Huśtawka decyzji PiS. Gdzie wystartuje szef SKOK?

Huśtawka decyzji w PiS. Jeszcze kilka dni temu komitet polityczny tej partii zdecydował, że w okręgu rzeszowskim do Senatu wystawi szefa SKOK-ów Grzegorza Biereckiego. W środę wieczorem miał zmienić decyzję i postawić na senatora Kazimierza Jaworskiego- pisze ?Gazeta Wyborcza?.
Informator z PiS przekazał "Gazecie" we czwartek rano: - Kazimierz Jaworski będzie naszym kandydatem. To informacja na 99 proc. pewna.

Jaworski jest senatorem PiS z okręgu rzeszowskiego obecnej kadencji. Podpadł partyjnej centrali, bo od kilku miesięcy krytykował kolegów z PiS za przegrane wybory samorządowe. Ma jednak doskonałe kontakty z Kościołem, działa też na rzecz wprowadzenia zakazu stosowania in vitro.

- Nie zrezygnowaliśmy z Grzegorza Biereckiego. Może wystartować z innego regionu - mówi nam nasz rozmówca z PiS. Bierecki jest szefem Krajowej Spółdzielczej Kasy Oszczędnościowo-Kredytowej skupiającej kasy z całego kraju.

Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM

Komentarze (4)
Huśtawka decyzji PiS. Gdzie wystartuje szef SKOK?
Zaloguj się
 • najlepszy.formoza

  Oceniono 3 razy 3

  Huj mnie obchodzi gdzie ten buc wystartuje

 • totapis500

  Oceniono 3 razy 3

  Jeżeli ma kontakty z kościołem to musi być elastyczny i umieć schylać się po mydło.

 • czytelnik52

  Oceniono 2 razy 2

  Gdzie wystartuje?
  Niech to miejsce wskarze - jak zawsze, biznesmen T. Rydzyk. Być może znajdzie się miejsce na terenie diecezji generała Sł. Głódzia?
  Jeżeli Grzegorz Bieracki wspiera finansowo PIS - ma prawo wyboru miejsca i pozycji na liście wyborczej. Amen!!!!

 • atleista

  0

  Nowa mutacja PiSiora - PiSKOczeK.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX