Wybory 2011. Staszczyk: W 2007 r. media demonizowały Kaczyńskiego

Kaczyński to "człowiek wojny", Tusk "fajnie wygląda", a Napieralski jest "plastikowy". Muniek Staszczyk, lider T.Love w dzisiejszym "Wprost" mówił m.in. o swoich politycznych sympatiach i o mediach demonizujących Kaczyńskiego w 2007 r.
- Polska polityka przypomina bardzo medialną soap operę. Ale na kogoś trzeba głosować- mówi Staszczyk.- Uważam, że bardzo duży grzech robią media. Robią promo tym panom. Jedzą sobie te śniadanka, są z siebie zadowoleni, zamiast, mówiąc krótko, zap... - dodaje.

"Wirus antypisowski"

Podkreśla, że tegoroczne wybory przebiegają w dużo spokojniejszej atmosferze niż poprzednie. Wspomina, że w 2007 r. media demonizowały Kaczyńskiego: - Może nastąpiła taka zaraza, że wtedy wszyscy dostali wirusa antypisowskiego? - zastanawia się.- Uległem takiej demonizacji, uległem mediom, które były przeciwne PiS. TVN 24, który oglądałem, bo był fajnie opakowany był ewidentnie przeciw PiS.

Dziś o Kaczyńskim mówi: - Jest to człowiek wojny, nie konstrukcji. On jest inteligentny, bardzo poważny przeciwnik polityczny, niezły gracz i sprawny polityk. Jego emocja mi nie odpowiada. Ale jak wygra demokratycznie, to wygra. Katastrofy tu nie będzie.

"Tusk gra inaczej, ale PO jest podobna do PiS"

Sam lider T.Love planuje jednak głosować na PO. - Tusk też jest sprawnym i chłodnym graczem i fajnie wygląda i w ogóle. Inaczej gra. Być może to tylko opakowanie.

Staszczyk uważa, że PO i PiS są w gruncie rzeczy podobne: - Korzeń mają podobny, chociaż teraz się zupełnie pogryźli. Bardzo uważają na mocno katolicki elektorat. I u jednych, i u drugich jest takie myślenie folwarczne: ja wygrałem, to biorę telewizję. Sowietyzm jest w tych ludziach.

"Plastic people" z SLD gorsi niż "stara ekipa komuchów"

O SLD Grzegorza Napieralskiego Staszczyk mówi: - Oni są dla mnie, jak to się mówi, plastic people. To już większe jaja miała stara ekipa komuchów. Oni to wiadomo: wóda, dobra moskiewska szkoła, całkiem nieżli w dyskusji. Ale ten Napieralski to sobie bierze dwie blondyny albo siedzi przy internecie. Palikot za to jest dla niego"osobowością narcystyczno-medialną".

Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM

Komentarze (24)
Wybory 2011. Staszczyk: W 2007 r. media demonizowały Kaczyńskiego
Zaloguj się
 • adalbert.13

  Oceniono 8 razy 8

  " o Kaczyńskim mówi: - inteligentny, bardzo poważny przeciwnik polityczny, niezły gracz i sprawny polityk"??? -
  wódko pozwól żyć, Pszów czerwiec 2010.

 • lidka1313

  Oceniono 9 razy 7

  "uległem mediom, które były przeciwne pis" - ten kłamliwy slogan o mediach przeciwnych pis to totalna bzdura, w 2007 roku całe publiczne media były zdominowane przez ludzi pisu i w tych mediach o pisie wypowiadano się prawie wyłącznie w superlatywach, a ciągłe podawanie przykładu tvn24 jako wrogiego pisowi, przez różne mendy internetowe jak np ziemkiewicz.... litości prywatna telewizja może sobie popierać kogo jej się tylko podoba; kiedy różne indywidua myślące komunistycznymi schematami w końcu to zrozumieją

 • blaize

  Oceniono 9 razy 7

  Nie zgadzam się z sprowadzaniem PO i PiS do jednego mianownika. Nie jestem zachwycony PO, ale tam jest jednak wielu ludzi, którzy potrafią rozmawiać. Nie obrażają się na rozmówców ani na rzeczywistość, próbując ją obsmarować stwierdzeniami "Wy tam gdzie ZOMO". PiS nie ma fachowców, którzy mogliby pracować w rządzie, zraża ludzi do siebie. Zostają tylko akolici i jacyś mistrzowie drugiego planu. Tak już było wcześniej, choć mieli wtedy więcej ludzi - ale to dzięki Kaczyńskim Lepper miał rządowy pogrzeb.

 • mercurossaurus

  Oceniono 9 razy 7

  Ja odbieram PIS jako nieodpowiedzialne ugrupowanie. Chciałbym zagłosować na kogoś innego niż PO ale:
  1. Boję się że do władzy dojdą nieodpowiedzialni ludzie z PIS'u i będzie powtórka (libertasy, minister od morza, faszyści 5 piw, sexgwiazdy i nieodpowiedzialne decyzje, które pogrążą Polskę.)
  2. Jeśli zagłosuję na jakąś inną, mniejszą partię to będzie pkt 1.

 • anakonda22

  Oceniono 6 razy 6

  ..po co jakieś gdybania. Jedno jest pewne: Pan Bóg jest wyjątkowo sprawiedliwy i sromotnie ukarze Kaczą Poczwarę. Za wyjątkowe qrestwo antypolskie. 10 października Jarosław Kaczyński strzeli se samobója, albo wyląduje w Tworkach.....Daję głowę...

 • chri-s48

  Oceniono 6 razy 6

  " Dziś o Kaczyńskim mówi: - Jest to człowiek wojny, nie konstrukcji"

  A ja myślę,że to człowiek demontażu a przy swojej rzekomej inteligencji i sprawności z demontażem łatwo mu pójdzie. I będzie nowa Polska - Polska Kaczyńskiego ukierunkowana na wojnę z Rosją ,bez gazu,bez handlu,
  a i Niemcom się oberwie. I spokojnie możemy zamykać firmy i zwalniać ludzi. No chyba że otworzy się dla nas rynek amerykański ??? Bajki..................

 • arvelli_net

  Oceniono 7 razy 5

  ... wracaj koleś z powrotem na wieś!... nigdy nie będziesz chłopak z Pragi mimo że imponuje Ci to tak naprawdę strach Ci nie pozwala wyjść wieczorem na Ząbkowską, zesrałbyś się tak jak to robi twój idol, kurdupel... jedno co was łączy niewątpliwie, wzrost i pustogłowie!

 • czarna.beata

  Oceniono 5 razy 5

  ...mój drogi Munku kaczora nie trzeba demonizować on sam to robi jak tylko otwiera usta.Dla tego kraju nie ma innej opcji politycznej jak TUSKI i jego świta PO.

 • prof-antoni

  Oceniono 6 razy 4

  odnowa moralna z lepperem

  pis ma zasady, ktore zobowiazuja innych

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX