Wybory 2011. Arabski ostrzega: PiS smoleński cały czas działa, przebrali się na kampanię

Jak w każdej kampanii PiS próbuje się przebierać, ale tak naprawdę nie ma PiS-u smoleńskiego i tego w wersji light - mówił szef Kancelarii Premiera Tomasz Arabski w Przesłuchaniu RMF FM.
- PiS smoleński nada pracuje i on oczywiście swoimi alternatywnymi kanałami komunikacji komunikuje się ze swoimi wyborcami, którzy wierzą w spiskowe teorie dziejów, ale poza mainstreamem, w zamkniętych salkach i niektórych gazetach - stwierdził Arabski.

Szef kancelarii Tuska powiedział też, że "absolutnie nie brakuje mu w kampanii Antoniego Macierewicza". - Wystarczy, że prezes Kaczyński zapowiedział, że jeśli wygra wybory, to ministrem w rządzie szefa PiS-u będzie Macierewicz - odpowiedział.

"Raport Millera mnie nie obciąża"

Arabski odniósł się też do raportu smoleńskiego ministra Jerzego Millera. - W raporcie nie ma nic co by mnie obciążało. Zamówienia na samolot wysyłane z kancelarii prezydenta często miały braki. Tak było w 2007, tak było też w 2010 roku - stwierdził.

Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM

Komentarze (16)
Wybory 2011. Arabski ostrzega: PiS smoleński cały czas działa, przebrali się na kampanię
Zaloguj się
 • donnan

  Oceniono 6 razy 2

  @paw73 chyba coś Ci się pomieszało.... jeśli uważasz, że PO to ciemnota i zaścianek to nie wiem gdzie żyłeś przez ostatnie 4 lata, kiedy to praktycznie w każdej części polski ruszyły jakieś inwestycje, w większości dofinansowywane z unii? gdzie byłeś jak wreszcie zaczęliśmy nawiązywać normalne relacje z krajami UE i Stanami? Chyba się dopiero z jakiegoś letargu wyrwałeś, bo inaczej byś takich bzdur nie wymyślał.

 • skapare

  Oceniono 4 razy 2

  Oni się nawet nie przebrali.
  Po prostu 10-ty jest tylko raz w miesiącu i czasu mało.

  Pisowska sekta i jej główny SZAMAN koczowaliby na Krakowskim codziennie, bo tam przecież znajduje się
  ICH PAŁAC!!!!!!!
  Ten pałac dla psychopaty o duszy faszysty to symbol władzy.
  A od samca Alfy zależy, komu przypadną najlepsze kąski w korycie.

  NIGDY WIĘCEJ PIS!!!!!!!!!

 • neumarkt

  Oceniono 4 razy 2

  Chyba na tą wyborczą metamorfozę nikt się nie da nabrać! Pan prezes przecież wyznał, kto z nim będzie rządził: Macierewicz, który w poprzedniej kadencji wykończył polski wywiad i kontrwywiad, oskarżając jego członków sowieckimi agentami. Teraz Państwo Polskie, nie Macierewicz, płaci im odszkodowania za niecne, nieprawdziwe posądzenia! Pan Ziobro już czeka na objęcie posady ministra superewizora, posady niezgodnej z prawem, przygotowuje już listę aresztowań, które podejmą jego czynownicy, nachętniej o szóstej rano każdego dnia! Będą siedzieć tak długo aż kogoś wydadzą, choćby byli niewinni! Pan Jarek już zapowiada, że "te sądy rozwiąże i powoła sprawiedliwe". Fama głosi, że sądy będzie sprawował sam prezes lub jego poplecznicy pod nieco sfatygowanym wiekiem, dębem BARTEK. Protokoły z tych czynionych "roków",sporządzać będzie absolwentka Wydziału Administracji, biegła w spinaczach, segregatorach i papierze kancelaryjnym, przyszła minister niesprawiedliwości , Beata Kępa! Pozostała zgraja jarmarcznych krzykaczy i nieudaczników z sekty PIS, też znajdzie robotę...ich rządy nie potrwają długo, bo ci, niekumaci, którzy na nich głosowali, doznają nagle olśnienia za sprawą najintelignieszego w tym tysiącleciu, wodza polskiego kościoła, Michalika, i wywalą ich z tych intratnych posad, pozwalających im na ośmieszanie Polski, przeróżne szalbierstwa, kumoterstwa i inne mafijne konszachty! AMEN!

 • allemodel

  Oceniono 6 razy 2

  przebieranki to specjalnosc pisowska , ale kiepskie przynosi skutki , zbyt malo nabiera sie na nie ,
  a upragnionego zwyciestwa nie ma i nie bedzie , a kaczka pojdzie w odstawke

 • andaraos

  Oceniono 1 raz 1

  Wisi mi, czy PiS się przebiera, co robi PO z PSL i jak lewicowe jest SLD.
  Mam dość papki wyborczej wszystkich 4-ch partii i ich późniejsze odwracanie kota ogonem.

  9-go października zagłosuję na Ruch Poparcia Palikota.

 • paw73

  Oceniono 3 razy 1

  @dr54
  2011-09-10 Sąd w Poznaniu aresztował w sobotę 43-letniego Dariusza Szczepaniaka : Radny Powiatu pleszewskiego, podejrzanego o kradzieże i paserstwo odzieży jednej ze znanych firm. Platforma Obywatelska i Stowarzyszenie „Razem dla Ziemi Pleszewskiej” to jeden twór, którego obydwu członkiem był radny Dariusz Szczepaniak. 700 tys. zł., zabezpieczono również kilka tysięcy litrów odkażonego spirytusu, podrobionej wódki, tytoniu i papierosów bez polskich znaków akcyzy, policjanci szacują, że wartość zabezpieczonych nielegalnych produktów mogła narazić Skarb Państwa na uszczerbek w kwocie ponad miliona złotych" ! To nie jedyna sprawa Dariusza Sz. W lutym usłyszał on zarzut przedstawienia podrobionego ukraińskiego prawa jazdy jako autentycznego.

 • paw73

  Oceniono 3 razy 1

  2011-09-16 Poseł PO Jacek Tomczak, na konferencji hańby w Poznaniu o przymusowym leczeniu gejów!
  PO= PiS ciemnogród, ciemnota , zaścianek!!!
  PO ICH DNI SKUPIENIA W KLASZTORACH!
  PO I PIELGRZYMKA PARTYJNA DO WATYKANU!

  PO i PiS w służbie kościołowi , robią wszystko na polecanie kleru!
  PO= PiS obydwie partie są rasistowskie, ale kobiety sprowadzaj do funkcji inkubatora!
  PO I PiS ZA CAŁKOWITYM ZAKAZEM IN VITRO!
  PO I PiS PRZECIW KARCIE PRAW PODSTAWOWYCH!
  PO I PiS PRZECIW USTAWIE O ZWIĄZKACH PARTNERSKICH!
  PO I PiS ZA CAŁKOWITYM ZAKAZEM BADAŃ PRENATALNYCH !
  PO I PiS ZA OGRANICZENIEM ZAKAZEM SPRZEDAŻY ŚRODKÓW ANTYKONCEPCYJNYCH!
  PO I PiS ZA CAŁKOWITYM ZAKAZEM ABORCJI( posłanki i posłowie PO i PiS-u- każą rodzić dzieci 12latkom z gwałtów lub czynów kazirodczych)
  LPR przechodni koalicjant z PiS do PO
  Twórca LPR Roman Giertych , jest najniższym współpracownikiem szefa MSZ Sikorskiego, w rządzie Donalda Tuska PO -PSL. Giertych pomagał tworzyć Sikorskiemu, program wyborczy PO na rok 2011. Zapleczem LPR jest Młodzież Wszechpolska i ONR, ludzie ci organizują wspólnie marsze na , których skandują hasła" Żydzi do pieca kolorowi do gazu -Polska dla Polaków" . " Każdy pedał do wora, wór do jeziora" . Takich koalicjantów ma właśnie Donald Tusk i PO.

 • dr54

  Oceniono 8 razy 0

  @paw73!
  Przestan czlowieczku zasmiecac i zanieczyszczac fory internetowe bo twoje wpisy ciagle powtarzane sa zalosne , podobnie jak twoj fanatyzm do SLD !

 • pantanal

  Oceniono 6 razy 0

  @paw73
  żałosny jesteś

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX