Wybory 2011. Kaczyński: Przyjdzie taki dzień, że nam się uda. Będziemy mieli Budapeszt

Dziękuję za to przywitanie, mimo że szacunki są dla nas niekorzystne. Znaczna część społeczeństwa uznała, że jest dobrze, tak jak jest. My zostajemy przy swoim. Szanujemy wynik wyborów, ale naszym zadaniem na te cztery lata będzie przekonać miliony Polaków, że zmiany są potrzebne - powiedział w swoim wystąpieniu Jarosław Kaczyński.
- Dziękuję za to przywitanie, mimo, że szacunki wyniku wyborów nie są dla nas korzystne - mówił prezes PiS, dziękując za owacyjne powitanie przez uczestników wieczoru wyborczego.

Według pierwszego sondażu exit poll TNS OBOP dla TVP i TVN24, wybory parlamentarne wygrała Platforma Obywatelska. Partia Donalda Tuska otrzymała 39,6 procent głosów, na Prawo i Sprawiedliwość zagłosowało 30,1 procent. Według sondażu exit poll, do Sejmu wchodzi też Ruch Palikota z poparciem 10,1 procent oraz Polskie Stronnictwo Ludowe, które ma 8,2 procent, a SLD - 7,7 procent.

- Jestem głęboko przekonany, że przyjdzie taki dzień, że nam się uda, że będziemy mieli w Warszawie - Budapeszt - mówił dziękując swoim zwolennikom prezes PiS.

- Prędzej czy później zwyciężymy, bo po prostu mamy rację. Chciałbym jeszcze wyrazić nadzieje, że pomimo takiego wyniku wyborów powstanie rząd lepszy, który będzie walczył z kryzysem, a nie z PiS-em i najgorsze praktyki związane z atakiem na PiS zostaną zaprzestane - przekonywał Kaczyński.

Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM

Serwis informacyjny

Komentarze (41)
Wybory 2011. Kaczyński: Przyjdzie taki dzień, że nam się uda. Będziemy mieli Budapeszt
Zaloguj się
 • zonzonel

  Oceniono 8 razy 8

  @Jarek:
  "Znaczna część społeczeństwa uznała, że jest dobrze, tak jak jest"
  - nie matołku.
  Byłoby lepiej żeby Platforma miała opozycję z prawdziwego znaczenia: inteligentną i nowoczesną.
  Niestety Wam się pomyliły stulecia (wybraliście 19te).
  Wasz potencjał modernizacyjny dla Polski jest ZERO i Polacy nie gęsi.
  Że co?
  No, OK, 70% nie gęsi.

 • harm32

  Oceniono 7 razy 7

  Jarosławie.....jesteś Wielki,ale za krótki na normalnych ludzi. Inteligentnii nie chcą Ciebie , Ziobry, Maciarewicza , Brudzińskiego....................

 • adalbert.13

  Oceniono 6 razy 6

  a ileż też można pod rząd przegrywać, brata poświęcić i niewinnych - człowieku spadaj wreszcie

 • neumarkt

  Oceniono 5 razy 5

  A ten nadal bredzi!
  Panie Jarosławie! CZAS NA ZMIANY! W Waszej partii! Oczekujemy od was zdrowego rozsądku, rezygnacji z polityki nienawiści, napastliwości, a działania na rzecz dobra Polski, bez upartego, niczym uzasadnionego pędu do zdobycia do władzy li tylko dla WŁADZY!

 • ta_facetka

  Oceniono 5 razy 5

  Zegnaj misiu, zegnaj pisiu.

 • amesh

  Oceniono 5 razy 5

  Drugi Budapeszt? Ja tam pamiętam czołgi na ulicach i niezłą zawieruchę. Czy to właśnie marzy się Panu Kaczyńskiemu? Jestem przerażony dość... Nie wizją jako taką, ale tym, że taki człowiek zdobywa 30% poparcia.

 • kamel_65

  Oceniono 5 razy 5

  A na ch... nam Węgry?
  Ja chcę mieć w stolicy Wawę, a nie jakieś madziary. Ktoś wie o co mu kaman?

 • suche_majtki_na_dnie_morza

  Oceniono 4 razy 4

  a teraz na poważnie. czy coś się zmieni przez następne 4 lata? oczywiście ale tylko naszą ciężką pracą, jarek dalej będzie preziem a załoga g ze zbyszkiem anosiem, joachimkiem [kur...jak to się pisze] i resztą dalej będzie wkur...ludzi. taki już los Polaka

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX