Były aniołek prezesa "daje odpór fali lewactwa" i zakłada portal

Do wyborów parlamentarnych była jednym z "aniołków prezesa", dziś dwa tygodnie po klęsce PiS-u i własnej porażce wyborczej, Magdalena Żuraw postanowiła założyć portal. Strona ma "dać odpór fali lewactwa, politycznej poprawności i traktowania katolików jako ludzi gorszej kategorii", czytamy na profilu FB niedoszłej posłanki.
Magdalena Żuraw była jedną z siedmiu młodych kandydatek, które z plakatów i podczas konferencji prasowych zachęcały wyborców do głosowania na Prawo i Sprawiedliwość. Żadna z nich jednak do Sejmu się nie dostała.

Startująca w Bydgoszczy - z miejsca czwartego - Magdalena Żuraw w wyborach uzyskała zaledwie 2 261 głosów. Dziś, najwyraźniej niepogodzona z przegraną nie zamierza składać broni i powołuje do życia portal Konserwatystki.pl. "Od ponad dwóch tygodni żyjemy w państwie, u którego steru lada dzień zasiądą homoseksualiści, transwestyci, aborcjoniści i ludzie oddający naszą suwerenność w ręce państw ościennych" napisała w "odezwie programowej" na swoim profilu na Facebooku młoda absolwentka filozofii. Magdalena Żuraw zachęca panie o konserwatywnych poglądach do współtworzenia strony i obrony tradycji.

A jeszcze nie tak dawno w jednym z wywiadów mówiła, że jeśli trafiłaby do parlamentu, to chciałaby przede wszystkim zająć się naprawą szeroko rozumianej edukacji w Polsce.

Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM

Komentarze (28)
Były aniołek prezesa "daje odpór fali lewactwa" i zakłada portal
Zaloguj się
 • acer59

  Oceniono 11 razy 9

  Dla tej smarkatej katolskiej bzdziągwy poszanowanie zapisów Konstytucji , zahamowanie złodziejstwa , rozpasania i wpie....lania się czarnosukienkowych zamordystów w politykę i życie osobiste Polaków to "lewactwo" . Twierdzi : "....ludzie oddający naszą suwerenność w ręce państw ościennych" . Przecież 20 lat temu to twoi katowsteczni PISdzielcy - do spółki z POsrańcami - oddali naszą suwerenność w ręce "ościennej" watykańskiej mafii złodziei i pedofilów . Bronić "tradycji" ? Tej katolskiej , która oznacza że "katolicka kobieta" to kura domowa bez żadnych osobistych ambicji , której sens życia sprowadza się do nadstawiania d...y swemu katolickiemu mężowi i to tylko w celu spłodzenia kolejnych katolątek na garnuszku państwa ?? No to broń sobie , to tylko kwestia czasu kiedy polegniesz na tym swoim "polu obrony" katolskiego kołtuństwa , wsteczniactwa i sredniowiecznego ciemnogrodu . Swoją drogą Polska to ewenement - jeszcze tylko tutaj , dziś w XXI wieku , w śodku Europy możliwe są narodziny wcale niemałej czeredy odurzonych katolową ideologią zakutych łbów , lewitujących bezprzytomnie w swej wyimaginowanej katoskiej przestrzeni .

 • arvelli_net

  Oceniono 9 razy 7

  ... droga magdaleno ja też jestem katolikiem a że nim jestem nie możesz zarzucić że katolicy są traktowani gorzej bo wg. OjcaDyktatora w Polsce jest 95%katolików... ty jesteś tylko lewakiem bo w PiSie jest więcej ludzi z pzpr-owską przeszłością niż w samym sld!!!... i dlatego daliśmy ci odpór i pożegnaliśmy tradycyjnym , pisowskim pozdrowieniem "spieprzaj dziadu".....

 • adalbert.13

  Oceniono 6 razy 6

  Ta nieszczęsna kupa nieszczęścia publikuje "Magdalena Żuraw-blog".
  Z ciekawości zajrzałem, trzeba mieć dużo samozaparcia by przez to przejść.
  Sądzę, że ta pannica klasyfikuje się jako następczyni Sobeckiej- bis, szkoda bo mogłaby się zająć
  problemami demograficznymi - in spe.

 • rozmawialski

  Oceniono 7 razy 5

  bezmózgie dziecko.

 • tegepe

  Oceniono 7 razy 5

  I po jakiego grzyba nagłaśniacie toto????

 • czandra_55

  Oceniono 7 razy 5

  Najpierw chyba musi poznać "rycerza,któremu będzie czyścić zbroję i który wyjaśni jej jak działa internet"" :) Pani Magdo-przecież już po wyborach,proszę się przestać ośmieszać .....a swoją drogą po takich wypowiedziach niedoszłej posłanki-aż trudno uwierzyć w ten dyplom z filozofii ....

 • kukorax

  Oceniono 5 razy 5

  Myślę, że ona nie wierzy w to, co pisze. Doszła do błędnego wniosku, że musi być konserwatystką, żeby zaistnieć w życiu publicznym i taki sobie wybrała target: konserwatystów.

  Nie wierzę, że młoda studentka filozofii w XXI wieku może mieć jakikolwiek stosunek (poza obojętnym) do orientacji seksualnej demokratycznie wybranych posłów na Sejm

  W głowie mi się to nie mieści, uważam ją więc podwójnie za zakłamaną gnidę.

 • halo_kotek

  Oceniono 4 razy 4

  y moment
  znaczy kto nie jest za Pissssssem jest Lewakiem ??

  a wracając
  baba oszołom
  nie wygrali, nie jest tam gdzie Yaro obiecał
  to obraża wszystkich jak leci
  i nie chodzi o pana Tuska (za cenzurę i ograniczenie internetu) (jak można ograniczyć internet??)
  ani nie o homo
  a co do transwestytów (nie byłych transseksualistek, jak posłanka Ania od Palikotów)
  a co kogo interesuję, kto za kogo się przebiera ?
  i w jakich rajtuzach chodzi prezio po chałupie ?

  transwestyci mają przyjemność z przebierania, większość to heterycy
  transseksualiści to inne ciało inny umysł

  wracając

  babsztyl, czuje, że przy Yaro dużo może
  a jak jej szef mówi
  kto nie jest z nami, jest przeciwko nam
  albo białe jest białe
  jakoś tak

 • venusoid

  Oceniono 4 razy 4

  Cenzura w internecie jest straszna! Portal niezależna.pl działa obecnie z podziemia, swe obelgi wysyłają co godzinę z innego miejsca, aby nie zostać namierzonymi. A Terlikowski bloguje z Białorusi.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX