Wybory 2011. PiS do wyborów z Rodzinami Katyń 2010 i Solidarnymi 2010

PRZEGLĄD PRASY. Na konwencji partii Jarosława Kaczyńskiego porozumienie z nią podpisze 20 organizacji - ustaliła "Rzeczpospolita"
W sobotę do warszawskiej Sali Kongresowej ma przyjechać ponad 3 tysiące kandydatów Prawa i Sprawiedliwości w wyborach parlamentarnych. Jak dowiedziała się "Rzeczpospolita", głównym punktem konwencji partyjnej ma być podpisanie deklaracji o ścisłej współpracy PiS z 20 ugrupowaniami politycznymi i społecznymi.

Wśród nich jest Ruch Społeczny imienia Lecha Kaczyńskiego. Deklarację o współpracy mają też podpisać między innymi przedstawiciele Ruchu Odbudowy Polski i Stronnictwa Konserwatywno-Ludowego. Prezes SKL-u Marek Zagórski znajdzie się na liście PiS-u do Senatu. Partia Jarosława Kaczyńskiego poprze też Artura Balazsa z SKL-u startującego do Senatu jako kandydat niezależny.

Wśród organizacji idących do wyborów z PiS-em są także Towarzystwo Nauczycieli Szkół Polskich oraz stowarzyszenia: Studenci dla Rzeczypospolitej, Rodzin Katyń 2010, Solidarni 2010, Twórców dla Rzeczypospolitej, a także "Solidarność" Rolników Indywidualnych.

Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM

Serwis informacyjny

Komentarze (5)
Wybory 2011. PiS do wyborów z Rodzinami Katyń 2010 i Solidarnymi 2010
Zaloguj się
 • chris2010

  Oceniono 2 razy 2

  A niech idą do wyborów z kim chcą, byle już poszli sobie w PiSdu. Inaczej zagryziemy się we własnym kraju.

 • przyganiacz

  Oceniono 2 razy 2

  Wybory 2011. PiS do wyborów z Rodzinami Katyń 2010 i Solidarnymi 2010

  Załóżmy hipotetycznie, że Kaczyński stanie na czele polskiego rządu. To tylko tak gwoli zaspokojenia ciekawości, co ten "PiSkacz" ZROBI by: znaleźć brakujące odpowiedzi na niektóre pytania w sprawie katastrofy smoleńskiej, zweryfikować po swojej myśli imaginacje z białej księgi Macierewicza, przymusić do tego wszystkiego Rosję, itp. Bo często, w każdą miesięcznicę, buńczucznie pohukuje na te tematy, zapowiadając znalezienie "prawdy".

  Odpowiedź brzmi ZROBI W GACIE

  Bo dowolne bzdury można jedynie pleść, zrobić się nie da i pozostaje to co wyżej.

 • tupozytywka

  Oceniono 1 raz 1

  Katyń, Smoleńsk, tragedie, przeszłość. A co z pomysłami na przyszłość, która dla Europy i świata jest i będzie trudna. PiS powinien być jakimś stowarzyszeniem a nie partią polityczną. Nie ma wizji, determinacji, ani fachowców do tego by stawiać czoła rzeczywistości, nie mówiąc o przyszłości.

 • atleista

  Oceniono 1 raz 1

  Im więcej organizacji skupionych wokół PiS przed wyborami, tym większa ilość potencjalnych winnych do wskazania palcem przez prezesa po przegranych wyborach. Taktyka Kaczyńskiego nie uległa zmianie i z wiekiem staje się on coraz bardziej przewidywalny.

 • tak-jest

  Oceniono 3 razy -1

  Agent Tomek, wspólne dziecko Kaczyńskiego i Tuska !!!
  Ustawę o CBA uchwalono dnia 12 maja 2006, na posiedzeniu nr 17 Sejmu V kadencji, przyjęto w głosowaniu całość projektu ustawy. 354 posłów było za PiS +PO+ Samoobrona+ LPR , PRZECIW WSZYSCY OBECNI POSŁOWIE SLD 43, PSL 20 wstrzymało się.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX