Pierwszy wywiad Klejnowskiej: Nie chcę być nimfą, PiS to nie obciach

Jeszcze niedawno stała w cieniu, ale wystarczyła jedna konferencja, żeby zachwycili się nią dziennikarze. Obwołana ?nowym aniołkiem Prezesa? Ilona Klejnowska udowadniała dziś na antenie TVN24, że nie tylko świetnie wygląda, ale ma też coś do powiedzenia. A mówiła między innymi o tym, dlaczego PiS nie jest obciachowy i czemu benzyna drożeje.
Uwagę mediów na Ilonę Klejnowską skierowali sami zwolennicy PiS. Na stronie mypis.pl została opisana jako "piękna brunetka, która wystąpiła obok Prezesa" na konferencji prasowej.

Jarosław Kuźniar też nie mógł się powstrzymać od pytań o urodę, ale Klejnowska była wyraźnie zmęczona zamieszaniem wokół jej wdzięków. Wyznała, że nie lubi, kiedy dziennikarze piszą o niej "bosonoga nimfa" czy "filigranowa kobieta". "Wygląd na pewno, jest atutem, ale przede wszystkim merytoryka, to, co ktoś ma do zaoferowania jest najważniejsze'' - podkreśliła. Dodała też, że choć media zauważyły ją niedawno, jej współpraca z PiS-em trwa już cztery lata.

PiS to nie obciach

Klejnowską dziwi, że w komentarzach w internecie często czyta, że PiS jest obciachowy. Jej zdaniem Jarosław Kaczyński ma cechy idealnego polityka - jest odważny i odpowiedzialny, a PiS jest jedyną partią, która ma program wyborczy. Definicja obciachu: - Dla mnie obciachem jest niedotrzymywanie obietnic.

Klejnowska dyplomatycznie przemilczała, kto jej zdaniem jest obciachowy. Stwierdziła jednak bez ogródek: - Wydaje mi się, ze gospodarka tego kraju nie jest prowadzona we właściwym kierunku. Świadectwem tego mają być rosnące ceny benzyny i biletów.

Premier powinien dawać wsparcie

Klejnowską rozczarowuje też postawa premiera wobec kredytobiorców: - Mnie najbardziej przeraża to, ze wychodzi pan premier Donald Tusk i mówi: nie mogę wam pomóc. Kuźniar zauważył, że premier ma bardzo ograniczony wpływ na banki i zapytał, co właściwie mógłby w tej sytuacji zrobić. Klejnowska nie udzieliła jednoznacznej odpowiedzi, stwierdziła jednak, że od szefa rządu oczekuje wsparcia. - Kiedy czuł pan, że premier pana wspiera? - zapytała nieco zaskoczonego dziennikarza. Dodała, że Jarosław Kaczyński na miejscu premiera "na pewno podjąłby jakieś decyzje".

Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM

Serwis informacyjny

Komentarze (9)
Pierwszy wywiad Klejnowskiej: Nie chcę być nimfą, PiS to nie obciach
Zaloguj się
 • derfflinger1918

  Oceniono 7 razy 5

  Biedactwo, nie wie ze tyłkiem to się robi(ło) karierę ale w Samoobronie.

  Jarosław jest czuły wyłącznie na wdzięki kocurów (chodzi oczywiście o Alika) ;D

 • piobe

  Oceniono 7 razy 5

  "Definicja obciachu: - Dla mnie obciachem jest niedotrzymywanie obietnic."

  To gdzie są te 3 mln mieszkań......

 • adalbert.13

  Oceniono 7 razy 5

  pis to jest obciach,
  idealnym komentarzem do tej pani jest zdjęcie pana Nergala z wyciągniętym paluszkiem

 • w.zboralski

  Oceniono 6 razy 4

  Klejnowska, PiS to jest obciach. Masz jeszcze jakieś pytania?

 • duokwak

  Oceniono 2 razy 2

  Uwierz mi.Obciach.

 • tupozytywka

  Oceniono 2 razy 2

  Pani Klejnowska nie jest ekonomistą, nie ma pojęcia skąd wynikają ceny. Znowu PiS się kompromituje. Już chyba nic z tej partii nie będzie. Pan premier nie jest po to by pomagać tylko ludziom którzy mają kredyty we frankach. Ma może zostawić tych co mają kredyty w złotówkach. A co z tymi którzy mają kredyty inne od hipotecznych? Im też należy pomagać? A jak się wtedy poczują Ci który kredytów nie mają?

 • qwert-4

  Oceniono 4 razy 2

  niestety uroda nie idzie w parze z rozumem , obciachowa wypowiedz

 • limanowa2009

  Oceniono 6 razy 2

  Miła buzia, ale móżdżek ptasi, skoro ma takie poglądy

 • w.zboralski

  Oceniono 5 razy 1

  Klejnowska ma szanse w PiS,o ile ma ślicznego narzeczonego z długim penisem i może go na kilka nocny odstąpić "Pierwszemu Pacjentowi Psychiatrycznemu w Polsce", czyli szefowi PiSdy

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX