"Salon go zaakceptował" - Poncyljusz o notowaniach Palikota

PRZEGLĄD PRASY. Paweł Poncyljusz mówi w wywiadzie dla dziennika "Polska", że jest przekonany, iż PJN dostanie ponad 5 procent poparcia w tych wyborach. Polityk PJN dodaje, że partia ma dużo dowodów na to, iż publikowane obecnie badania opinii publicznej są elementem walki politycznej.
- Jest ewidentnie prowadzona gra sondażami wobec nas - mówi Poncyljusz dziennikowi. Według polityka, różnica sytuacji PJN a Ruchu Palikota polega na tym, że "został on ostatecznie zaakceptowany przez Salon - jako dopełnienie koalicji PO-SLD".

Paweł Poncyljusz zwraca uwagę, że nieprzypadkowo, równolegle ze wzrostem poparcia dla Palikota "z piedestału został strącony przez Salon Grzegorz Napieralski". Według niego, dobre wyniki sondażowe Palikota to rezultat "operacji cynicznych speców od PR".

Polityk PJN dodaje, że gdyby nie odejście Joanny Kluzik-Rostowskiej, ta partia ponad wszelką wątpliwość weszłaby do Sejmu.

Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM

Komentarze (3)
"Salon go zaakceptował" - Poncyljusz o notowaniach Palikota
Zaloguj się
 • calli

  Oceniono 4 razy 4

  Poncyliuszu sprzedajny, kościelny posługaczu - nie salon zaakceptował Palikota, tylko Polacy mają już dość waszych złodziejskich, zaplutych, awuesowskich gęb w sejmie i telewizorze.

  I to dlatego PO-PiSy chcą nam co i róż ocenzurować i zablokować wymianę myśli przez internet, bo my w dupie mamy salony i sprzedajnych, sprostytuowanych politykierów oraz ich aportujących pismaków, czemu damy dobitnie wyraz już w najbliższą niedzielę.

 • merderator

  Oceniono 3 razy 3

  On chyba czuje się wyślizgany. Czyżby na koniec postanowił się jeszcze ześwinić?

 • gsb

  0

  Palikot miał taką komisję kiedyś w rządzie PO - czy ktoś pamięta jakieś jej dokonania? Nie, bo nie było żadnych dokonań. Palikot zajmuje się tylko promocją - jest beznadziejnie nieskuteczny w rządzeniu.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX