Kaczyński pisze do Adamka: "Można pozostać niezwyciężonym"

Jarosław Kaczyński napisał list do Tomasza Adamka, w którym podziękował za sobotnią walkę. - Można przegrać i pozostać niezwyciężonym - napisał prezes PiS.
W liście, do którego dotarł "Fakt" Jarosław Kaczyński dziękuje za walkę i dodaje, że "jest ona dowodem na to, że można przegrać i pozostać niezwyciężonym". Komplementuje także Adamka za "odwagę, hart ducha oraz wolę walki i zwycięstwa".

- Odważni ludzie nie mogą być złamani niepowodzeniami. Są takie momenty w życiu kiedy przegrywamy. Zwycięzcami są ci, którzy po porażce podnoszą się i z jeszcze większą determinacją dążą do celu - pisze polityk.

Kaczyński dziękuje także "za tę niezwykłą minutę ciszy, przed meczem. Pana patriotyzm, przywiązanie do tradycji i wartości religijnych budzą mój szacunek i uznanie". - Jestem przekonany, że wkrótce będzie Pan nosił mistrzowski pas, a my Polacy będziemy z tego dumni - kończy Kaczyński.

W sobotniej walce o tytuł mistrza świata Tomasz Adamek przegrał w dziesiątej rundzie przez techniczny nokaut z Witalijem Kliczką. Zarówno publiczność jak i eksperci byli jednak pełni podziwu dla Polaka, doceniając jego hart ducha i waleczność.

DOSTĘP PREMIUM

Serwis informacyjny

Komentarze (20)
Kaczyński pisze do Adamka: "Można pozostać niezwyciężonym"
Zaloguj się
 • merka1986

  Oceniono 7 razy 7

  Trochę się Jarek kompromituje, wiadomo, że to przedwyborczy chwyt.

  OPTYMISTKA

 • kuchel

  Oceniono 7 razy 7

  Tyc prezesowych bredni nie da sie po prostu sluchac! "Przegral a zostal niezwyciezony" - coz to za polamane myslenie! znaczy przegral, ale nie przegral, czy tak? Przeciez Kliczko zwyciezyl, do licha!
  Adamek walczyl slabo i od poczatku chyba czul, ze nie ma szans. Ale umial przegrac i przyznac sie do porazki. Prezes, jako smierdzacy tchorz, tego nie potrafi.

 • duokwak

  Oceniono 6 razy 6

  Jarek pieprzysz,ciebie tam nie było...

 • anakonda22

  Oceniono 6 razy 6

  ..Kaczyński powinien napisać do siebie: dostałem w pysk siedmiokrotnie, 9 października ostatecznie poddaję się...
  www.facebook.com/photo.php?fbid=261192610579985&set=a.171858582846722.38421.100000677454506&type=1&theater

 • halo_kotek

  Oceniono 6 razy 6

  nieuk
  to się mówi tak

  "Sztuką jest przegrać tak, żeby wygranym było głupio"

  a niezwyciężona to była Armia radziecka

 • sekmet

  Oceniono 6 razy 6

  najwyraźniej prezes przestał ukrywać, że leci na testosteron! Jak ni kibice co się walą po mordach to bokser (który bierze po mordzie, ale testosteronu mu pewnie nie brak...)

 • neumarkt

  Oceniono 5 razy 5

  Fakt! Pan prezes też "zostaje niezwyciężony" w sytuacji, gdy 60 % obywateli tego kraju uważa go za mentalnie niepełnosprawnego! Plują mu w bezzębną buziulkę, a on twierdzi, ze to ożywczy deszczyk pada! Jak trzeba być zaczadzonym swoimi idiotycznymi dziewiętnastowiecznymi pomysłami, żeby nie dostrzec, że żyje już w 21 wieku! Pan Jarek to nie mędrzec wszechczasów, a zakomplesiony staruszek, który świadom jest, że jeżeli nie zwycięży 9 października, to już NIGDY TO SIĘ NIE STANIE!

 • romp

  Oceniono 4 razy 4

  adamek zdaje sobie doskonale sprawę że na kliczków jest za krótki
  nie ta liga odwaga niestety nie wyrównała róznic
  narody mogą być niezwycięzone ale sportowiec bokser po nock aut

 • adalbert.13

  Oceniono 4 razy 4

  Niezwyciężeni :
  m.onet.pl/_m/40b2c6b5c5ea129df795b4e6f98f9828,14,1.jpg

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX