robić powstań. przez nie zginęły setki tysięcy cywilów i cały kwiat powstańczej młodzieży, która mogła by dać konspiracyjny opór sowieckiej dziczy i wkraczającej razem z nimi polsko - żydowskiej zbrodniczej, komunistycznej awangardzie, której obecni synkowie i córeczki przefarbowani POwskim pędzlem współrządzą naszą Najjaśniejszą Rzeczpospolitą.

  Takie słowa mogę powiedzieć ja, skromny internauta, którego mierzi POwska rzeczywistość w jakiej żyję, ALE TAKICH SŁÓW W ŻADNYM WYPADKU NIE POWINIEN POWIEDZIEĆ POLSKI MINISTER SPRAW ZAGRANICZNYCH!

  Amerykanie też mieli swoje tragiczne Alamo, ale nikomu z nich nie przyszło by do głowy nazwać go narodową katastrofą!

  Sikorski ma bliskie związki z USA, być może powinien lepiej odrobić lekcję zadaną przez swoich amerykańskich mistrzów!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX