Komentarze (80)
Czy PJN i Palikot mają szansę? Oceniają publicyści w TOK FM
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • a.t.om

  Oceniono 8 razy 8

  "Miny szefów bandy czworga jak Palikot z dobrym wynikiem wejdzie do sejmu.. BEZCENNE. "

  Właśnie! :)

 • calli

  Oceniono 8 razy 8

  Sprzedajne dziennikarzełki robią po nogach, bo ich mocodawcom urywa się coraz widoczniej koryto, dojdzie jeszcze do tego, że będą musieli przepraszać się z Januszem Palikotem, którego lud do władzy wyniesie.

  I będzie hucpa jak z Lepperem, którego nagle Żakowskie, Liso-pajace i pismaki od ryngrafów na gwałt publicznie w d..ę po śmierci całowali xD

 • 1pytanie

  Oceniono 12 razy 8

  Powtarzam jeszcze raz - Polacy zrobią psikusa partiom PO_PSL_SLD_PiS !!
  PALIKOT GÓRĄ !!

 • mawapo

  Oceniono 12 razy 8

  Palikot dostanie się do sejmu na przekór czarnej Watykańskiej mafii.

 • gucio994

  Oceniono 10 razy 8

  Nie jestem wróżką, ale jak miałbym pokusić się o prognozę, to obstawiam, że Palikot wejdzie, a PJN nie. Palikot ma dużo zwolenników, którzy nie przyznają się do tego. Jego poglądy są bowiem do zaakceptowania, choć w polityce porusza się jak słoń w składzie porcelany. Gdyby zaprzestał tych wygłupów i zaczął się posługiwać językiem bardziej cywilizowanym, byłby gwiazdą. Musi też zrozumieć, że polityka to gra zespołowa, sam nie da rady. Natomiast PJN chyba już samo nie wierzy w sukces. Uciekają do innych partii, bo przecież Jakubowska się do polityki nie nadaje nie mówiąc o kierowaniu partią

 • mate29

  Oceniono 9 razy 7

  Polska racja stanu wymaga aby przykrócić panoszenie się kleru katolickiego dlatego zagłosuję na Ruch Palikota.

 • swientyjacenty

  Oceniono 7 razy 7

  A jeśli chodzi o program Janusza Palikota - można go znaleźć na blogu lub stronie Ruchu Poparcia Palikota - to nie ma w nim niczego, pod czym myślący rozsądnie wyborca nie mógłby się podpisać. To prawda, że metody byłego posła bywają czasami szokujące i brutalne, ale ich celem jest zwrócenie uwagi opinii na problem, którego jakby nie dostrzegają inni. To sposób walki z hipokryzją tych, którzy wyborców mając za nic, wmawiają że czarne jest białe, a na wierzbach rosną gruszki. Janusz Palikot oczywiście nie wygra wyborów, ale każdy z nas ma tylko jeden głos. Może napiszmy tu i teraz jak poszczególni politycy uszczęśliwili nas w ostatnich latach, bez względu na ich przynależność partyjną. I zastanówmy się, czy któryś z nich SAM oddał - jak Janusz Palikot - mandat, gdy nie udało mu się wprowadzić w życie proponowanego programu.

 • vapor1

  Oceniono 7 razy 7

  arno-ger

  ...nawet nie zauwazyli ze facio skompromitowal sie totalnie swoją pracą a sciślej jej brakiem w sejmie (komisja przyjazne panstwo to jedna wielka kompromitacja)...

  Czy mozesz rozwinac swoja wiedze na ten temat, bo ja np. wiem cos zupelnie innego. Spytaj Prezydenta Komorowskiego wtedy Marszalka, dlaczego schowal do szuflady ponad 200 projektów zmian, które wyszly z ww. komisji? Jaki jest sens pracowac, gdy efekty Twojej pracy czyjaś decyzja ida na marne?

 • ka-mi-la789

  Oceniono 9 razy 7

  Najwyraźniej obie partie są groźne dla przyspawanych do koryta wieprzy, skoro wzmiankowane wieprze całą parę dają w coraz bardziej chamskie pranie mózgów naiwnym pod hasłem: "głosować trza na tych, co majo szaaanseee".

 • somekindofhope

  Oceniono 8 razy 6

  Bardzo proszę dziennikarzy, by nie próbowali kreować rzeczywistości a tylko ją przedstawiali, co jest ich rolą. Proszę zatem nie utrwalać z gruntu fałszywej tezy, że w Polsce nie ma ludzi "z zewnątrz", tj. spoza Sejmu i Senatu, którzy mogliby z jakimś skutkiem realizować działalność polityczną. To jest 38-milionowe społeczeństwo i na pewno są w nim kompetentni, pracowici i rozsądni ludzie, którzy mogą reprezentować Polaków w parlamencie dalece lepiej niż to zwapniałe, gnuśne, skłócone, już nawet nie nieudolne, ale niezdolne do działania politykierstwo żyjące ze szwędania się po gmachu na Wiejskiej.

 • ilpadrino666

  Oceniono 8 razy 6

  Miny szefów bandy czworga jak Palikot z dobrym wynikiem wejdzie do sejmu.. BEZCENNE.

 • aibo

  Oceniono 8 razy 6

  wolę samego Palikota niż starych blagierów. czas przewietrzyć elity, nowi od RP nauczą się szybko - nikt sie Kępą i Tuskiem nie rodzi :)

 • lewyprawydlazabawy

  Oceniono 16 razy 6

  Jest szansa, że Janusz Palikot wniesie trochę świżości do tego sejmu. Bez niego to już niedługo nie tylko wciąż będą te samo osoby ale ich żony, teściowe i dzieci. Może być i tak, że zrobią sobie stanowisko posła jako dziedziczone rodzinnie. Głosujmy więc na Palikota.

 • duokwak

  Oceniono 5 razy 5

  @fudalejw.1
  Jeśli patrzysz na politykę i dobro kraju pod kątem urody to wybierz agenta Tomka.On jest ładniutki i głupiutki.

 • jojo148

  Oceniono 5 razy 5

  Paweł Kowal dużo gada o przyzwoitym zachowaniu,ale sam mandatu zdobytego dzięki PiS-owi nie oddał.
  To jest taka już inna mentalnośc

 • vapor1

  Oceniono 5 razy 5

  arno-ger

  ...nawet nie zauwazyli ze facio skompromitowal sie totalnie swoją pracą a sciślej jej brakiem w sejmie (komisja przyjazne panstwo to jedna wielka kompromitacja)...

  Czy mozesz rozwinac swoja wiedze na ten temat, bo ja np. wiem cos zupelnie innego. Sytaj Prezydenta Komorowskiego wtedy Marszalka, dlaczego schowal do szuflady ponad 200 projektów zmian, które wyszly z ww. komisji? Jaki jest sens pracowac, gdy efekty Twojej pracy czyjaś decyzja ida na marne?

 • mentice

  Oceniono 5 razy 5

  Mysle, ze Palikot swoimi wypowiedziami o Tusku probuje uaktywnic tych co nie glosuja. Nie liczy na glosy od Tuska, tylko od tych co zostaja w domu. Moze sie rusza i zaglosuja na Janusza.

 • cyrix25

  Oceniono 7 razy 5

  Odsuńmy wreszcie PO od władzy.

 • duokwak

  Oceniono 4 razy 4

  @aa_6
  to ma do zaproponowania:

  www.ruchpoparciapalikota.pl/sites/default/files/Program-RPP.pdf

 • pogadaniec

  Oceniono 10 razy 4

  Janusz Palikot oddal mandat poselski wlasnie dlatego ze tuskowa wiekszosc nie chciala przeglosowac pomyslow i idei ktore Palikot wypracowal w komisjii przyjazne panstwo.

 • swientyjacenty

  Oceniono 4 razy 4

  arno-ger: Jeśli nie powiodło Ci się w życiu nie opluwaj innych takim językiem. Najpierw popatrz w lustro i opluj siebie. To niedopuszczalne pisać tak jak Ty o kimkolwiek. Jeśli się różnimy to różnijmy się pięknie. Pozdrawiam serdecznie :)

 • arno-ger

  Oceniono 4 razy 4

  @turniej ! Jesli ten brukowiec poslki tej kanalii Sakiewicza to dla ciebie zrodlo prawdy to gratuluję !

 • wojtek1168

  Oceniono 4 razy 4

  @turnier
  Jestem za PO, film jakościowo bardzo dobry. Kłamczuszek jednak robił ten filmik :). "Gazeta Polska" jest najbardziej upolitycznioną gazetą. Niezależna.pl również :). Po co obwijać w bawełnę!

 • prolemur

  Oceniono 4 razy 4

  co tak naprawdę mogą mnie obchodzić wywody jakichś pismaków, którzy tyle mogą przewidzieć, co dzieci wróżące sobie z dmuchawców

 • czytelnik52

  Oceniono 4 razy 4

  Jak długo Ela Jakubikowa będzie firmowana przez PJN tak długo nie maja szans na przekroczenie 1%
  Nie można w pogoni za kasą , władzą oszukiwć wyborców.
  Jak ktoś tak głupi mógł być tak blisko śp L. Kaczyńskiego?
  Jakubikowa, wonnn z polityki do wyuczonego zawodu - nauczycielki

 • jachay

  Oceniono 6 razy 4

  Zastanawiam się. Coraz mocniej.

 • bogdan_hamburg

  Oceniono 7 razy 3

  Panie Palikot pogońmy razem katolick Pazerny kler ,oni pasożytują na nas wszystkich .

 • duokwak

  Oceniono 2 razy 2

  @tupozytywka
  Zmień okulary

 • antyszwed

  Oceniono 2 razy 2

  @ilpadrino666
  złudzenia (za długo się siedzi we własnym obozie i nie dostrzega że większość ma inne zdanie)

 • yerry46

  Oceniono 1 raz 1

  Naqjwyzszy czas wpuscic szczupaka do sadzawki pelnej tlustych, leniwych karpii - przybedzie im wigoru. Widmo Palikota unosi sie nad Wiejska i smrodek strachu tezeje z dnia na dzien, co slychac, widac i CZUC!

 • henryabor

  Oceniono 1 raz 1

  Nareszcie trafiłem! Trafiłem i wybrałem! Trafiłem na plakat z właściwymi ludźmi, na których zagłosuję! To plakat objazdowego cyrku! Głosuję na ludzi z cyrku! Oni zawsze w przeciwieństwie dom politykierów, w całości realizują swój program! Sprzątają po sobie do ostatniego papierka. A błaznów nazywają błaznami! Głosuję na ludzi z cyrk! I dlatego w dniu wyborów kupuję bilet do cyrku i idę na cyrkowy spektakl! Jeśli zdasz się na politykierów i uwierzysz, że którykolwiek z nich zrobi cokolwiek dobrego dla ciebie, już na starcie stajesz się życiowym bankrutem!

 • truten.zenobi

  Oceniono 1 raz 1

  no może być ciekawie
  z jednej strony przeciwnicy pis którzy nie chcą głosować ani na po ani na sld
  a z drugiej rozczarowani pisem

  pytanie ilu (w ramach protestu ;) ) zostanie w domu a ilu zdecyduje się głosować

 • ela-aaa

  Oceniono 5 razy 1

  Dziwię się bardzo powodzeniu przy rejestracji list PJN. Ciekawe kto im pomógł? Bardzo podoba się ta kanapa Gowinowi, więc czyżby struktury kościelne?

 • gogul.2

  0

  Poprzyjmy pana Palikota.

 • ilpadrino666

  Oceniono 2 razy 0

  "Oceniają wierne cyngle" - lepszy tytuł....

 • boguswi

  Oceniono 8 razy 0

  Z bywalców red. Żakowskiego byli Tomaszowie - Wołek i Lis, zabrakło ordynarnego profesora Władyki (słynny komentator wyczynów erotycznych przewodniczącego Buzka). Dziwie się, że opinie tych dwóch totalnie skompromitowanych żurnalistów jeszcze kogoś interesują, nawet na temat Palikota. Przypomnę,że Lis i Wołek (kiedyś gorący wielbiciel Pinocheta) podczas dyskusji po zamordowaniu Bin Ladena, otwarcie popierali ten mord polityczny, a Lis - podobno z wykształcenia prawnik - zaakceptował także tortury (sic!) jako metodę walki z terroryzmem. Cel uświęca środki. I tych dwóch pajaców dalej, jakby nigdy nic, peroruje w tym, skądinąd, dobrym radio. A Palikot - to folklor polityczny, trochę taki Lepper, dla lepiej wykształconych: raz narodowiec, raz lewicowiec i antyklerykał. Błazen po prostu...

 • oghana7

  Oceniono 3 razy -1

  moze pjn ma szanse ,ale palikot tak wszystkich oblal fekaliami -nawet bliskich przyjaciol -ze na jego widok robi sie niedobrze .to bardzo falszywa ,nielijalna bestia .

 • pogodny100

  Oceniono 5 razy -1

  Wielu Polakow chcialo by zmian ale nie chca Plikota , wiec nie chca zmian !!!!

 • czarna.beata

  Oceniono 4 razy -2

  nie mają!

 • wqb

  Oceniono 2 razy -2

  Wywal Janusz swoje nazwisko z nazwy Ruchu to dostaniesz +2%
  bo w tej cfwili wygląda to jak partia wodzowska.

  .

 • lowca_trolli_online

  Oceniono 8 razy -2

  Jacek Rakowiecki z miesięcznika "Film"
  a kto koorwa jest?! i od kiedy bierze się pod uwagę opinie polityczne "specjalisty" od filmów?
  no chyba że gościu jest tam tylko na chwilę, bo innego stołka nie było..
  tylko czekać jak wybiórcza na jedynce będzie prezentować opinie o scenie politycznej pani Władzi z warzywniaka..
  eh wy szechterowi manipulanci..

 • oghana7

  Oceniono 3 razy -3

  nieprawda -palikot chcial najwyzszych stanowisk ,ale platforma nie chciala kabotyna na premiera i teraz on ja niszczy ordynarnie -jak tylko moze .nawet mu juz nie przeszkadza kaczynski ,tylko tusk - z dzikiej zawisci .

 • pipopapo

  Oceniono 3 razy -3

  Pan Wołek lepiej niech jedzie z wizytą do Kadafiemu. Ma przecież doświadczenie w składaniu podziękowań dyktatorom.

 • romp

  Oceniono 3 razy -3

  @lares87
  a co mówią i piszą terlikowski,gmyz,krasnodębski,semka,lichocka,janecki,karnowscy.......?
  i na kogo plują?
  czy palikot zrobi taki sam porządek jak w przyjaznym pństwie?

 • tupozytywka

  Oceniono 6 razy -4

  Ruch Palikota jest istotny, ale nie będzie miał znaczącego poparcia. Ludzie w Polsce żyją innymi sprawami niż in vitro, aborcja, legalizacja miękkich narkotyków, rozdział państwa od kościoła. Trochę borykają się z biurokracją, ale bez przesady. Widzą poprawę.

 • fudalejw.1

  Oceniono 6 razy -4

  Palikot ma świński ryj proszę przyglądnąć mu się z profilu.
  Świnią mówimy nie również tym medialnym trzeba koniecznie zabrać im koryto od koryta.

 • piotr19730

  Oceniono 6 razy -4

  Wysłać kmiota arno-ger wraz z matołkiem do Pacanowa lub inną prowincję, gdzie ich miejsce.
  Oburzeni Mieszkańcy Biłgoraja

 • kolega77

  Oceniono 6 razy -4

  To jest żałosny śpiew "szambo-nurka"- koguta, którego "dorżną" politycznie w początkach października. Okazało się, że to jest po prostu "wredniak"

 • arno-ger

  Oceniono 12 razy -4

  A czego mozna oczekiwac od msciwego przybłędy spod Bilgoraja ? Teraz sie wozi na Tusku, opluwa tych, na ktorych plecach sie wylansowal, a potem znajdzie innych zeby sie na nich wozic.
  Zwykla prowincjonalna szmata.

 • tomitoms

  Oceniono 9 razy -5

  Palikot 1% poparcia buhahahahahahahahaha

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX