TVP chce Pospieszalskiego z powrotem, ale na swoich warunkach. "Bezczelność"

Program "Warto rozmawiać" Jana Pospieszalskiego ma wrócić do TVP. Ale publicyście nie podobają mu się warunki, a jego współpracownicy oskarżają TVP o "bezczelność" - podaje "Gazeta Wyborcza".
Pospieszalski spotkał się wczoraj z szefem TVP Info Janem Szulem, by rozmawiać o warunkach powrotu. - Rozmowy są w trakcie - powiedział "Gazecie".

Wcześniej jednak narzekał na współpracę z telewizją publiczną: nie podobało mu się m.in. to, że nie spotkał się z prezesem Juliuszem Braunem oraz że program miałby być emitowany w soboty ok. 23.00.

Sam Braun mówił niedawno, że chce, by Pospieszalski wrócił: - Zależy mi na tym, żeby pan Pospieszalski też miał swoje miejsce w telewizji, ma charyzmę i powinien być.

Jak pisze "Gazeta", "nowy program miałby zupełnie inną formułę, bardziej reporterską niż publicystyczną. To także nie odpowiada

współpracownikom i sympatykom Pospieszalskiego, którzy żalą się na TVP w zaprzyjaźnionych mediach".

Nie podoba im się m.in. to, że program pojawi się na antenie dopiero po wyborach. - To jest nieprawdopodobna bezczelność ze strony dzisiejszych decydentów publicznej telewizji - powiedział serwisowi Wpolityce.pl Paweł Nowacki, współtwórca "Warto rozmawiać".

Więcej o warunkach Pospieszalskiego - w "Gazecie Wyborczej"

Program "Warto rozmawiać" pojawił się w Telewizji Publicznej w 2004 roku, początkowo emitowany był w TVP2. W lutym program (podobnie jak audycje Anity Gargas i Bronisława Wildsteina) ostatecznie spadł z ramówki.

Pospieszalski powinien wrócić do TVP jeszcze w czasie kampanii? Komentuj na Facebooku!

Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM

Komentarze (8)
TVP chce Pospieszalskiego z powrotem, ale na swoich warunkach. "Bezczelność"
Zaloguj się
 • dr54

  Oceniono 3 razy 3

  Dziennikarzyna , ktory na sile przentuje swoje poglady polityczne na antenie telewizji publicznej nie jest wart takich dyskusji .
  Miejsce Pospieszalskiego jest w Telewizji Trwam , gdzie moze truc swoje dyrdymaly .

 • adalbert.13

  Oceniono 2 razy 2

  Ale poglądy gdzie publicysta ma w doopie wszystkich łącznie zcw...owanie społeczeństwa
  jakoś świętoj.bliwemu Braunowi nie przeszkadzają w charyźmie publicysty.
  Dobry czysty katolicki gnój.

 • rbik53

  Oceniono 1 raz 1

  ..... a miałem już nadzieję, że o jednego oszołoma będzie mniej....

 • andre240

  Oceniono 1 raz 1

  pospieszlski????????????????????? nigdyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • azeta7

  0

  Dać kopa w d... temu żebrakowi wizyjnemu i niech opowiada swoje pierdoły u Rydzyka !

 • atleista

  0

  Bo z poglądami Lisa można się nie zgadzać, ale nie można odmówić im śladów logiki i myślenia. Nawet jak się go nienawidzi, to można z nim dyskutować i wyrazić swoją opinię. A z obłąkanymi teoriami i zachowaniami rodem z podręczników psychiatrii, które serwuje Pospieszalski, ani z nim samym, dyskutować się nie da. Przynajmniej na trzeźwo i bez dopalaczy.
  Ciekawe czy prezesi TVP zamierzają jeszcze długo całować po pośladkach diwę polskiego dziennikarstwa, którego zadowoliłoby być może oddanie całego kanału wyłącznie dla siebie i swoich chorych poglądów. TVPospieszalski - to byłoby minimum.

 • ahab_1

  0

  A na cholerę jeszcze jeden manipulant i oszołom w TVP?.

 • nodens_pn

  Oceniono 1 raz -1

  Jeśli można w TVP tolerować Liza z jego ultra platwormerskim spojrzeniem na Polskę, jeżeli nikomu nie przeszkadzają jego poglądy, typu"Czuma to Kosmita", czy też "dołożyć łopatą siana politykom", spokojnie, na drugim biegunie może funkcjonować Pospieszalski.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX