Na Twitterze o Czumie: Za karę do Mongolii

- Czuma jest nieprzewidywalny, demoluje kampanię PO, ośmiesza Tuska, wyślą go za karę do Mongolii - to niektóre komentarze z Twittera po ogłoszeniu przez szefa komisji naciskowej, że nie dopatrzył się nacisków na służby w czasach rządów Prawa i Sprawiedliwości. Komentarzy nie szczędzą ludzie PO, dziennikarze i ?zwykli? blogerzy.
Czuma jest politykiem nie do upilnowania - oceniają dziennikarze. Konrad Piasecki (RMF FM): - "Czuma udowodnił dziś że jest nieprzewidywalny. Politycy PiS muszą mieć niezły dysonans poznawczy, bo trochę pomyj na niego wylali. I co teraz?"

Tomasz Machała (dziennikarz Polsatu): - "PIS i SLD szczęśliwe. Czuma demoluje kampanię Platformy i ośmiesza ostatnie słowa Tuska o groźnym PIS".

PO: Inni to widzą, Czuma nie

Ludzie Platformy sprawozdanie Czumy przyjęli z niedowierzaniem. Przemysław Grabowski (doktorant WPiA UW, członek Platformy Obywatelskiej) żałuje, że listy do parlamentu są już zatwierdzone: "Szkoda że Czuma nie podzielił się swymi mądrościami przed układaniem list..." I jego dopisek - "przyjęcie tego dziadka o poglądach amer. skrajnych republikanów było jednym z największych błędów partii, teraz się to mści". Michał Szczerba (poseł PO): "Nielegalne wywieranie wpływów na prokuratorów, funkcjonariuszy policji i służb specjalnych". Inni to widzą, Andrzej Czuma nie".

Blogerzy: Czumę ześlą do Ułan Bator

- "Co??????????? Prawda to, że komisja Czumy oczyściła kaczyzm???" - zdumiała się blogerka Katarynaa a po chwili dodała: - "Nie no, to Czuma zaimponował, wbrew swojej partii, na inaugurację kampanii taki numer! Ma gość nerwy. Da się go jeszcze skreślić z list?" - zastanawiała się.

- "Czuj, Czuj, Czuma ! Bądź czujna Platformo, bo już nie wiadomo gdzie wróg a gdzie przyjaciel się skrywa" - radzi partii rządzącej jgorzko. - "Może po prostu jest uczciwy..." - to prowokacyjna (?) teza twitterowicza o nicku "btry". - "Czuma już rano w PR3 mówił takie rzeczy, że myślałem, że może Ojciec Dyrektor go nawrócił :-)" - dzielił się swoimi wrażeniami "dziennikarz".

Grzegorz Piechuła (bloger): - "Urwanie głowy dzisiaj - dymisje 13 oficerów i 3 generałów, rozformowanie 36 specpułku. Do tego Czuma . PO dużo robi, by przykryć Wałbrzych".

Z kolei TuskWatch sugeruje spisek: " Czuma Day": 4.8.2011 = dzień, w którym ujawnił się pierwszy agent-śpioch PiS-u w szeregach Platformy Obywatelskiej. Kto następny? A "Doktor Plama" spodziewa się zemsty: - "No to teraz Czuma dostanie stanowisko attache kulturalnego przy ambasadzie w Ułan Bator".

Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM

Serwis informacyjny

Komentarze (8)
Na Twitterze o Czumie: Za karę do Mongolii
Zaloguj się
 • koniepobetonie

  Oceniono 4 razy 2

  Niech go wyślą na koniec świata. Zdurniał do reszty ...

 • artanek58

  Oceniono 4 razy 2

  A podsłuchy Wąsika to tylko zabawa ?Pewnie tylko żone podsłuchiwał?

 • zejman02

  Oceniono 1 raz 1

  Obecnie PO podsłuchuje kilka razy więcej obywateli niż PiS. Nawet kneblują internet. (antykomor) Zdradek szkaluje Polskę na arenie międzynarodowej.

 • zejman02

  Oceniono 1 raz 1

  Dużo tego wieszania za premiera Tuska :
  1. Grzegorz Michniewicz szef kancelarii Tuska na cztery miesiące przed katastrofa smoleńską, wraca ze spaceru z psem i wiesza się na kablu własnego odkurzacza.
  2.Wiesław Podgórski - doradca Leppera w czerwcu 2011
  3.Andrzej Lepper - wiesza się gdy jest potrzebny choremu dziecku i nie zostawia listu pożegnalnego ?

 • zejman02

  Oceniono 1 raz 1

  Czuma ma standardy amerykańskiej praworządności. Standardy polskiej sejmowej bylejakości są szeroko znane. Czuma jest uczciwy, jeden z niewielu w PO.

 • costa3500

  Oceniono 3 razy 1

  Jeżeli nie było nacisków to było trwonienie publicznego grosza przez agenta wszech czasów
  tomka.

 • nex_us

  Oceniono 2 razy 0

  Nacisków nie było? PiSowcy szczają ze szczęścia chociaż znaczna większość społeczeństwa widzi jak było.

  Tak samo jak z aferą hazardową. Wg prokuratur jej nie było ale o tym już PSowskie oszołomy nie pisną.

 • mothra.to.ja

  Oceniono 2 razy 0

  Jeśli pisowcy nie mają żadnych haków na Czumę (kłaniają się amerykańskie karty kredytowe i roszczenia tamtejszych banków), to wszystkie znaki na niebie i na ziemi wskazują, że ząb czasu zrobił swoje i deczko klepki staruszkowi pomieszał. Od wielkości do śmieszności krok tylko, a Czuma to przykład, jak można zeszmacić (ponoć) piękny, kombatancki życiorys.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX