Jak żyć, panie premierze? - pyta SLD w nowych spotach [WIDEO]

SLD zaprezentowało dziś trzy spoty wyborcze, na których zwykli obywatele - przedsiębiorca, emeryt i studentka - opowiadają o swoich problemach i pytają premiera jak żyć. Sojusz twierdzi, że wie jak ułatwić życie tym obywatelom.
- Podwyższyli ni czesne, opłaty za akademik poszły w górę. Niedługo kończę studia i nie wiem, co będę robiła - skarży się studentka Daria. - Już sam nie wiem, co powiedzieć. Grubo ponad połowa mojej emerytury idzie na bardzo drogie leki, a do tego wszystkiego dochodzi gaz, prąd, woda - wtóruje jej 73-letni emeryt Jan.

Przedsiębiorca Paweł narzeka na coraz droższe paliwo i brak ulg dla przedsiębiorców. - Chciałbym zatrudnić nowych pracowników, ale mnie na to nie stać - mówi.

Wszyscy zgodnie pytają: Jak żyć, panie premierze?

- Ci ludzie oczekują szansy na to, aby godnie żyć - mówił Stanisław Wziątek z SLD. Sojusz zachwala, że wie, jak rozwiązać problemy, z którymi borykają się bohaterowie klipów. Są one dostępne na stronie internetowej SLD.

Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM

Serwis informacyjny

Komentarze (6)
Jak żyć, panie premierze? - pyta SLD w nowych spotach [WIDEO]
Zaloguj się
 • tak-jest

  Oceniono 4 razy 2

  RZĄD TUSKA, DZIŚ KIERUJĄCY UNIA EUROPEJSKA, KAŻE POWOLI UMIERAĆ OBYWATELOM POLSKIM, CHORYM NA STWARDNIENIE ROZSIANE. USTAWA NAPISANA PRZEZ MINISTRA ZDROWIA EWĘ KOPACZ MÓWI: CHORY NA STWARDNIENIE ROZSIANE MOŻE BYĆ LECZONY W WIEKU OD 16 TOKU ŻYCIA DO 40 ROKU ŻYCIA , NIE DŁUŻEJ NIŻ PRZEZ 3 LATA. DALEJ PANI KOPACZ I RZĄD PO MÓWI LECZ SIĘ SAM CHORY NA SM, UMIERAJ W BÓLU I NIE LICZ NA MINISTER KOPACZ, RZĄD TUSKA PO PSL I NFZ.
  POLSKA POD RZĄDAMI PO I PREMIRA TUSAKA, POD WZGLĘDEM LECZNIA NOWOTWORU JELITA ZJAMUJE OSTANIE MIEJSCE W EUROPIE !

  Poczytajcie sobie jakie dokumenty podpisuje rząd, a konkretnie Ministerstwo Zdrowia Ewa Kopacz.
  www.racjonalista.pl/kk.php/s,2123

 • wazny_ktos

  Oceniono 1 raz 1

  może SLD coś zrobi dla województwa opolskiego, gdzie PO uprawia ANARCHIĘ:
  "Zbierając opisane w artykule i na forum fakty:
  1.łamanie prawa trwa od 5 lat z akceptacją kuratorium, wojewody, minister Hall...ostatnio do poinformowanych doszli premier Tusk. marszałek Schetyna, marszałek sejmiku opolskiego. Dodać trzeba dziwne harce w tej sprawie policji, prokuratury w Kluczborku, prokuratury wojewódzkiej i sądu!
  2. o ile prawo działa to dyrektorka nie jest dyrektorka bo wójt Murowa wydaje decyzje z wadami prawnymi i nikt tego nie kontroluje
  3. budynek gimnazjum nie spełnia warunków przeciwpożarowych dla placówki oświatowej od początku istnienia gimnajum i nikt z tym nic nie robi - to samo z salą ponoć gimnastyczną z nazwy tylko...
  4. uczniowie - gmina ma jedne z najgorszych wyników edukacyjnych w województwie na co nie reaguje kuratorium
  i jak sami piszą w postach są traktowani jak przedmioty...
  5. sześciu nauczycieli z "dyrektorką" umówili się na fałszywe zeznania i jakoś nikt się nie spieszy z ukaranie, ich..
  6. wicemarszałek d/s oświaty zna sprawę doskonale i udaje, że nic się nie dzieje
  ...
  To się nazywa kompletna ANARCHIA!!! I ODPOWIADA ZA TO PLATFORMA OBYWATELSKA!!! - co będzie jak wygra wybory? nie trudno się domyśleć!
  Apel do PO trzeba się obudzić i to szybko - i zrobić porządek oraz wyjaśnić dlaczego ... "
  forum.nto.pl/fizyk-nazwal-dyrektorke-debka-wojna-w-gimnazjum-w-zagwizdziu-t71545/page__st__280

 • jlesniewska1

  Oceniono 1 raz 1

  Przestancie narzekać i utiskiwać stale bo polakom bardzo dobrze sie powodzi widać po długich weekendach widać to w hipermarketach widac to nad morzem w górach ,ą w kazdym kraju nawet najbogatszm są grupy ludzi którzy nie radzą sobie i od tego są instytucje samorządowe i socjalne.

 • ikcyzor

  Oceniono 3 razy 1

  Z tej biedy to się w korkach stoi i nie ma gdzie zaparkować

 • tupozytywka

  Oceniono 4 razy 0

  Tusk to nie guru. Tusk to też nie wyrocznia. W dzisiejszych czasach w Polsce każdy jest kowalem własnego losu. Czasy są ciężkie dla większości z nas. Wśród młodych Hiszpanów grasuje bezrobocie wielkości 41%.

 • czarnybialyszary

  Oceniono 1 raz -1

  JAK ŻYĆ?!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX