Komentarze (115)
PO straszy PiS-em? ?Jest się czego bać. Niektóre 'patriotyczne wypowiedzi'...''
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • patriota21wieku

  Oceniono 5 razy 3

  @sulekfans5:

  Normalnie bym sie tarzal na ziemi ze smiechu czytajac twoj idiotyczny belkot. Ale nie moge tego zrobic, bo przeraza mnie to ze tacy jak ty moga wplywanc na losy naszego kraju wybierajac lunatyka Kaczynskiego na premiera.

 • normalny_online

  Oceniono 7 razy 3

  Polikot ,,,,,,,,,,,,,,,
  to jedyny ktory morze doprowadzic zeby Polska sie wyleczyla z "raka"..

  czyli biskupow i belzebuba -rydzyka

 • han-ula

  Oceniono 2 razy 2

  PiSem nie trzeba straszyć, ta partia jest straszna.
  Straszni są zwolennicy pisu.
  Straszna jest totalna krytyka wszystkiego co inne niż pis.
  Straszne są marsze z pochodniami, straszna jest nienawiść tych ludzi.
  Straszne jest to, że Kaczyński jest obłudny, pełen pogardy dla ludzi, że jego pycha doprowadziła do katastrofy.
  A chyba najstraszniejsze jest to, że w kampanii, Kaczyński udaje świętoszka i ludzie się na to nabierają.!!!

 • aietes

  Oceniono 4 razy 2

  pis może wykorzystać kiboli do tworzenia bojówek na wzór SA, jak w Niemczech w latach 30 XX w..

 • bwart

  Oceniono 4 razy 2

  Po przemówieniu z 4 sierpnia (2006 r. - red.) nie ma złudzeń, co do tego, że najsilniejsza osoba w polskiej polityce jest od teraz także szefem rządu - tak o Jarosławie Kaczyńskim po przemówieniu wygłoszonym tamtego dnia pisali dyplomaci z ambasady USA w Warszawie w depeszy do Waszyngtonu. Tekst depeszy, ujawnionej przez Wikileaks, publikuje w tłumaczeniu na język polski portal TVN24.

  Amerykańscy dyplomaci szczegółowo omawiają każdą z części wygłoszonego 4 sierpnia 2006 r. i trwającego ponad półtorej godziny przemówienia nowego szefa rządu. Przemówienie Kaczyński wygłosił niedługo po przejęciu urzędu premiera po Kazimierzu Marcinkiewiczu i miało ono być podsumowaniem przeglądu resortów.

  „Mówiąc non-stop przez godzinę i czterdzieści minut i tylko z rzadka zaglądając do notatek, premier Jarosław Kaczyński 4 sierpnia przedstawił swój imponujący wykład poglądów na temat działań polskiego rządu, dając do zrozumienia, że jest na trwale umocowany w roli szefa rządu i dobrze się czuje w tej roli. Przemawiając w swojej kancelarii przed wypełnioną po brzegi salą dla dziennikarzy, transmitowany przez wszystkie największe kanały informacyjne, Kaczyński w sposób szczegółowy i zorganizowany przedstawił wszystkie kluczowe programy, założenia i cele każdego z ministerstw oraz departamentów rządu w ciągu najbliższych trzech lat” – cytuje Wikileaks TVN24.

  Podsumowując, Amerykanie piszą tak: „Nie ulegało nigdy wątpliwości, że Jarosław Kaczyński, jako przewodniczący PiS był prawdziwym rządcą stojącym za plecami Marcinkiewicza, (a) nawet brata, prezydenta Lecha Kaczyńskiego; po przemówieniu z 4 sierpnia nie ma złudzeń co do tego, że najsilniejsza osoba w polskiej polityce jest od teraz także szefem rządu. (…) Obecnie przed premierem stoi zdobycia zaufania partnerów Polski i poprawy wizerunku rządu RP za granicą. Jednakże to sam Jarosław Kaczyński, a nie MSZ musi wziąć na siebie główny ciężar tej pracy. Jeśli Kaczyński będzie spotykał się z międzynarodowymi liderami z taką samą otwartością, pewnością, inteligencją i poczuciem zdrowego rozsądku, jaką okazał podczas konferencji z 4 sierpnia, to ma duże szanse na sukces” – czytamy w depeszy.

 • kjanka

  Oceniono 4 razy 2

  Chciałabym wierzyć w mądrość Polaków, ale się boję pis-u. PiS to klęska, sekta tchórzy, która nie ma odwagi debatować, dla manii wielkości Jarosława o kilku twarzach gotowa ten kraj zniszczyć. Ciekawe, co wtedy powiedzą niektórzy hierarchowie, nawiedzonym moherom, że trzeba cierpieć, a myślącym katolikom????

 • pw2221

  Oceniono 4 razy 2

  co przeczytam tu artykuł w temacie strasznych skutków wygranej PiSu .. to dosłownie skóra mi cierpnie na plecach, ręce się trzęsą ,,, i co najgorsze ze strachu przed okrutną IV RP ...dostaję rozwolnienia !! ... kochani już wystarczy ,,, dajcie żyć, chcecie żebym w końcu nie zdążył dobiec do muszli klozetowej ?

 • sulekfans5

  Oceniono 4 razy 2

  Do patriota21wieku masz ciekawy nic.Jaki powinien być Patriota 21 wieku twoim zdaniem.Jedno już wiem lubi się tarzać ze śmiechu po ziemi jak pies:)

 • jarek_bez_proszkow

  Oceniono 6 razy 2

  wyborcy PiSdu to brudasy i kocmołuchy. Niedomyte.

 • dareczek1234

  Oceniono 1 raz 1

  Czy już teczki palą?

 • nicram112

  Oceniono 5 razy 1

  zbyh28 - a Nasz Dziennik kogos wpiera czy jest oboiektywny i niezalezny?

  Odpowiedz: jest niezalezny i obiektywny bo popiera PIS

  wal sie palancie

 • eurotrendywppl

  Oceniono 1 raz 1

  Po prostu tzw. mediom nie chce się wychodzić zza warszawskiego biurka. I tyle.
  Co by było gdyby o połowę mniej ich było ? - Spokojniej, zdrowiej i wyraźniej by było.

 • bwart

  Oceniono 5 razy 1

  Rządzący mówią nam, że należy ich wybrać za 300 miliardów, które załatwią Polakom razem z Buzkiem i Lewandowskim. Za tę kasę mamy zapomnieć nie tylko, jak rządzili, ale także o naszym sumieniu – uważa filozof społeczny

  I gdy w programie telewizyjnym ministrowi Sikorskiemu wyrywa się, że trzeba się zajmować poważnymi sprawami – 300 miliardami, które tylko on i jego koledzy potrafią wycisnąć z Brukseli, a nie niepoważnym Smoleńskiem, to mówi szczerze. Taką ma hierarchię wartości. Ujawnia przy tym nie tylko prawdę o sobie, lecz także, co sądzi o Polakach. Polska w tym osądzie jest jak nieco większy Wałbrzych.

  Dzisiaj rządzący mówią, że należy ich jeszcze raz wybrać za pieniądze, za kasę, którą załatwią Polakom razem z Jerzym Buzkiem i Januszem Lewandowskim. I za tę kasę mamy zapomnieć nie tylko, jak rządzili, co obiecywali, jak często mijali się z prawdą, ale i także o naszym sumieniu.

  Jazda "tuskobusem" przez Polskę ujawnia, jak wielu ludzi w Polsce żyje w rozpaczliwej sytuacji materialnej. Trudno im się dziwić, że interesuje ich głównie to, co włożą do garnka. Mimo to nie sądzę, by nawet owe mityczne 300 miliardów, oferowane lekką ręką przez Tuska i Sikorskiego et consortes, mogło trwale zagłuszyć sumienie Polaków.

  Autor jest profesorem Uniwersytetu w Bremie i Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie oraz współpracownikiem "Rzeczpospolitej"

 • nuvolari4

  Oceniono 5 razy 1

  No, rzeczywiście, trzeba być kompletnym paranoikiem, by kojarzyć obecne wybory z takimi incydentami, jak ten, gdyPlatforma Obywatelska została przyłapana z dymiącym pistoletem, na fałszowaniu wyborów w Wałbrzychu, wyrokiem sądu zostało to stwierdzone i wybory zostały powtórzone.

  Albo z tym, jak w bagażniku komendanta policji pod Warszawą znaleziono cały zestaw kart wyborczych, a dziwnym trafem protokoły zgadzały się, co do sztuki. Karty zgubione, a w protokole są skrupulatnie przeliczone, co do sztuki! Ordnung muss sein!

  Albo z tym, jak w Brukseli wyjęto z urny kilkaset kart więcej, niż wydano, co dorównuje cudowi w Kanie Galilejskiej, choć jakoś cieszyło się mniejszym zainteresowaniem w rzadowych i zaprzyjaźnionych z rządem mediach, ciekawe, dlaczego, przecież tego, to nawet David Copperfield nie dokonał, taki mały otworek w urnie , a proszę, ile kart wiecej wchodzi!

  Albo z tym, jak na śmietnisku znaleziono kilkaset wypełnionych kart wyborczych, zupełnym przypadkiem wszystkie z krzyżykiem na Jarosława Kaczyńskiego.

  Albo z tym, jak w kraju, w którym uporano się z problemem analfabetyzmu nagle społeczeństwo oddaje 2 miliony głosów nieważnych, tak się składa, ze w pewnej komisji dwóch członków otwarcie zabierało sie za „poprawianie” wyników, jak zawsze, w każdych wyborach, nieostrożnie nie sprawdzając, że tym razem przewodnicząca komisji akurat jątrząco i dzieląco jest z PiS.

  No, po prostu trzeba być paranoikiem, by mieć jakiekolwiek, najmniejsze podejrzenia, czy obawy, co do jakichś nieprawidłowości. Słusznie pietnuje te śmieszne, jątrzące podejrzenia nasza kapłanka średniego szczebla, przodująca w pracy polityczno- wychowaczej.

  Co prawda ta sama Wyborcza z namaszczeniem i lubością cytowała nieco odmienne uwagi Vaclava Havla na ten temat:

  „W demokracji jest czymś zupełnie oczywistym, że nawzajem się kontrolujemy”, „Gdyby tak nie było, to każdy rząd mógłby się obrazić, że istnieje Najwyższa Izba Kontroli. Każda wzajemna kontrola, jeśli tylko jest solidna, pozbawiona złych zamiarów i apriorycznych, z góry założonych wniosków, leży w naszym wspólnym interesie”.

  No, ale to było dawno, cztery lata temu, więc się nie licz

 • nicpon007

  Oceniono 1 raz 1

  i tu się z panią doktor zgadzam i serdecznie pozdrawiam :) absolwent INP

 • patriota21wieku

  Oceniono 5 razy 1

  @zbysio45:

  Kaczynski charyzmatyczny? Buahahahahahahahahaha!!!!

  Konkretny program PiSu w/g ktorego bedziemy mieli:

  1. Prawdziwa Polske – tylko ci ktorzy chodza do kosciola co niedziela, pija sama prawde ze zlotych ust Kaczynskiego beda prawdziwymi Polakami, reszcie w dowodzie sie wpisze “prawie-Polak”

  2. Niezalezne media – niezaleznie od faktow, to co powie prezes jest tylo i wylacznie prawda. Reszta to sa insynuacje pacholkow “ukladu” i obcej agentury.

  3. Wolny rynek – wolno bedzie prowadzic biznes tylko prawdziwym Polakom, a reszta bedzie musiala oddawac 80% zarobkow na “solidarne” panstwo nierobow.

  4. Wolnosc slowa – wolno bedzie tylko piac peany na czesc prezesa oraz pluc na wszystkich ktorzy sa przeciwko. Za nazwanie Kaczynskiego kartoflem bedzie kara 15 lat wiezienia.

  5. Niezalezny wymiar sprawiedliwosci – niezaleznie od faktow, kazdy kto sie osmleli krytykowac PiS, pojdzie siedziec w trybie 24-godinnym bo Kryze bedzie stal na czele sadow, a Ziobro bedzie mowil prokuratorom kto jest winny a kto nie.

  6. Silna Polska na arenie miedzynarodowej – natychmiast po objeciu wladzy, Prezes oglosi stan wojenny z Rosja i Niemcami. Po czym natychmiast oglosi restrykcje na zgromadzenia zwolennikow innych partii.

  7. Wolnosc wyznania – wszyscy nie-katolicy beda mieli obowiazek noszenia zoltej opaski na rece, zeby reszta spoleczenstwa mogla sie nasmiewac. Kosciol dostanie prawo eksmisji kazdego nie-Polaka bez powodu, a prawdziwego Polaka po 24-godzinnym sadzie.

  8. 20+ nowych swiat narodowych – wszystkie wazne rocznice zwiazane z Lechem Kaczynskim beda swietem.

  I bedziemy wtedy mieli KRLD-bis.

 • bolo_agent

  Oceniono 7 razy 1

  Kłamstwa POlszewików i Wyborczej przekraczają wszystkie granice.

 • jurek4491

  Oceniono 5 razy 1

  Pierwsza afera korupcyjna w wolnej Polsce to powstanie TELEGRAFU założonego przez braci Kaczyńskich.

 • mr.pen

  0

  boimy sie, boimy sie, ble, ble, ble, smieszni ludzie sa w PO

 • a_weasley

  0

  I kto tu dzieli Polaków na lepszych i gorszych? Co to, wypowiedź kibica jest gorsza od wypowiedzi, dajmy na to, dziennikarza Szechtersztyme?
  No, chyba że nie chodzi o kibica, tylko o patriotyzm...

 • opatrumiaredagdynia

  0

  proponuje wprowadzić do szkół przedmiot: "POPiSologia"
  od najmłodszych lat każdy uczeń będzie mógł wybrać sobie PARTIĘ, która mu odpowiada, lidera, którego uwielbia i szanuje.
  SORRY, ale PiS jest tak samo straszny jak PO (wystarczy posłuchać mistrza Rostowskiego). Jedyna różnica to to, że skończyły się już polowania na tajnych agentów bezpieki - a to chyba najbardziej bolało niektórych, któży nakręcali psychozę

 • fbicia

  Oceniono 8 razy 0

  GLUPOTY !!! - lagodnosc Tuska wobec Zachodu i Wschodu doprowadzila, ze optocz klepania po plecach Tusk NIC ale to NIC nie wygral dla Polski na arenie europejskiej.
  WSCHOD -to beszczelny raport MAK po katastrofie Smolenskie i pokazanie jak bardzo Polske mozna lekcewazyc - i po za tym NIC ALE TO NIC w innch kluczowych kwestiach Tusk nie wskural z Rosja
  ZACHOD- Europa - to tylko poklepywanie Tuska po ramieniu i robienie z Polski durnia....

  wiec tak CI CO NIE CHCA POSLKI SILNEJ I WOLNEJ maja sie czego bac , al czy "CI" sa Polakami????

  POLSKA WOLNA I SPRAWIEDLIWA to tylko pod rzadami PiSu.

  a Ci od afery HAZARDOWEJ, ci OD KRECENIA LODOW I WYPRZEDAZY SZPITALI
  maja sie czego bac.... bo lodow krecic nie beda

  BOG HONOR OJCZYZNA

 • chynek

  0

  tokabout - tacy jak ty, już na wymarciu. Więc przestań się chełpić swoją głupota i zakłamaniem.

 • sulekfans5

  Oceniono 2 razy 0

  Z ALBUMU ZAKAZANE PIOSENKI www.youtube.com/watch?v=aT1q5QeRdWM&feature=topvideos_music

 • tokabout

  0

  jeśli wygra PIS a nie PO to znaczy że jestesmy mało wartym narodem. Narodem który nie potrafi wykorzystać wolnosci , demokracji, NORMALNOSCI. Mamy dobrego premiera za którego nie musimy sie wstydzic, który dobrze rządzi a wy Polacy chcecie sie sprzedać psychopatycznemy,mściwemu na niczym sie nie znajacemu Kaczyńskiemu a razem z nim Fotydze i Macierewiczowi!!! Ludzie zacznijcie myśleć, macie jeszcze 9 dni!!!!

 • e-grabarz

  Oceniono 2 razy 0

  Stachurski to czlowiek ktory jest autorem stadionowych antyrzadowych sloganow. Siedzi teraz w wiezieniu aresztowany podczas patriotycznej manifestacji poza stadionem. Zostal dotkliwie pobity przez policjantow w czasie przewozu do aresztu. Bicie i kopanie lezacego czlowieka ze zwiazanymi rekami z tylu to tortura.
  A rzad Tuska uwaza to za normalne.

 • ador43

  Oceniono 2 razy 0

  tandem Zyd Kaczynski i ksiadz rydzyk,ludzie opamietajcie sie,oszukuja was razem i prowadza do sredniowiecza.

 • sulekfans5

  Oceniono 2 razy 0

  I powiem ci jeszcze jedno www.youtube.com/watch?v=Ijq5fyk--70&feature=related

 • easy-jerzy

  0

  fotoforum.gazeta.pl/zdjecie/2870430,2,1,kaczynski-pamiec-absolutna.html

 • krzysztofchawziuk1971

  Oceniono 6 razy 0

  Ha ha, kto tu kogo deprecjonuje? Od 4 lat próbują Prawo i Sprawiedliwość zohydzić, uznać za jakieś grożne dziwadło. Wspominam dobrze lata 2005-2007. Nic się złego nie działo. A czeguż tak się boicie,aresztowań? Na złodzieju czapa gore ! Kto jest porządny, temu żadna krzywda się nie stanie.

 • adalbert.13

  Oceniono 3 razy -1

  a tu taka ciekawostka :
  kontrowersje.net/tresc/dlaczego_na_pewno_jeszcze_raz_zaglosuje_na_po

 • waldi_46

  Oceniono 7 razy -1

  PO straszy PIS i na odwrót a dla mnie jedni i drudzy do dupy . liberały to zaraza aspołeczna a nawiedzeni to oszołomy . najpierw trzeba zmienić oszukańczy system wyborczy żeby nie tkwić w marażmie tych samych partii .

 • judyta.8

  Oceniono 6 razy -2

  Dziecinada - straszenie dzieci juz nie jest dozwolone.PO miala 4 lata aby udowodnic ze jest partia ktora powiina rzadzic Polska ,bo dba o obywateli , mysli o kraju , nie popiera korupcji,ustanawia prawo ktore za okjradanie kraju surowo karze z pozbawianiem majatku wlacznie,wywiazuje sie z obietnic wyborczych,slucha obywatela KAZDEGO.PO nie zrobila nic , dlatego teraz straszy , a ze media sa upolitycznione to ma mozliwosc straszenia , a strasza CI ktorzy boja sie utracic wplywy a nie o dobro ludzi,kraju im chodzi. Ludzi trzezwo myslacych nie zwazanych z zadnym ugrupowaniem politycznym to nie przestrasza ,tacy ludzie wiedza co dla kraju jest dobre , oni nie boja sie utracic swojego doroku zdobytego uczciwa praca gdy rzady sie zmienia- A POWINNY.

 • hpvntrue

  Oceniono 4 razy -2

  Polska putinowska pod rządami PO

  Konstruując prawo, obecna grupa rządząca zprzygotowuje się do ostatecznej rozprawy z opozycją i stworzenia modelu parlamentarnego istniejącego w putinowskiej Rosji. Działalność przeciwników politycznych lub niezależnych mediów kontrolujących władzę jest niedopuszczalna w systemie opartym na kłamstwie.
  Chcąc panować nad człowiekiem, trzeba sprawić, by zaczął się bać. Tę najprostszą zasadę władzy doskonale rozumiał Stalin, przyznając, że woli, by ludzie popierali go ze strachu niż z przekonania. Funkcjonalność tej metody pozwala również dziś odwoływać się do najniższych instynktów społeczeństwa i straszyć Polaków recydywą „PiS-owskiej nocy”.
  Nie trzeba w tym celu snuć domysłów ani posługiwać się insynuacjami. Ostatnie cztery lata rządów PO–PSL przyniosły dość dowodów, na których można oprzeć opis realiów po 2011 r. i przedstawić scenariusz przyszłych wydarzeń. Zamiast pozwalać, by Polacy byli traktowani i straszeni niczym dzieci, stwórzmy zatem kompendium autentycznych zagrożeń ze strony grupy rządzącej.

  Pozory legalizmu i demokracji
  Temu celowi by utrzymać się przez następne lata, podporządkowano niemal wszystkie regulacje prawne, decyzje personalne, działania polityczne i ekonomiczne – tworząc monopartyjny, pseudodemokratyczny system, w którym media, służby specjalne oraz środowiska oligarchii spełniają rolę wsporników i strażników patologicznego układu. System ten obejmuje całą strukturę państwa, jego organy konstytucyjne, sądy, prokuratury i instytucje nadzoru, porządkując życie publiczne zgodnie z aktualnymi potrzebami władzy. Jest to system wzorowany na rządach kremlowskich siłowików. Tym mianem określa się w Rosji grupę dawnych i obecnych oficerów służb specjalnych, którzy mają bezpośredni wpływ na strategię polityczną oraz działania prezydenta i rządu Rosji. Działaniom siłowików towarzyszą pozory legalizmu i demokracji, ponieważ formalne decyzje zapadają w sposób zgodny z obowiązującym prawem, a ich przesłanką są zwykle kwestie „bezpieczeństwa narodowego” lub wzgląd na „dobro obywateli”.

  Obecny rząd III RP uchwalił wiele ustaw, posiłkując się hasłem „zagrożeń terrorystycznych” lub „obowiązkiem implementacji prawa europejskiego”. Ich wspólna cecha polega na forsowaniu takich regulacji, które zapewniają kontrolę jak największych obszarów życia publicznego, a jednocześnie poszerzają uprawnienia służb specjalnych. Służyły temu m.in.: nowelizacja ustawy o zarządzaniu kryzysowym, nowelizacja ustawy o ochronie informacji niejawnych, rozporządzenie o wdrożeniu unijnej dyrektywy o tzw. retencji danych, ustawa medialna, ustawa dotycząca bezpieczeństwa podczas Euro 2012 czy nowelizacja ustawy o dostępie do informacji publicznej, pozwalająca ukryć niewygodne dla rządu informacje za parawanem „ochrony ważnego interesu gospodarczego państwa”.

  Cenzura internetu, ręczne sterowanie gospodarką
  W przypadku wygranej PO należy spodziewać się powstania kolejnych aktów prawnych pozwalających na jeszcze ściślejszą kontrolę społeczeństwa, w tym cenzurę internetu. Temu ma służyć nowela ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną, która pozwoli na skuteczne zablokowanie treści internetowych niekorzystnych dla władzy. Istnieje również projekt zmian prawa dotyczącego retencji danych telekomunikacyjnych. Wprowadzenie tych rozwiązań umożliwi służbom niekontrolowany dostęp do naszych danych gromadzonych przez operatorów. Po wygranych wyborach rząd planuje kolejne nowelizacje i poszerzenie uprawnień służb, a szczególnie policji – do pozyskiwania w uproszczony sposób, a więc bez decyzji sądu, informacji dotyczących osób podejrzanych o dokonanie przestępstw oraz utworzenie ogromnej bazy danych – Elektronicznego Systemu Odzyskiwania Mienia (ESOM), zapewniającego służbom dostęp do informacji o klientach banków czy biur maklerskich.

 • e-grabarz

  Oceniono 4 razy -2

  Jak mam do wyboru miedzy zlodziejami i klamcami III RP a IV RP to wybieram IV RP. Pisza i mowia, ze jedyna partia IV RP jest PiS. Wiec wybieram PiS.

 • e-grabarz

  Oceniono 4 razy -2

  "Jak lider dużej partii opozycyjne może w ogóle mówić, że wiadomo co trzeba zrobić z sądami, kiedy wydają wyroki nie po jego myśli?"
  ------------------------------------------------------------
  Polska przegrala najwiecej procesow w Strasburgu ws. wyrokow polskich sadow za lamanie praw czlowieka i prawa do skutecznej obrony w sadzie. Tutaj chodzi o wyroki dotyczace ograniczania wolnosci slowa. Tak sie sklada, ze sedziowie trzymaja strone wladzy i mediow jej wspierajacych przez ostatnie 20 lat. PiS tak bardzo nie mila sie z prawda bo widac to golym okiem.

 • onofrio

  Oceniono 6 razy -2

  PO już przegrała, bo prowadzi kampanię negatywną.Straszenie PiS-em na niewiele się zda,
  gdy:

  - PO zamiotła pod dywan aferę hazardową

  - PO chciała zamieść pod dywan katastrofę smoleńską

  - W szeregach PO służą Niesiołowski (taki PO-wski Goebbels), czy cham i żul Sikorski

  itd itp

  Koniec. To se już ne vrati!

 • sulekfans5

  Oceniono 4 razy -2

  JA SIĘ TEGO BOJE afortiori.salon24.pl/306919,wstepny-bilans-rzadow-platformy

 • sulekfans5

  Oceniono 6 razy -2

  Jak zwykle POlszewicka gazeta aż zieje nienawiścią i pluje jadem na wszystkich przeciwników ich guru z PO.Na pierwszym miejscu powinna zniknąć zakłamana Gazeta Wyborcza i jej wciąż kłamliwe i obelżywe oskarżenia.Ta tuba propagandowa guru Tuska wciąż mąci i manipuluje polskim społeczeństwem dla potrzeb złodziei z PO.Nawet już powstała nowa nazwa dla tej zakłamanej i bolszewickiej gazety.Gówno Prawda - idealne podsumowanie działalności tej anty polskiej gazety gdzie kłamstwa i manipulacje pod PO są ważniejsze niż prawda i rzetelność.Ile może być jadu nienawiści i ślepej wiary w obiecane "cuda" kłamcy Tuska można poczytać sobie w GW, choć nie polecam jej wogóle kupować ani czytać.Mniej manipulacji można było naczytać się za PRL-u niż to co się ukazuje w GW.W Gazecie Wyborczej ( Gówno Prawda ) pracują sami fanatycy ryżego "cudaka" dla których etyka dziennikarska nie istnieje, a powinność wobec rządu Tuska jest ważniejsza od obiektywizmu.Przypominam wszystkim przeciwnym kłamstwom GW aby zachęali do bojkotu nie tylko bolszewickiej Gazety Wyborczej, ale wszystkiego co wiąże się z Michnikiem i spółką Agora.Koniec kłamstw i manipulacji, a jedyny czynnik przymusu zakończenia kłamstw i obłudy GW jest czynnik finansowy.

 • fort1

  Oceniono 10 razy -2

  Slyszalem , ze jak PIS dojdzie do wladzy to kury przestana sie niesc. Bardzo sie boje co bedzie z nami.

 • waldemar591

  Oceniono 2 razy -2

  www.youtube.com/watch?v=dbOpgDIc-7o

 • soldadura104

  Oceniono 10 razy -2

  drużyna Napieralskiego to wyczynowi sportowcy
  drużyna Tuska to trampkarze amatorzy
  drużyna Kaczyńskiego to kibice na trybunach bo kopać piłki nie potrafią

 • bioder65

  Oceniono 8 razy -2

  może zamiast straszyć pisem przypomni pan rostowski za czyich rządów liczba podsłuchów pobiła europejski rekord ,a straż miejska ma większe uprawnienia niż policja w większości krajów europejskich.I tak najlepszy jest Palikot

 • ju_ox

  Oceniono 5 razy -3

  Sorry chłopaki, głosowałem na Was 4 lata temu, nie zrobiliście ŻADNEJ REFORMY, dlatego nie ruszę dupy z fotela żeby Was dorabiać !!

 • jans21

  Oceniono 5 razy -3

  A na mój głos nikt nie może liczyć - przez całe cztery lata mieliście mnie w dupie, a teraz skamlecie z podkulonym ogonem o głosy - takiego wała.

  Po co mam na was głosować - PO CO? - Ciężko pracuję, płacę na was podatki - I CO Z TEGO MAM - GÓWNO - jeszcze muszę utrzymywać KRUS dla panów rolników, finansować 35-letnich emerytów z policji oraz dawać swoją kasę na przywileje rozpuszczonych górników - CO JA JAKIŚ SPONSOR JESTEM CZY CO? Dosyć tego DARMOZJADY - jeszcze mnie okradliście z moich składek emerytalnych w OFE.

  Sami się bawcie - beze mnie.

  Jeszcze jedno - tylko nie piszcie tutaj tych głupot, że kto nie głosuje to nie ma prawa narzekać, ani nie wciskajcie kitu o patriotycznym obowiązku - ja swój wykonuję - płacę podatki i wymagam, ale skoro państwo nie wykonuje swoich obowiązków wobec mnie - TO JAK KUBA BOGU TAK BÓG KUBIE.

 • sulekfans5

  Oceniono 7 razy -3

  Do patriota21wieku///Do polaków z popielnika iskiereczka mruga, choć opowiem ci bajeczkę, bajka będzie długa:
  1. Obrona praw pracowników .
  2. Wspieranie przedsiębiorczości i zmiana prawa na korzystniejsze dla pracowników i pracodawców.
  3. Obniżenie podatków i "danin publicznych".
  4. Wzrost płac pracowników sektora publicznego.
  5. Pomoc ze strony państwa dla "najsłabszych".
  6. Ograniczenie deficytu.
  7. Bezpieczne wprowadzenie Euro.
  8. Zahamowanie wzrostu inflacji.
  9. Większe środki na rozwój i edukacje.
  10. Radykalne uproszczenie prawa podatkowego, gospodarczego i trybu poboru ZUSu
  11. Uproszczenie procedur zakładania firm.
  12. Prywatyzacja kluczowych firm polskiej gospodarki.
  13. W przypadku firm należących do Skarbu Państwa - rzetelne wybierania zarządów i rad nadzorczych.
  14. Zapewnienie bezpieczeństwa energetycznego.
  15. Wsparcie projektów infrastrukturalnych UE dot. bezpieczeństwa energetycznego.
  16. Przyśpieszenie budowy obwodnic i autostrad.
  17. Wyeliminowanie barier prawnych blokujących szybki rozwój infrastruktury.
  18. Modernizacja PKP
  19. Powszechny dostęp do szerokopasmowego Internetu.
  20. Wprowadzenie możliwości załatwiania spraw państwowych (podatki itp.) przez Internet.
  21. Gospodarczy "powrót Polski nad morze".
  22. Mądre wykorzystywanie funduszy europejskich.
  23. Decentralizacja władzy.
  24. Wsparcie rozwoju regionalnego.
  25. Modernizacja wsi i rolnictwa
  26. Usprawnienie procesu składania wniosków o dotacje unijne.
  27. Reforma instytucji publicznych obsługujących rolnictwo.
  28. Ekologiczna produkcja żywności.
  29. Wytwarzanie biopaliw i biogazów.
  30. Reforma systemu ubezpieczeniowego rolników.
  31. Rozwój rybołówstwa.
  32. Ochrona środowiska.
  33. Wdrożenie programu Natura2000
  34. Wprowadzenie polityki solidarnego państwa.
  35. Ułatwienie młodym startu zawodowego.
  36. Obniżenie bezrobocia.
  37. Długoterminowe uniknięcie zagrożeń demograficznych.
  38. Rozwój edukacji przedszkolnej na terenach wiejskich.
  39. Oddanie sprawy edukacji dzieci rodzicom.
  40. Podniesienie pensji nauczycielom.
  41. Zmiana mechanizmów finansowania edukacji.
  42. Zwiększenie miejsc pracy dla ludzi powyżej 50 roku życia.
  43. Reforma emerytalna.
  44. Poprawa jakości służby zdrowia.
  45. Zwiększenie powszechnego dostępu do służby zdrowia.
  46. Podwyższenie pensji pracownikom służby zdrowia.
  47. Podział NFZ na kilka konkurencyjnych zakładów ubezpieczeniowych.
  48. Reformacja polityki refundacji leków.
  49. Ułatwienie zdobywania specjalizacji lekarzom.
  50. Ułatwienie osobom niepełnosprawnym zdobycie wykształcenia i pracy.
  51. Rozwój społeczeństwa obywatelskiego.
  52. Zmiana ustawy o organizacjach pożytku publicznego i wolontariacie.
  53. Stabilizacja finansowa sektora kultury.
  54. Organizacja Euro 2012
  55. Program "Boisko w każdej gminie"
  56. Wsparcie sportu wyczynowego.
  57. Odbudowa zaufania obywateli do władzy
  58. Ograniczenie przywilejów władzy
  59. Likwidacja zagrożeń korupcyjnych.
  60. Zmiany w "prokuraturze (min. rozłączenie funkcji Ministra Sprawiedliwości i Prokuratora Generalnego).
  61. Reforma prawa karnego.
  62. Zmiana systemu odbywania kar.
  63. Prowadzenie walki z przestępczością.
  64. Zapewnienie bezpieczeństwa i praworządności w Polsce.
  65. Budowa systemu ochrony i ratownictwa ludności.
  66. Dokończenie reformy administracji publicznej.
  67. Wprowadzenie e-dowodu osobistego.
  68. Zmiana sposobu prowadzenie polityki zagranicznej.
  69. Dbanie o interesy Polski w UE
  70. Udział Polski w dbaniu o bezpieczeństwo światowe.
  71. Realizacja polityki historycznej.
  72. Uzawodowienie Wojska.
  73. Zakończenie misji w Iraku w 2008 r.I PO CO BYŁO KŁAMAĆ PANIE TUSK???NA OBIETNICACH SIĘ SKOŃCZYŁO!!!!

 • normalny_online

  Oceniono 5 razy -3

  poprawka bledu,,,,,

  Polikot ,,,,,,,,,,,,,,,
  to jedyny ktory moze doprowadzic zeby Polska sie wyleczyla z "raka"..

  czyli biskupow i belzebuba -rydzyka

 • powiewamito

  Oceniono 7 razy -3

  A co to znaczy 'antyeuropejska'?
  może taka, co chce pożreć Europę, albo podważyć wartość Europy, a może wręcz zanegować istnienie Europy? Może chodzi o to, że to partia, która chciałaby wywiercić dziurę w środku Europy, albo co gorsza, odmówić europie dostępu do telewizji dla przykładu. Co to znaczy anty-europejska?????

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX