Komorowski gratuluje pilotowi. Radny PiS komentuje: "Bydlę musi się podlansować"

Bronisław Komorowski pogratulował dziś pilotowi Boeinga 767, który mistrzowsko lądował na Okęciu z awarią podwozia. ?To bydle musi sie podlansować? - skomentował na Twitterze polityk PiS Maciej Maciejowski, po czym obrzucił obelgami zwracających mu uwagę internautów.


Polska i świat rozpływa się w zachwytach nad kunsztem polskiego pilota Tadeusza Wrony, który wylądował boeingiem "na brzuchu" na Okęciu.

Warszawski radny PiS Maciej Maciejowski wykorzystał to zdarzenie, by przypomnieć o katastrofie smoleńskiej i zaatakować rząd. "cywilny boeing jest przygotowany do lądowania na brzuchu a bombowiec TU154 nie wytrzymuje zderzenia z brzozą tak?!!!!!!" (pisownia oryginalna - red.) - napisał na Twitterze do rzecznika rządu Pawła Grasia. "A teraz te szuje z PO będą piały jaki to wielki sukces ryżego" - dodał chwilę potem.

O prezydencie: "bydlę"

Jeszcze gorzej Maciejowski przyjął gratulacje, jakie kpt. Wronie złożył prezydent Bronisław Komorowski. "Miała być konf LOT ale to bydle musi sie podlansować, podziękuj swoim panom z Kremla pajacu" (pisownia oryginalna) - napisał Maciejowski.

Inni twitterowcy natychmiast zwrócili mu uwagę. Dziennikarz "Gazety Wyborczej" Wojtek Szacki napisał o "pokazie chamstwa", a słynny bloger Azrael nazwał radnego "palantem".

Maciejowski odpowiedział złośliwymi wpisami o "nowych standardach na Czerskiej" i "szczuciu naszego prezydenta". "Opóźnienie merytorycznej konferencji LOT aby mógł się lansować Komorowski to skandal" - stwierdził.

Internauta do Maciejowskiego: "Nie wstyd ci?"

Zaraz potem polityk PiS tłumaczył, że nie chodziło mu o Komorowskiego. "Nie kumam, napisałem "bydle" i "Pajac" a pół netu pomyślało o urzędującym prezydencie... ciekawe signum temporis :-)" - napisał. "Nie dość, że buc to jeszcze kłamca. Nie wstyd Ci?" - odpowiedział mu jeden z internautów.

Maciejowski brnął jednak dalej. "Komorowski stracił okazję by siedzieć cicho i wstydzić się w skrytości ducha", "W następnych dniach zobaczymy jak normalnie bada się wypadki lotnicze, jak nie działa się pod dyktando Kremla..." - to jego kolejne komentarze.

Hołdys: "Zacznie się obsrywanie"

Następnych wpisów radnego PiS już nie było. Zauważyliśmy za to ciekawy komentarz Zbigniewa Hołdysa (także na Twitterze). "A teraz się zacznie (już się zaczyna) skrobanie, grzebanie, gmeranie, w końcu szukanie winnego i powolne obsrywanie radości" - napisał słynny muzyk. Niestety nie wiemy, czy odnosił się do wpisów Maciejowskiego.

Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM

Komentarze (65)
Komorowski gratuluje pilotowi. Radny PiS komentuje: "Bydlę musi się podlansować"
Zaloguj się
 • atleista

  Oceniono 15 razy 13

  Warszawiacy powinni teraz zorganizować akcję masowego wysyłania panu radnemu z PiS papieru toaletowego. Jest mu najwyraźniej bardzo potrzebny do wycierania tego, co mu się wylewa ze łba. Nie muszę chyba dodawać, do wycierania czego dokładnie...

 • trefar

  Oceniono 15 razy 13

  Tylko pogratulować PiSowi wyjątkowy urodzaj takich lansujących się działaczy.

 • marychaw3

  Oceniono 12 razy 10

  jeszcze dziś nie wiem jak to zrobić ale jutro złożę doniesienie do prokuratury za obrazę Prezydenta mojego kraju , a ponieważ to przynależność do pis-u jak gdyby upoważniła tego pana do takiej wypowiedzi , złożę też doniesienie na pis za brak natychmiastowej reakcji na takie wypowiedzi ich członka. przy takich wypowiedziach pis-owców wstyd być polakiem , zwłaszcza gdy polak - doskonały pilot ratuje życie 230 innym ludziom

 • alexoi77

  Oceniono 12 razy 10

  W normalnym kraju sąd zamknąłby jadaczkę tego pana Jakaś miernota obraża prezydenta i premiera ,insynuuje coś ,ubliża .Do tego radny Powinni cię pogonić dziadu żebyś nigdy nie sprawował żadnych publicznych funkcji pajacu

 • frogman

  Oceniono 11 razy 9

  ten pan radny ma nową ksywkę-bydlę

 • wlodek.ca

  Oceniono 9 razy 9

  Czy w stolycy nie ma jakiego Polaka - PATRIOTY, ktory radnemu Maciejewskiemu dalby zwyczajnie po pysku???
  A moze Zaremba co napisze o przemysle z debilizmem w PiSowskim wydaniu?
  Posanka Kempa wyda owiadczenie, albo niejaki Romaszewski co wyduka?

 • miroo

  Oceniono 10 razy 8

  ten koleś właśnie zaświadczył o głupocie pisowców - polityków, działaczy, członków i wyborców PiSu...

 • passtorian

  Oceniono 7 razy 7

  - PROTASIUK TEZ BYL WYSMIENITYM I WKSZTALCONYM PILOTEM KAPITANEM; NIESTETY JEMU NA PRZESZKODZIE NIE STALA TYLKO BRZOSKA ALE I KAGB I NIERZAD TUSKA.
  Doprawdy? A ja sadze ze pechem Protasiuka byl zadufany w swoja wyzszosc s.p. komendant Kaczor i pijany przelozony wtranzalajacy sie do kabiny pilotow.

 • vikot2

  Oceniono 9 razy 7

  Tylko PISdzielski debil z poza oparów helu, może porównać lądowanie na pasie na brzuchu i w zagajniku na grzbiecie.
  No, ale jak widać ostatnio trzeba mieć zaświadczenie od lekarza albo żółte papiery, żeby kandydować w tej partii.
  A co na to Zbycho Z. i Rycho Cz., jeszcze ich komentarzy brakuje.
  Jarek też pewnie coś równie mądrego beknie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX