Napieralski promuje się na rowerze.... A zza rogu wyłania się Palikot

Z okazji Europejskiego Dnia Bez Samochodu szef Sojuszu Lewicy Demokratycznej na Placu Zbawiciela w Warszawie podpisał ekologiczne postulaty Zielonych 2004 po czym wsiadł na rower.
- Pojedziemy dalej niż dookoła placu. Do Sejmu, potem na Rozbrat, bo tam się jeszcze dzisiaj umówiłem. Dzisiaj rower - mówi Napieralski. - Rano samochód, musiałem się szybko przemieszczać, a teraz troszeczkę zwolniliśmy i teraz rower - dodaje.

- Ale ten rower jest bez świateł - zauważyli dziennikarze.

- O, rzeczywiście nie ma - zdziwił się Napieralski. - To zaraz kupimy światło - dodał, po czym na rowerze objechał plac Zbawiciela dookoła.

W tym samym momencie zza rogu wyszedł Janusz Palikot.- To nie było przygotowane - od razu zaznaczył. - Ale skoro już tu jestem to chciałem zaprosić Napieralskiego do debaty - mówił Palikot i zaczął krzyczeć w stronę odjeżdżającego przewodniczącego SLD: - Może być debata także na rowerze.

Palikot w pobliskim kinie Luna miał prezentację swojego nowego spotu wyborczego.\

- Myślałem, że może go zaproszę na debatę, ale jeśli uważa, że jedyna forma kiedy ona ma równe szanse z innymi to ta, kiedy jego partner też jedzie na rowerze, to ja też jestem w stanie tak debatować. Państwo może dacie radę jakoś to sfilmować - mówił do dziennikarzy.

Ostatecznie do rozmowy obu polityków nie doszło.

Napieralski, zanim wyruszył w swoją rowerową wycieczkę w blasku fleszy, porozmawiał ze starszą panią, która przebiła się przez kordon dziennikarzy. Działaczka jednej z organizacji działającej na rzecz inwalidów (nie chciała powiedzieć której) skarżyła się, że na Nowym Świecie, jednej z bardziej reprezentacyjnych ulic stolicy, chodnik w dużej części jest zajęty przez stoliki ogródków, a mimo tego rowerzyści jeżdżą po nim. Grzegorz Napieralski wysłuchał pani z przejęciem oraz podziękował za pracę na rzecz inwalidów.

Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM

Komentarze (8)
Napieralski promuje się na rowerze.... A zza rogu wyłania się Palikot
Zaloguj się
 • pinokio666_1

  Oceniono 6 razy 4

  SLD powinno zamieść tego dupka pod most. Szkodzi na maksa. Straszny palant i ćwierćinteligent. On się nawet nie skumał ze starymi komuchami przyjacielu Waldi, on jest po prostu idiota. Wykorzystuje dzieci swoje zeby robić wrażenie a córeczki cierpia. On po fakcie pie... głupoty, że nie wykorzystuje, że to dziennikarze. Chłopek roztropek ze szczecina. Szczecin się wstydzi za tego durnia.

 • arvelli_net

  Oceniono 8 razy 4

  ...taaa, to tak jak z córkami... pierwszy raz go widziałem z nimi i pierwszy raz na rowerze!!!! ... dla kampanijnych potrzeb gó... by zjadł i dlatego mają poniżej 6%... nie zdziwię się jak wychynie z lodówki i powie że jest tam od zawsze... a w to, akurat uwierzę bo jest taki zimny jak... galareta z nóżek wieprzowych...

 • kslominski1

  Oceniono 5 razy 3

  Mam nadzieję, że 2 polskie najlepsze partie polityczne SLD i RPP spotkają się na debacie

 • waldi_46

  Oceniono 5 razy 3

  Napieralski jest skończony bo skumał się ze starymi komuchami .

 • bkolmasiak

  Oceniono 4 razy 2

  Fajny, zielony event. Szkoda tylko, że miasto oferuje bezpłatne przejazdy tylko posiadaczom samochodów. Dość jawna dyskryminacja. Napieralski o dziwo dał się wyciągnąć na dłuższą przejażdżkę, Grzybek opowiedziała o uchwale transportowej Zielonych, udało się namówić Palikota do podpisania Karty Rowerowej Zielonych 2004. Warto, aby w Sejmie byli ludzie, którzy problemami rowerzystów i transportu zbiorowego zajmują się od lat. Dlatego ja glosuję na współorganizatorkę tej imprezy, Agnieszkę Grzybek (http://grzybek.zieloni2004.pl/).

 • typ71

  Oceniono 2 razy 2

  O PROSZE, NOSI KOSZULKI Z KAPTUREM TAK JAK MOWIL.

 • marika-live

  Oceniono 2 razy 0

  @kslominski1
  Chyba żartujesz? SLD najlepsza? Chyba w obietnicach przedwyborczych, tutaj faktycznie zajmuje wg. wyliczeń Wprost 1 miejsce z obietnicami na kwotę ponad 20 miliardów.
  Poza tym Napieralski nigdy na debatę z Palikotem się nie zgodzi, bo po prostu by przegrał i starcił elektorat

 • dareoszek

  Oceniono 1 raz -1

  zieloni polska - przydziałowa majta robocza polska :D

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX