Graś dziękuje Sakiewiczowi i kibolom

- Szczególne podziękowania dla redaktora Sakiewicza i jego "produktów" medialnych za świetnie wykonaną robotę na rzecz wygranej PO - napisał ironicznie Paweł Graś, rzecznik prasowy rządu, na swoim profilu na Twitterze. Równie ironicznie podziękował kibolom.
- Po półtora roku badań nabrałem przekonania, że katastrofa w Smoleńsku nie była wypadkiem - napisał Tomasz Sakiewicz, w "Gazecie Polskiej Codziennie" w weekendowym wydaniu, które przypadało na czas ciszy wyborczej. Na okładce umieścił zaś zdjęcie tragicznie zmarłej pary prezydenckiej z tytułem: "Prezydent został zamordowany. Zginął za wolną Polskę".

Na Twitterze Graś kpił i dziękował za tweety sympatyzujących z prawicą publicystów: - A teraz medale za zasługi ! Medal za mobilizacje naszego elektoratu dla @cezarygmyz @michalkarnowski @lkwarzecha Polska jest wam wdzięczna! <br>Rzecznik rządu podziękował też kibolom: - Medal należy się także dla #kibole , szczególnie za generowanie ruchu na naszych portalach :) - napisał na swoim profilu Paweł Graś.

Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM