Wybory 2011. Wraca lodówka PiS. A na lodówce... Lech i Maria Kaczyńscy

PRZEGLĄD PRASY. PiS zarzuci swoimi wyborczymi reklamami małe i średnie miasta - pisze "Rzeczpospolita". Kampania ma się zacząć jeszcze w tym tygodniu - jak tylko PKW zarejestruje komitet wyborczy partii.
Plakaty, sporej wielkości, w trzech wersjach graficznych, mają zawisnąć między innymi na kioskach Ruchu. "Rzeczpospolita" dodaje, że tło jednej z wersji plakatu stanowią drzwi od lodówki, co ma być nawiązaniem do spotu PiS z kampanii w 2005 roku. Wówczas w głośnym klipie wyborczym partia pokazywała znikające produkty żywnościowe, co miało nastąpić, gdyby PO przejęła władzę w Polsce. Na drzwiach przywieszone są zdjęcia pary prezydenckiej Lecha i Marii Kaczyńskich, które działacze PiS rozdawali po katastrofie smoleńskiej, a obok kolorowe fiszki "przypominajki" z postulatami programu wyborczego partii.

Dlaczego na kioskach? - To takie miejsce, gdzie każdy mieszkaniec prędzej czy później trafi i robiąc zakupy, siłą rzeczy zapozna się też z naszym banerem i postulatami - mówi jeden z polityków PiS. Z kolei Adam Hofman, rzecznik partii, zachwala jej nowy pomysł. Podkreśla, że karteczki "przypominajki" wiele osób wiesza na lodówce, żeby nie zapomnieć o ważnych rzeczach. - Chcieliśmy wykorzystać ten element, by przypomnieć swój program - wyjaśnia Hofman.

Inna z wersji plakatu, która trafi do miejscowości poniżej 20 tys. mieszkańców, przedstawia "przypominajki" umieszczone na korkowej tablicy.

Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM

Serwis informacyjny

Komentarze (11)
Wybory 2011. Wraca lodówka PiS. A na lodówce... Lech i Maria Kaczyńscy
Zaloguj się
 • siarymon

  Oceniono 7 razy 7

  czy kaczyńscy już nie leżą na wawelu??? tego nie wiedziałem skoro są na lodówce

 • kolega77

  Oceniono 6 razy 6

  Prezes w towarzystwie szacownych nieboszczyków żwawa rusza po władzę

 • azeta7

  Oceniono 5 razy 5

  Nie przenośie nam Lecha z Wawelu do lodówek!!! Tam mamy lepszego Lecha - na upały...

 • marpa1506

  Oceniono 4 razy 4

  Pan Kaczyński dosiadł trumny i jest gotowy do startu w wyborach,iście ułańska fantazja jak przystało na Prawdziwego Polaka.

 • say69mat

  Oceniono 3 razy 3

  ... całe szczęście, że ... nie w lodówce ...
  Stąd miejcie umiar ... 'Macieju', bo robic z tajemnicy śmierci, i to bliskich osób temat kampanii wyborczej??? Przecież to iście osikowy kołek w plecy Jarosława 'Prezesa' Kaczyńskiego.

 • atleista

  Oceniono 2 razy 2

  Nie dość, że przez ten półtoraroczny cyrk postsmoleński strach było otworzyć lodówkę, to teraz strach się do lodówki nawet zbliżyć.

 • marek-1951

  Oceniono 2 razy 2

  Ja też chcę taki magnesik na lodówkę a nawet dwa drugi na zamrażarkę, jak to powieszę to dzieci przestaną wreszcie lodówkę otwierać.

 • przyganiacz

  Oceniono 2 razy 2

  Wraca lodówka PiS. A na lodówce... Lech i Maria Kaczyńscy

  "Wykopywanie" zmarłych dla własnych korzyści (w polityce o to idzie) to zajęcie dla hien cmentarnych. PiS-owi, jak widać, z takimi po drodze.
  A "Lech" to lepiej ma się w lodówce, dobrze schłodzony...

 • andy18m

  Oceniono 1 raz 1

  W związku z kampanią zalecam "Królewskie".

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX