Wybory 2011. PO straszy kibolami i obrońcami krzyża - nowy spot [WIDEO]

Oni pójdą na wybory. A ty? - pyta Platforma Obywatelska i pokazuje agresywny tłum "obrońców krzyża" z Krakowskiego Przedmieścia i demolujących stadion kiboli.
Spot zaczyna się ujęciem tłumu z pochodniami i transparentami skandującego "Jarosław! Jarosław!" podczas demonstracji na Krakowskim Przedmieściu.

Potem widzimy agresywnych obrońców krzyża sprzed Pałacu Prezydenckiego, którzy atakują policjantów i wyłamują barierki. Jedna ze starszych kobiet poddusza siwego mężczyznę, inna zamierza się gazetą na kamerę. "Tusk albo Komorowski w łeb" - mówi jeden z mężczyzn. "Nienawidzę ich!" - krzyczy kolejny. Przeplatane jest to w obrazami zamaskowanych kiboli wbiegających na boisko i atakujących policję i sportowców.

"Oni pójdą na wybory. A ty?" - pojawia się napis na końcu spotu.

Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM

Komentarze (26)
Wybory 2011. PO straszy kibolami i obrońcami krzyża - nowy spot [WIDEO]
Zaloguj się
 • aldisek

  Oceniono 14 razy 10

  I dlatego zagłosuję na PO.

 • czarna.beata

  Oceniono 11 razy 9

  ...a ja ,pójdę by te oszołomy nie zaszły za daleko ,albo nam za skórę.

 • mam.swoj.mozg

  Oceniono 1 raz 1

  tylko prawda w tym spocie pokazana, a PiS i jego wyznawcy boją sie prawdy, bo w walce politycznej podpierają się kłamstwami i osczerstwem.

 • andre951

  Oceniono 1 raz 1

  A czy moralne, czy choćby przyzwoite jest bić, niszczyć, palić wszystko, co po drodze spotkają kibole? Czyż takie same (moralne i przyzwoite) są zachowania tych z pod krzyża, dla których opluć, zniesławic, zohydzić, nazwać zdrajcą i mordercą niewinnych ludzi? Czy ofiary ich napaści nic nie chroni?

 • pawelek332

  Oceniono 3 razy 1

  taki wlasnie jest elektorat PISu same buraki i trutnie na emeryturach ....ludzie ktorzy we lbach maja tylko zawisc
  czy nie przypomina wam to Adolfa i jego brazowych koszul?
  Boze chron przed dyktatura PISu

 • cypher3030

  Oceniono 1 raz 1

  Oczywiście głosy tzw. "klasy średniej" rozleją się po wielu partiach, bo wielu wśród tych wyborców jest wielce "rozczarowanych" aktualnym rządem. Wróci Jarosław, będzie płacz i panika. ;) Może taki spot, który przypomina o tej cholernie dusznej atmosferze z lat 2005 - 2007, zmusi parę osób do myślenia? Pierwszy konkretny ruch PO w tej kampanii. Swoją drogą, po jaką cholerę znowu kampanię prowadzi Protasiewicz, który już raz jako szef sztabu nawalił?

 • adrian2288pl

  Oceniono 2 razy 0

  Tym spotem PO pokazało swoja prawdziwa twarz to oni podgrzewali wojnę polsko polską i teraz nie mając nic innego do zaoferowania robią to dalej

 • zdzisek1949

  Oceniono 2 razy 0

  Za śmierć kibica winna jest policja jak i również nienawistny spot,w którym PO i D.Tusk straszy Polaków
  "obrońcami krzyża i kibolami". Zabicie niewinnego kibica z Zielonej Góry przypomina potracenie w stanie wojennym przez samochód ciężarowy,którym jechało ZOMO demonstrującego robotnika czy opozycjonisty.
  Nigdy nie przypuszczałem,że w wolnej Polsce może dojść do podobnej sytuacji, do której doprowadziły
  przez swoja nagonkę również media nazywając kibiców "kibolami" a starszych ludzi popierających PiS "moherami". Do tych mediów zaliczam:'GW",Politykę,radio Tok FM,TVN i TVN 24

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX