[WASZYM ZDANIEM] W debacie najlepiej wypadł Sikorski

Kto najlepiej wypadł w debacie na temat polityki zagranicznej? Waszym zdaniem bezkonkurencyjny był Radosław Sikorski, który w zamieszczonym na naszej stronie sondażu zdobył ponad 50 proc. głosów.
Minister spraw zagranicznych reprezentujący PO w przygotowanym przez nas sondażu zgromadził 3661 głosów (58 proc.). Drugi był Paweł Kował z PJN, na którego głosowało 832 czytelników portalu Gazeta.pl (13 proc.). Zaraz za nim znalazł się Marek Siwiec z SLD - 625 głosów (10 proc.). Na Jarosława Kalinowskiego - europosła reprezentującego PSL, głosowały jedynie 102 osoby (2 proc.).Debata była poświęcona polityce zagranicznej. Wśród tematów, jakie politycy poruszyli, była między innymi sprawa katastrofy smoleńskiej, kryzys finansowy Unii Europejskiej i kwestie energetyczne. W dyskusji nie wziął udziału przedstawiciel Prawa i Sprawiedliwoci. Przeczytaj o czym rozmawiali uczestnicy debaty >>

Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM

Serwis informacyjny

Komentarze (1)
[WASZYM ZDANIEM] W debacie najlepiej wypadł Sikorski
Zaloguj się
 • paw73

  Oceniono 1 raz -1

  Mazurek przepytuje Olejnik marzec 2007

  Monika Olejnik: Też jesteś dziennikarzem i nie wiesz, że zawsze trudne pytania zadaje się rządzącym, a nie tym, którzy są w opozycji?

  Robert Mazurek: Nie wiem. Wiem, że trudne pytania zadaje się każdemu.

  Monika Olejnik: Może spójrz krytycznie na swoje wywiady.

  Robert Mazurek: Chętnie pobiorę lekcję. Jakieś konkretne uwagi?

  Monika Olejnik: Jak SLD rządził, to zadawałam im trudne pytania, a teraz mam je zadawać Wojciechowi Olejniczakowi? Przypominam mu, co robił jego rząd, ale jaki sens ma teraz rozliczanie go? Rozliczasz tych, którzy rządzą, prawda? Zawsze jesteś w kontrze do nich!
  DZIŚ OLEJNIK ZMIENIA FRONT ATAKUJE OPOZYCJĘ

  Pistolet Michnika Agnieszka Kublik(schizofrenia na punkcie Czarzastego ) jucz przestała pisać o TVP.

  Pistolet Michnika Agnieszka Kublik(schizofrenia na punkcie Czarzastego ) jucz przestała pisać o TVP.
  Olejnik i Kublik zamilkły na temat TVP, gdy telewizja stał się łupem Tuska , Juliusz Braun człowiek PO został prezesem TVP.
  Olejnik i Kublik , woda w ustach o Krzysztofie Lufcie członku KRRiT ,który stratował bez powadzenia starował na posła z PO.
  Rewolwery PO z wyborczej Olejnik i Kublik, nic nie chlapną szefie KRRiT członku PO, byłym prezesie TVP i tzw. nosiwódą na imprezach u pana prezydenta Komorowskiego.
  Obecnie w TVP zatrudnionych jest mnóstwo tzw. dziennikarzy z GW TOK FM i ogółem ludzi AGORY , na gwiazdorskich kontraktach.
  Olejnik i Kublik pokochały TVP , odkąd ta stał się Tuski Vision Platforma.
  TVP INFO przydzielono ludziom Żelichowskiego z PSL, kadrówka wszywko jak rolniczy kwadrans-ktoś PSL co25min pojawia się w tej stacji.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX