Decyzja o wykluczeniu ziobrystów zapadła już poniedziałek. Reszta to teatr

Piątkowy komitet polityczny Prawa i Sprawiedliwości, na którym zdecydowano o losie Zbigniewa Ziobry, Jacka Kurskiego i Tadeusza Cymańskiego, i wcześniejsze ?przesłuchanie? zbuntowanych przez Karola Karskiego, to nic innego jak tylko polityczny teatr - czytamy na portalu Wpolityce.pl. W rzeczywistości o wyrzuceniu ziobrystów prezes PiS zdecydował już w poniedziałek.
Według portalu na kilka godzin przed kolejnymi obradami Komitetu Politycznego PiS, jego członkowie szykowali się na wielogodzinną nasiadówkę, której efektem miło być jedynie zawieszenia trzech europosłów. "Tymczasem niespodziewanie zwołany na 18 w piątkowy wieczór Komitet uwinął się z całą sprawą w dwie godziny" - zwracają uwagę autorzy artykułu.

Mariusz Kamiński nowym wiceszefem partii?

Przed obradami komitetu politycznego partii pojawiły się plotki, że Jarosław Kaczyński chce aby nowym wiceszefem partii został obecny rzecznik partii Adam Hofman. "Ale politycy bliscy prezesowi PiS prostowali: Hofman, dziś rzecznik partii obwiniany o błędy w kampanii, zna miejsce w szeregu, a wiceprezesem zostanie były szef CBA Mariusz Kamiński. Ma być nowym "szeryfem" w miejsce Ziobry, choć jego awans zapowiadano od dobrych kilku tygodni" -napisano na stronie portalu Wpolityce.pl.

Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM

Serwis informacyjny

Komentarze (9)
Decyzja o wykluczeniu ziobrystów zapadła już poniedziałek. Reszta to teatr
Zaloguj się
 • paw73

  Oceniono 5 razy 5

  Życzę posłowi Ziobro WSZYSTKIEGO NAJGORSZEGO!!!
  Ziobro jest facetem,który przyczynił się ze Świeczkowskim(ówczesnym szefem ABW) do śmierci pani Barbary Blidy!

 • j4s4

  Oceniono 5 razy 5

  ... prezes był już od dawna ... zmumifikowany... za życia, teraz szykują woskową lalę!

 • passtorian

  Oceniono 3 razy 3

  Krol Kaczor wydal decyzje - nieodwolalna. Dobrze ze odbylo sie bez ukladania glow na pienki i bez uzycia topora. Moglo byc znacznie gorzej. A teraz Moe, Howard , i Curly beda pajacowac osobno. Krol Kaczor ma nadwornego pajaca nazwiskiem Hofman. Ci dwaj sie beda osobno wyglupiac.

 • 2lena

  Oceniono 3 razy 3

  Przy Kamińskim, to Ziobro jest tytanem intelektu. Ba, nawet Hofman jest. Niestety, a może na szczęście, PiS stacza się w niebyt polityczny. Prezesa niedługo zabraknie,a ta menażeria, która mu jeszcze została, bedzie musiała prowadzić partię nadal. Wyobrażacie to sobie? Chyba że wróci Ziobro z Kurskim i zrobię porządek.

 • przywalmi

  Oceniono 2 razy 2

  fajna zamiana poszła cholera przyszła gangrena a kurdupel popełnił zasadniczy błąd powinien wywalić eskortę policyjnych wozów Her Kurskiego a Ciamciaka z Malborka i Mr zERO zawiesić na rok i byłoby pozamiatane a strach pozostał w klubie adoracji kurdupla a tak pojawią się być może harcowniki ale wątpię

 • piotr_kolec

  0

  Ciągnęły sanie pospołu
  A pan lał ich batem po grzbietach
  I gubił pan drogę wielokroć
  W złą stronę on jechał i jechał

  Szczeknęły więc pieski w proteście
  - Kieruj się głową nasz panie
  Dostały od razu po gębie
  Z uprzęży zostały wylane

  Przegnali Ich z Sań kaczo file
  Nakładli do słuchu i w ryja
  Czasowo więc ojciec dyrektor
  Przygarnął ich pod swoje skrzydła

  A sanie pognały do przodu
  Znów błądzą bez mapy, kompasu
  Piskają szczeniaki - bij panie
  I wybacz, nie będzie hałasu

 • halo_kotek

  0

  JAKI TEATR
  ZWYKŁA SZOPKA

 • adalbert.13

  0

  Parytety a pisuar :
  www.tvn24.pl/-1,1723249,0,1,z-tym--co-mysla-kempa-i-wrobel--sobie-poradzimy,wiadomosc.html

 • najlepszy.formoza

  Oceniono 2 razy -2

  Ja nie dlatego na ta kurwę głosowałem że nazywa sie Ziobro tylko dlatego że wystawił ja na swych listach wyborczych PiS i po wyborach bedzie wiernym psem Kaczyńskiego,wykona każdy Jego rozkaz !

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX